Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Znacie coś co wywali notyfikację jak przy sms, ale dla maila ?

Jeśli z cydii to coś lekkiego poproszę, bez kombajnów mi tu ;)

 

Hym Mail ma chyba Push, choć u mnie Push nie działa z powodu Hacktivation :/

 

Tak czy inaczej do informacji o nowych mailach u siebie używam Lockinfo (from Cydia), fajne, ładne i konfigurowalne ;)

 

Jest jeszcze coś takiego jak Elert ale na Retina wygląda tragicznie ;/

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywali notyfikację? W ustawieniach poczty rzełącz poprostu maila z pusha na fetch i sam sprawdzasz wiadomości kiedy chcesz.

 

PS. Ciekawostka http://tech.wp.pl/kat,1009781,title,W-2007-roku-RIM-sadzil-ze-iPhone-to-zart,wid,13004708,wiadomosc.html

Dobra lektura dla każdego kto uważa, że iphone to nic więcej niż paździerz do lansowania się przed kumplami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywali notyfikację? W ustawieniach poczty rzełącz poprostu maila z pusha na fetch i sam sprawdzasz wiadomości kiedy chcesz.

 

PS. Ciekawostka http://tech.wp.pl/kat,1009781,title,W-2007-roku-RIM-sadzil-ze-iPhone-to-zart,wid,13004708,wiadomosc.html

Dobra lektura dla każdego kto uważa, że iphone to nic więcej niż paździerz do lansowania się przed kumplami.

 

Hym ale przeca (jak się mylę to mnie poprawcie) koledze meeron chodzi właśnie o powiadomienia automatyczne że dostał mail a nie ręczne sprawdzanie.

 

Natomiast co do samego tekstu to czytałem już jakiś czas temu jak to RIM zareagował na pierwszego iPhone i miałem naprawdę niezły ubaw ;)

 

Przy okazji Styczniowa lista paczek ;)

 

Mardok'owa lista Cydi'owych aplikacji:

 

:arrow: Action Menu - poszerza możliwości menu operacji na tekście, dodatkowe ikonki jak i wklejki.

:arrow: Activator - uruchamianie aplikacji za pomocą gestów.

:arrow: AdBl0ck - program pozwala na blokowanie niektórych reklam w Safari.

:arrow: Advenced Preferences - rozszerzenie działające jako styl dla WinterBoard dodaje wiele nowych/ukrytych opcji w ustawieniach telefonu.

:arrow: afc2add – wtyczka do współpracy z alternatywnym menadżerem iP na PC (iFunBox).

:arrow: AndroidLock XT – odblokowywanie telefonu podobnie jak w Androidzie

:arrow: AppSync for 4.0 - synchronizacja z iTunes

:arrow: AskToSend - wyskakujące okno proszące o potwierdzenie wysyłanego SMS’a działa w wbudowanej aplikacji oraz w biteSMS.

:arrow: App Swither Volume – pasek głośności w menu aplikacji tak jak w iOS 4.2

:arrow: Barrel - świetny efekt podczas zmiany pulpitów, kilka gotowych efektów przejścia.

:arrow: biteSMS - alternatywna aplikacji do wysyłania SMS'ów, dodaje Avatary, QuickReplay itp.

:arrow: ChatPic - dodaje zdjęcie kontaktów obok treści SMS’a niestety działa tylko w wbudowanej aplikacji.

:arrow: CustomBadges - pozwala na dodanie do każdej aplikacji na Sprinboard dowolnego opisu w postaci Badge.

:arrow: CyDelete - umożliwia usuwanie aplikacji Cydia tak samo jak tych z AppStore.

:arrow: Cyntact - awatary w systemowej aplikacji kontaktów.

:arrow: EZDecline – pozwala łatwo odrzucić rozmowę na ekranie zablokowanym.

:arrow: Five Icon Dock - 5 ikona na dock'u

:arrow: Five Icon Switcher - domyślnie 5 (można zmienić na nawet 10) ikon na pasku aktywnych aplikacji

:arrow: FolderEnhancer – świetny tweak rozbudowujący możliwości folderów

:arrow: Frash – Flash for iOS – dodaje możliwość wyświetlania Flasha w Safari

:arrow: FullScreen for Safari - świetne rozszerzenie dla Safari zwiększające funkcjonalność przeglądarki.

:arrow: Graviboard - fajny bajer do naszych ikon które latają po ekranie, nic pożytecznego ale fajne ;)

:arrow: Gridlock – pozwala na pulpicie dowolnie ustawiać ikony aplikacji a nie tylko jedna za drugą.

:arrow: iBye - przydatny program do tworzenia kopii danych bezpośrednio z telefonu.

:arrow: iFile – świetny menadżer plików z pełnym dostępem do systemu.

:arrow: Icon Renamer - pozwala w prosty i łatwy sposób zmienić nazwę każdej ikony na Springboard.

:arrow: Installous - instalator pakietów IPA.

:arrow: Infinifolders – nieskończona ilość aplikacji w folderach na pulpicie.

:arrow: iPhoneDelivery - raporty doręczeń SMS, współpracuje z wbudowaną aplikacją jak i biteSMS.

:arrow: iStrings – pozwala edytować prawie każdy napis w systemie.

:arrow: KuaiDial - świetne rozszerzenie do wbudowanej aplikacji telefonu, szybkie wybieranie ze zdjęciami i wiele innych.

:arrow: KuaiDial SMS Plugin - w połączeniu z KuaiDial dodaje dodatkowe możliwości do biteSMS oraz iRealSMS, między innymi łatwe wysyłanie wiadomości do wielu odbiorców.

:arrow: LockInfo - bardzo fajny program wyświetlający informacje na ekranie zablokowania. Moje wtyczki do Lockinfo: 2Do, Clock, Weather, WeatherIcons.

:arrow: Lockscreen Clock Hide - ukrywanie zegarka na ekranie zablokowanym.

:arrow: Mail Rules - świetne rozszerzenie do aplikacji Mail, pozwala na automatyczne dzielenie maili lub usuwanie spamu.

:arrow: MakeItMine – pozwala na edycję napisów operatora.

:arrow: Mark Read – masowe oznaczania wiadomości mail jako przeczytane.

:arrow: MarkThatMessage – teraz każdy SMS jest wyświetlany z datą.

:arrow: MCleaner – świetny program do blokowania niechcianych rozmów i SMS’ów.

:arrow: MobileTerminal – jak nazwa wskazuje jest to konsola dla naszego iP.

:arrow: MobileVolumeSound - dźwięk podczas zmiany głośności, taki sam jak na Mac’ku.

:arrow: Multiflo0w – świetny menadżer aplikacji pracujących w tle.

:arrow: MultiIconMover – teraz można przenosić po kilka ikona na raz między pulpitami.

:arrow: Multitasking Time - pokazuje czas i stan baterii na pasku aktywnych aplikacji.

:arrow: Music Controls Pro - bardzo dobre rozszerzenie możliwości aplikacji iPod, dodaje nawet wsparcie dla klawiszy na słuchawkach bluetooth.

:arrow: MusicBarExtended – świetne, podręczne menu do kontroli funkcji iPod.

:arrow: MxTube – pozwala ściągnąć filmiki z YouTube do późniejszego oglądania ich w offline.

:arrow: MyOS – dodaje dotykowe możliwości ustawień systemowych.

:arrow: Notifier+ - ikony na pasku oraz dźwięki powiadomień niedobranych SMSów i połączeń.

:arrow: PagePreview - bajer z podglądem zawartości wszystkich pulpitów.

:arrow: Parallax – przesuwa tapetę tak jak na androidzie wraz z kolejnym pulpitem.

:arrow: PhotoAlbums+ - jak robisz zdjęcia na iP o po prostu musisz to mieć, czyli ręczne tworzenia albumów na telefonie bez iTunes.

:arrow: PkgBackup - często aktualizowany program do robienia kopii naszych pakietów z Cydia i nie tylko.

:arrow: PlayAwake – teraz mogą nas budzić nasze mp3 a nie domyślne dzwonki alarmów.

:arrow: Pull To Refresh for Mail - pobieranie maili za pomocą przeciągnięcia zawartości w dół.

:arrow: Pull To Refresh Safari - odświeżanie aktualnej strony za pomocą przeciągnięcia jej w dół.

:arrow: QuickLock 2 – prosta aplikacja do szybkiego blokowania ekranu.

:arrow: Rename 2 – program pozwalający zmienić nazwę każdej zainstalowanej aplikacji.

:arrow: Safari Download Manager – jak sama nazwa wskazuje możliwość pobierania plików z Safari.

:arrow: SBRotator – świetny program pozwalający na obracanie naszego pulpitu z fajną animacją.

:arrow: SBAdBlockToggle - świetne i często aktualizowane narzędzie do blokowania reklam nawet w cydia !

:arrow: SBSettings - podręczne menu wyłączania/włączania takich funkcji jak 3G/WiFi/EDGE/BT/SSH itp. Moje wtyczki : Airplane, Autolock, EDGE, SpringFlash. Oraz polecany themes: Serious HD

:arrow: ScrollingBoard - rozszerza możliwości między innymi naszego paska Dock.

:arrow: SnapTap - możliwość robienia zdjęć w aplikacji Aparat za pomocą klawiszy głośności.

:arrow: SwitcherMod – rozszerza funkcjonalność paska aplikacji oraz przyśpiesza ich zamykanie.

:arrow: SwitherPlus – pozwala na uruchamianie paska aplikacji na Lockscreen.

:arrow: Synchronicity - świetne narzędzie które zapobiega blokowaniu się naszego telefonu podczas synchronizacji.

:arrow: TV Tube Sleep - świetna animacja, w stylu wyłączania starego telewizora podczas wprowadzania telefonu w stan uśpienia.

:arrow: Veency - Serwer VNC można sterować naszym iP z pomocą PC.

:arrow: WinterBoard – potężne narzędzie, dzięki któremu zmienimy wygląd praktycznie wszystkiego.

 

*nowe pozycje oznaczone kolorem czerwonym

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mardok, dokładnie o to mi chodzi, efekt zgodny z tym co w przypadku SMS

 

http://www.simonblog.com/wordpress/wp-content/uploads/2009/04/disable_sms_preview.jpg

 

Jak mowa o koncie Gmail (bo to nie zostało sprecyzowane) i masz działający Push (czyli bez żadnych hactivation) to możesz jeszcze spróbować:

 

Google Mobile App for iPhone gets pushy - Official Google Mobile Blog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Android Simple Widget Locker @ Gray v0.3 Mardok Mod

 

Dołączona grafika

 

Kolejna wariacja na temat ;)

 

Words @ v0.1 Mardok Mod

 

Dołączona grafika

 

Nie ma to jak się odstresować "modując" coś ;)

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie. Pacjent to ip 3GS 16gb. Kolega wgral mi JB i jeszcze jakiś progrogram do ściągania sim locka i mówił ze na jego karcie telefon normalnie działa. Ja jak wloze swoją kartę to wywala komunikat awaria sim. Szczegół jest taki ze moja karta jest b.stara (jeszcze z ideii). Muszę wymienić kartę czy raczej nie ma to nic do rzeczy i powinna normalnie działać ? Najwcześniej i tak będę mógł to zrobić w poniedziałek, bo się pochorowalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie. Pacjent to ip 3GS 16gb. Kolega wgral mi JB i jeszcze jakiś progrogram do ściągania sim locka i mówił ze na jego karcie telefon normalnie działa. Ja jak wloze swoją kartę to wywala komunikat awaria sim. Szczegół jest taki ze moja karta jest b.stara (jeszcze z ideii). Muszę wymienić kartę czy raczej nie ma to nic do rzeczy i powinna normalnie działać ? Najwcześniej i tak będę mógł to zrobić w poniedziałek, bo się pochorowalem.

 

Program do Unlock czy zdjęcia simlock'a nazywa się ultrasn0w i jego reinstalacja może pomóc na błąd "Awaria sim" pod warunkiem że karta fizycznie jest obsługiwana przez telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz dostałem info od kumpla ze ten telefon nie ma fabrycznie simlocka wiec nie mam jednak żadnego programu do tego. Co do karty to po wpisaniu pinu i wywalniu błędu mam zasięg (1 kreskę).

 

1 kreska oznacza brak zasięgu, nie znam specyfikacji 3GS ale podejrzewam że jednak z kartą coś nie tak ...

 

* przy założeniu że telefon "full sprawny"

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mardok twoj modowany ls dziala pod 4.2.1?

 

Jak chodzi o Words to nie wiem, sprawdź : http://macthemes.net/forum/viewtopic.php?id=16808188&p=2

 

*w zasadzie na 4.2.1 powinny być tylko problemy z tapetą, da się to rozwiązać ustawiając ją na stałe

 

EDIT:

 

Words @ v0.3 Mardok Mod

 

Dołączona grafika

 

Words @ v0.3 Mardok Mod + New Overlay

 

Dołączona grafika

 

Oraz edycja dla zboczeńców :P

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...