Skocz do zawartości
Jackassek

Jaki Blok Na Q9450

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pytanie jak w temacie. Zastanawiam się między apogee GTZlub GTX, d-tek v2 i aquacomputer cuplex x-di(czy jakoś tak). Nie wiem tylko ktory z nich jest najwydajniejszy. Jednak nie ukrywam że najbardziej pasuje mi gtz i cuplex(wygląd).Ważne zeby radził sobie z 4 jajowcem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknij tutaj Johnie.

Uzytkownik juz ma temat w galerii.

Zreszta wystarczy popatrzec w jego poprzednie posty na temat jak zalozyc blok na 9800GX2, jaka pompka najwydajniejsza, cos tam o resoratorze... ogolnie zenada i szkoda sobie glowy zawracac, jak sie nawet nie chce popatrzec w inne podobne posty, uzyc szukajki i google.... tego typu tematy nie raz byly poruszane, ale oczywiscie Jackassek musi przywalic swoj, bo po co szukac i pomyslec jak mu ktos moze rozwiazanie podsunac...

 

Zreszta w uklad wustarczy popatrzec... tez zenada, ale oczywiscie

Pisałem wiele postów na tym forum i spotkałem sie z pomocą, chociaż wieśniaków z głupimi odpowiedziami niestety naym forum nie brakuje.

Jak juz nie raz pisalem zadajesz debilne pytania i wymagasz niewiadomo jakiej odpowiedzi... pomysly masz oczywisice najlepsze, zreszta w uklad wystarczy spojrzec na ile Ci sie te rady przydaly, bo i tak przynajmniej moim zdaniem spierniczyles go jak sie da...

 

Kup cokolwiek, i tak bedzie lepsze niz to dziadostwo co wsadziles teraz, przy takim ukladzie zapomnij zeby Ci to wydajnie dzialalo na jakimkolwiek bloku, wiec kup najtanszy i tyle, bo nie warto wiecej wydawac. Chyba ze jak pisalem w temacie o Twoim WC rozbijesz to na 2 loopy, 2 grafy - CPU - DDC - Thermochill i Resorator ze standardowa pompka - mobo - pamieci - dysk...

W innym przypadku jak podlaczysz to szeregowo nie dosc ze bedzie wgladalo gorzej niz teras to zadusisz uklad pakujac tam resoratora nie wiadomo po co na sile... TC to chlodnica stawiajaca bardzo male opory, bloki jesli nawet byly by niskooporowe tez by flow byl przyzwoity, ale nie, musial na sile wpechnac tego resoratora, choc byl by to idealny wynalazek na poprawienie polaczen w ukladzie i rozbici go na 2 obiegi...

 

EDIT:

Zreszta nick uzytkownika najlepiej o nim swiadczy... do tej pory wydawalo mi sie ze glownym znaczeniem slowa jackass jest po prostu osiol, jednak jak twierdzi dict.pl znaczy to dokladnie:

osioł; dupek; palant

wiec faktycznie pasuje jak nalezy. Edytowane przez jedras77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi MISTRZU skąd przypuszczenia, że reserator to flowkiller? Widziałem go w środku i nawet te dwie chlodnice nie mają takich małych rurek. Arni bodajże pisał, że ddc 1(do tego wersja +) spokojnie pociągnie nawet większy ukłaqd. Po drugie jeżeli już wcisnąłem tam pąpkę to nie poto aby ją zaraz wyciągać. Reserator jest poto abym mógł sterować wszystkim z zewnątrz (przeplywem), tak jak i wentylatorami wszędzie. Gdybym ddc wsadził osobno to musialbym bawić sie z jej sterowaniem(bo przecież nie musi chodzić caly czas na full- czy może ja się myle w końcu ze mnie palant, dupek itd).Następna sprawa co do moich wypowiedzi. Zdania nie zmieniam, nadal uważam, że jest tu wielu buraków ale widocznie nie zaznaczyłem, że wielu nie znaczy wszyzscy, i tu dziękuje nie małej rzeszy ludzi, którzy mi pomogli. Następna sprawa- post w sprawie bloków jest dlatego zalożony bo zapewne jak mój MISTRZ JEDRAS z bajecznym numerkiem 77 wie co chwile wychodzą nowe bloki i starsze posty nie są już aktualne(to jedyny powod) a jak większości wiadomo apogee gtz jest nową produkcją. Nie miałe zamiaru nikogo obrazić tylko dać niektórym do zrozumienia ze niema sensu pisać nic nieznaczących postów. Kontynuując jak mi wiadomo forum jest poto aby sobie pomagać i do tego szybki opis postów za które mnie pojechaleś. Pompka-mialem dylemat czy zamiast ddc nie brać d5 bo w danych katalogowych ma ona 1500l/h przepływu i jest to duzo wiecej niz ddc. na szczęście znaleźli sie życzliwi nie tak prości ludzie jak ty(sorry ze nie z dużej ale już cie nie szanuje), którzy pomogli i wyjaśnili. Co do bloku na 9800 nigdy takiego nie zakładalem i chciałem sie coś dowiedzieć na ten temat zanim przyjdzie bo byłem w takich sprawach laikiem i nie chciałem rozkładać rąk jak przyślą paczkę. A co do reseratora to juz nie mam sile pare linijek wyżej jest napisane dlaczego tak a nie inaczej. Więcej tranisz czasu na pisanie takiej mało konstuktywnej krytyki w stosunku do mnie niż to warte, a może to jedyne twoje zajęcie bo nic innego życie ci nie oferuje. Mam nadzieje ze ie siedzisz przed komputerem od rana do wieczora z denkami od jaboli zamiast okularów mama(nie ubliżając jej) nie przynosi ci kanapek. To ostatni post w którym komentuje takie idiotyczne wypowiedzi. Zrób coś z sobą zamiast pisać na pół strony coś co nie wiąże sie z postem. Resztę przepraszam za rozwiązłość i pozdro for all(exept my master of course-jendraz77). A co do nicka to nie pochodzi on od tego kim jestem(chociaż pewnie dla ciebie sie zgadza) tylko od pewnych akcji z przeszlości, ale nasczęście to mogę pominąć

Edytowane przez Jackassek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy stare posty są nie aktualne to bym dyskutował na przykładzie nieszczęsnego gtz... wystarczy znaleźć test w internecie jak wypada na tle starszych konstrukcji i tyle w temacie a pisanie co chwile tematów o praktycznie tym samym mija się z celem ba nawet nie trzeba szukać zbyt daleko jeśli blok jest wart uwagi to jest o nim zakładawny temat[dteki , apogee itp]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...