Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie bardziej orientujący się w temacie. Czy są już, bądz podane są daty jakiś programów navi offline? Do jasnej cholery telefon jużtyle na rynku a tu nic nie ma. Od miesiąca mam iPoda Touch i powiem, że bardzo mnie zaciekawiło jabłko jako telefon :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś sposób na skopiowanie kontaktów na kartę SIM?

Pod softem 1.4 był na pewno Copy2Sim, teraz już chyba nic takiego nie ma.

Za to można skopiować kontakty na Gmaila.

 

Panowie bardziej orientujący się w temacie. Czy są już, bądz podane są daty jakiś programów navi offline? Do jasnej cholery telefon jużtyle na rynku a tu nic nie ma. Od miesiąca mam iPoda Touch i powiem, że bardzo mnie zaciekawiło jabłko jako telefon :)

xGPS nie jest najgorszy, trzeba poczekać do ~czerwca (soft 3.0) wtedy będzie wysyp GPSów :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oka Panowie mam prze***ne bo kupiłem mojej Szwajcarskiej kumpeli 3g z polski "bez simlocka" i wszystko było ładnie, ale jak ostatnio podłączyła do kompa to zrobił się update do 3.0 i okazalo się, że iphone ma simlocka :| Kumpela chce mi nogi z [gluteus maximus] powyrywać, a ja nie mam pojęcia jak jej pomóc. Any ideas, bo nie mam pojęcia o apple...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oka Panowie mam prze***ne bo kupiłem mojej Szwajcarskiej kumpeli 3g z polski "bez simlocka" i wszystko było ładnie, ale jak ostatnio podłączyła do kompa to zrobił się update do 3.0 i okazalo się, że iphone ma simlocka :| Kumpela chce mi nogi z [gluteus maximus] powyrywać, a ja nie mam pojęcia jak jej pomóc. Any ideas, bo nie mam pojęcia o apple...

Jesli dobrze pamietam - zagugluj sobie za "yellowsn0w" - jesli to nei to, to po hasle znajdziesz napewno cos do zdjecia sima. Edytowane przez Yamnick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yamnick mi pomógł i już wszystko gra. ...aż do następnego upgradu FW :rolleyes: no ale taki iphone i takie życie. Muszę zadzwonić do tych cepów którzy myśleli, że jak zrobią quickpwn to już im wolno sprzedawać sprzęt jako "bez simlocka" i spytać czy mają jakiś pomysł na rozwiązanie tej sprawy

 

Dzięki chłopie. Masz u mnie piwo, a moja koleżanka wisi Ci teraz buziaka, a jest całkiem fajna, więc to nie byle co. :P ;-) Pozdrawiam

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie pytanie, czy jak kupie iphona 3gs w usa, czy bedzie działał w polskiej sieci (mam orange) i czy pojdzie wgrac polski jezyk?

na dzien dzisiejszy ultrasn0w nie wspolpracuje z softem 3GS wiec na ta chwile nikt ci nie powie, ze bedzie dzialac na pewno. Co moge ci powiedziec to to, ze na 99% jest to kwestia czasu jak dev team rozpracuje ten soft :)

mozesz kupic, ale nie wiadomo ile polezy w szufladzie i bedzie sluzyl jako ipod

 

z tego co wiem we Wloszech iP sa bez sim'a tylko ceny troche zaporowe, osobiscie wstrzymalbym sie z zakupem jakies dwa tygodnie

 

Sysak - jezeli kolezanka nie ma wykupionej uslugi netu to wejdz w ustawienia sieci i wywal apn / username / password bo bedzie jej szarpalo za 3G/EDGE z karty ;)

Jak nie masz tych ustawien (czasem nie ma, czasem sa) to daj znac, to podpowiem co zrobic :)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na dzien dzisiejszy ultrasn0w nie wspolpracuje z softem 3GS wiec na ta chwile nikt ci nie powie, ze bedzie dzialac na pewno. Co moge ci powiedziec to to, ze na 99% jest to kwestia czasu jak dev team rozpracuje ten soft :)

mozesz kupic, ale nie wiadomo ile polezy w szufladzie i bedzie sluzyl jako ipod

 

z tego co wiem we Wloszech iP sa bez sim'a tylko ceny troche zaporowe, osobiscie wstrzymalbym sie z zakupem jakies dwa tygodnie

 

Sysak - jezeli kolezanka nie ma wykupionej uslugi netu to wejdz w ustawienia sieci i wywal apn / username / password bo bedzie jej szarpalo za 3G/EDGE z karty ;)

Jak nie masz tych ustawien (czasem nie ma, czasem sa) to daj znac, to podpowiem co zrobic :)

OT

 

Sysak - kucyk wie co mowi - everything I know about the jabcophone I know from Him :]

 

END OT

 

Odnosnie 3 GS - "dodatki" maja sie pojawic w ciagu miesiaca wg info z sieci wiec chyba nie ma sie co bac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko mam ok. 900zł i mogę kupić ipka 2G za około 800-850zł w dobrym stanie mogę też dozbierać na 3g w którym i tak nie będę używać GPS a internetu używam tylko przez Wi-Fi więc co zrobić kupić 2g czy dozbierać do 3g??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko mam ok. 900zł i mogę kupić ipka 2G za około 800-850zł w dobrym stanie mogę też dozbierać na 3g w którym i tak nie będę używać GPS a internetu używam tylko przez Wi-Fi więc co zrobić kupić 2g czy dozbierać do 3g??

dozbierac do 3G, jest po prostu szybszy i pryjemniejszy w obsludze, 2G sie slimaczy troche

 

--- --- --- --- --- --- ---

 

 

niezle gameloft zaszalal :D

Edytowane przez narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście jest taka różnica?

Wreszcie uzbierałem kasy na nowy telefon, ale wystarczy tego jedynie na 2G...

 

BTW. jest aukcja na której koleś pisze, że telefon ma simlocka, jest odblokowany, po jailbreaku z OS 3.0.

Czyli wystarczy jakiś program i sima nie ma?

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem co trzeba, telefon odblokowany, ale...

Na razie chciałem zainstalować tylko Winterboard co by mieć tapetke pod ikonami, ale nie działa.

Próbowałem już wielu możliwości i dalej nic.

Soft 3.0.

 

Macie jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstaluj totalcommandera

doinstaluj mu wtyczkę t-pot

powyższym eksploruj iphona

utwórz folder o obojętnej nazwie

wrzuć do niego 2 pliki LockBackground.PNG i Wallpaper.PNG

folder aktywuj w Winterboard

jakoś tak to szło ;)

Edytowane przez meeron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie daje.

Ani jakieś zmienianie nazw, ani kopiowanie...

 

___________________________________

 

Restore i aktualizacja z wi fi załatwiło sprawe :)

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj za 100chf czyli 270pln kupiłem iphone'a 2g 16gb. Kumpel używa blackberry i stary iphone mu w półce leżał w półce to pomyślał, że zrobi z niego użytek i sobie zarobi, bo siostra ma urodziny i trzeba jej coś kupić, a kasy nie ma- Szwajcaria... :lol: Troche zruchany tył ma ale śmiga cudnie. Właśnie zrobiłem mu upgrade do 3.0 i jailbrake'a,jutro się pobawię pastą polerską i będzie si. :)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://komorkomania.pl/2009/08/28/kolejna-eksplozja-iphonea/

Uważajcie chłopaki, żeby wam jajek nie przypaliło :>

Każdy, nawet najgłupszy news, ma rację bytu, odkąd w tytule jest "iPhone". Marketingu, zarówno oficjalnego jak i szeptanego, można się od nadgryzionego jabłka pilnie uczyć, notować i nie rozlewać.

 

Do rzeczy - czy opłaca się przywieźć z US & A iPhone'a na handel? Nie mam pojęcia, ile to tam kosztuje bez jakichś abonamentów, zresztą jako brudny imigrant z Azji na egzotycznym paszporcie raczej nie mam co na takowy liczyć, ale za ile mógłby pójść tutaj, gdybym kupił go tam w cenie, powiedzmy, 200 świniaków? Jest pewna szansa, że odwiedzę ojczyznę Coca-Coli w październiku na dwa tygodnie, chciałbym przy tym w miarę możliwości niecnie wykorzystać ten wyjazd. A iPhone powinien się sprzedać gładko bez mydła (dzięki ci Stefanie Jobsie), stąd me pytanie.

Kwestia gwarancji, simlocka czy wgrania języka niezbyt mnie obchodzi z dwóch powodów - nie będzie on dla mnie, a poza tym z tego co widzę w tym wątku to i tak jest zabawka do samodzielnego montażu, zwłaszcza od strony software'owej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa że ja ludziom którzy odblokowują iphony programowo i sprzedają jako "bez simlocka" nie wspominając o jailbrake'u ani słowa, bym najchętniej wybił takim telefonem wszystkie zęby a potem zatknął go w tyłek. Po updacie takiego iphone'a nieświadomy nabywca będzie mieć dużego zonka jak się okaże że jednak simlock jest i trzeba coś samemu z nim zrobić(co nie zawsze zaraz po wydaniu fw jest możliwe), a nikt z pomocy technicznej mu nie będzie chciał pomóc. Ludwiku Dornie i psie Sabo nie idźcie tą drogą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopaki jak ma sie tyl iPhona w porownaniu z iPodem? Tez jest taka kszka i sie tak latwo rysuje? Z tego co widzialem to nie jest niklowany a kolory sa bialy/czarny. Jak wyglada latwosc zarysowania? Mile widziane zdjecia. Moglbys kucyk wrzucic zdjecie tylu swojego iPhona? Thx z gory!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie kupienia iPhone'a w US & A - obserwując Allegro dochodzę do wniosku, że ożenić tę zabawkę za więcej niż 800 zł będzie sukcesem. To oznacza, że aby impreza była opłacalna, musiałbym toto wysępić od Jankesów za grubo poniżej 200$, co jak wyczytałem nie jest takie proste bez abonamentu. A to oznacza, że chyba sobie odpuszczę, o ile dolar nie poleci jakoś masakrycznie na ryj w najbliższym czasie. Nakupię pewnie znowu szmat, tak jak rok temu. Zakupom sprzyjał wtedy dodatkowo kurs w okolicach 2,15.

Dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...