Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

nie pomaga...cos tu chyba nie dziala do konca dobrze :(

naduś powtórna aktualizację do 2.2

 

ja właśnie wgrałem ten FW i jestem zadowolony ;)

juz widze ze lepiej dźwiga baterię, szybszy jest "graficznie" i ma jeszcze kilka małych "usprawnień"

Edytowane przez meeron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 2.0 i 2.2 jest to samo :/

 

ponownie wgralem 2.2 - zgadnijcie jaki postęp - brak :( juz nie wiem za co sie wziąć

 

nawet zrobilem taki myk :

mostek na laptopie (wifi z iphonem) ( kabel z netem) i ....telefon sie polaczyl z lapkiem...widzialem ikone wifi w safari i na tym sie skonczylo. nie dziala. Wpisywanie ip nie pomagalo

Edytowane przez ZIBI_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było a jestem właścicielem iPhone 3G z apple store : )

 

soft 2.2

Cydia i instaler zrobione bez problemu

mmsy śmiagają, kamera nagrywa...

word, exel, pdf, power point wzorowo....

16gb na dysku wymiennym przez kabelek : )

 

Wcześniej miałem E51... dalej lubie nokie ale iPhone to tel w którym można się zakochać mimo wad : )

Edytowane przez wirion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 2.0 i 2.2 jest to samo :/

 

ponownie wgralem 2.2 - zgadnijcie jaki postęp - brak :( juz nie wiem za co sie ORT: ORT: wziąć

 

nawet zrobilem taki myk :

mostek na laptopie (wifi z iphonem) ( kabel z netem) i ....telefon sie polaczyl z lapkiem...widzialem ikone wifi w safari i na tym sie skonczylo. nie dziala. Wpisywanie ip nie pomagalo

jak dla mnie to masz uwalony modul wifi, to nie jest normalne aby odchodzily takie sceny podczas konfiguracji, to nie windows mobile ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było a jestem właścicielem iPhone 3G z apple store : )

 

soft 2.2

Cydia i instaler zrobione bez problemu

mmsy śmiagają, kamera nagrywa...

word, exel, pdf, power point wzorowo....

16gb na dysku wymiennym przez kabelek : )

 

Wcześniej miałem E51... dalej lubie nokie ale iPhone to tel w którym można się zakochać mimo wad : )

możesz zdradzić czego użyłeś B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra informacja dla posiadaczy iPhone z salonu Ery - Można samodzielnie zdjąć simlocka za pomocą iTunes!

 

Prawdopodobnie to jakiś epic fail ze strony Ery więc spieszcie się z unlockiem ;)

Edytowane przez eragonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie epic fail, tylko z info co uzyskalem, Era zaprzestala zakladania simlock'ow.

Takie rzeczy to tylko w Erze ;-)

z tego co wiem to na calym swiecie sciaga sie simy z iPhonow jezeli oficjalnie wystepuja one w sprzedazy u wiecej niz jednego operatora w danym kraju

 

BTW graliscie w Payback?

Swietna gierka sie zapowiada, szkoda, ze wyszla z babolem, ale poprawia i bedzie cacy :)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3203092[/snapback]

z tego co wiem to na calym swiecie sciaga sie simy z iPhonow jezeli oficjalnie wystepuja one w sprzedazy u wiecej niz jednego operatora w danym kraju

Niestety Polska to nie cały świat:( Orange powiedziało, że w najbliższej przyszłości nie będzie zdejmowało simlocków .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obczajcie sobie klawiature copy & paste z Cydia - nazywa sie hClipboard.

Po zainstalowanie trzeba wejsc w General -> Keyboard -> International Keyboard i wlaczyc iKeyEx Keyboards.

Gotowe, aby cos skopiowac nalezy przelaczyc klawiature podczas pisania - robi sie to guzikiem kolo spacji, zaznaczamy tekst i mozemy wkleic go wszedzie gdzie do wpisywania uzywa sie klawiatury, dziala rewekla :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótka instrukcja:

1.Wkładasz jakąś inna kartę niż Era (np. Orange).

2.Włączasz iPhone.

3.Włączasz iTunes.

4.Na iPhonie wyświetlają się takie kabelki - czekasz chwile.

5.I po sim locku :P

 

u, to nawet nie mam mozliwosci sprawdzic ale dobrze wiedziec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

meeron wrażenia sa naprawde konkretne ? ;)

Używasz słuchawek z mikrofonem, czy mikrofonu z iPhone ?

 

Nie mam jak sprawdzić aplikacji, bo jeszcze nie mam iPhone, ale czytałem, widziałem to co pokazałeś, i wyglada zachęcająco :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@FoX 13

słuchawki z mikrofonem to podstawa, ten mic wbudowany w iP nieporównywalnie gorzej "ściąga otoczenie"

na mnie ta aplikacja zrobiła ogromne wrażenie, na moich znajomych również.

gość się nieźle wkręcił :D link

nie ma co, warta tych kilku $ nawet w dobie kryzysu, nawet dźwięk przejeżdżającego autobusu potrafi zrobić dobrą fazę ;)

 

@kucyk

wg mnie słabizna (taka babska), no dźwięk jest dość dorobiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze poczytalem, pooglądałem, naprawde niezłe to ;D

Szkoda, że trzeba tych słuchawek z iPhone, bo są w sumie słabiuitkie ;) Ja bym założył swoje EP-630 żeby się bardziej odizolować ^^

 

A wersja testowa zawiera Eargasm ? I wiesz może ile ona trwa ? ;) No i ile kosztuje programik, to też mnie ciekawi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze poczytalem, pooglądałem, naprawde niezłe to ;D

Szkoda, że trzeba tych słuchawek z iPhone, bo są w sumie słabiuitkie ;) Ja bym założył swoje EP-630 żeby się bardziej odizolować ^^

 

A wersja testowa zawiera Eargasm ? I wiesz może ile ona trwa ? ;) No i ile kosztuje programik, to też mnie ciekawi :)

juz zaplanowałem przeszczep pchełek takich jak w ep-630 na kabel ten z oryginalnych słuchawek :)

 

aplikacja dostępna jest w 3 wersjach:

rjdj single - darmowa z 2 efektami (niestety nie posiada sceny eargasm)

rjdj album - 2,39€ kilka scen, przetwarzających dźwięki z otoczenia (m.in. eargasm)

rjdj shake - 2,39€ kilka scen, głownie odczytujących ruch iPhonem, scratch po ekranie i takie tam bzdety

producent na swojej stronie udostępnia wszystkie sceny, w tym i te komercyjne. dla ułatwienia podaje ścieżkę gdzie należy je wrzucić by z wersji darmowej zrobić darmową ze wszystkimi efektami /private/var/mobile/Applications/........./RjDj.app/rjdj_scenes

dostęp do powyższego katalogu możliwy jedynie po jailbreak'u

 

w wolnej chwili pobawiłem się Zen Bound, nie taka najgorsza jednak ta gierka :wink:

Edytowane przez meeron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli teoretycznie można mieć na singlu te wszystkie efekty ;)

I dobrze :)

 

No a ten kabelek to bedziesz sam robil, uh, ja takich zdolności nie mam, no i szkodam i troche słuchawek, aczkolwiek świetna sprawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...