Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A wspomnieć że ustawienia programów i stany gier pójdą się paść to nie łaska?

 

Dokładnie bo chyba o to się głownie rozchodzi. BTW "normalny" JB dla 4.3 ma się pojawić jeszcze w tym tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi przyszła kolejna obudowa z ping pongu i tym razem jest idealna, ale po złożeniu a) za cholerę nie mogę zrobić żeby przycisk lock/sleep działał. Jak przytrzymuje go w miejscu paluchem to ładnie robi klik, a jak go przykręce śrubkami mimo, że jest dokładnie w tym samym miejscu, już nie chce. b) wyświetlacz nic nie pokazuje ani nawet nie świeci mimo, że telefon działa (wibruje jak się w tryb wibracji przestawi) Chyba przez ten zablokowany przycisk sam się włączył jak jeszzcze wyświetlacz nie był podłączony. Jeśli tak to na bank zrobiłem zwarcie na mobo, próbując wcisnąć jedną z tasiemek od wyświetlacza. :mur: Ehh. Nie polecam rozbierać tego fona, bo to tragedia poprostu. Nie wspomnam już o tym, że w środku jest 5000 śrubek i praktycznie każda inna. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście jakiś czas temu wspominaliśmy o nich i w końcu są do kupienia w kraju, cena jakoś mocno zaporowa nie jest skoro po marketach Applowskie do kanałówki kosztują koło 200zł. Prawdopodobnie w najbliższym czasie się na nie skusze bo w moich już pilot powoli odmawia posłuszeństwa a jakoś mikrofonu jest tragiczna ... czasem muszę wręcz krzyczeć do niego aby dogadać się z kimś mając słuchawki ... Dzięki za info ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wy tez macie problem z synchro iphone z itunes? Działa mi to co jakiś raz , mam już 3 ipohne i zawsze mam ten sam problem , na viscie chyba było ok , na win 7 jest lipa. Czasami pomaga ponowne uruchomienie kompa , albo usunięcie synchro w itunes .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może niereprezentatywne urządzenie (iPod Touch 2G), aczkolwiek problemów żadnych z synchro nie ma. Jeżeli już występowały jakieś, to była to wina urządzenia. W ramach potwierdzenia dokonywałem prób na komputerach z Win7 i XP.

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JB jest możliwy, nawet dla 4.3.1 poradnik

Osobiście używam Safari, sprawdzałem kilka innych, ale ta mi jednak najbardziej pasuje.

Co do flasha, znajdziesz cos w Cydii, ale czy to coś warte to musisz sobie zgooglować głebiej temat.

Powodzenia.

Edytowane przez meeron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Frash (repo: repo.benm.at) i to jest o ile pamięć mnie nie myli od jednego z członków Dev-Team, problem polega na tym że obciąża tak Safari że czasem nie da się jej używać albo w ogóle zaliczy crash'a :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Od wczoraj jestem posiadaczem Iphone 4 16GB z ery wszystko ok, dostałem nową kartę micro sim do tego telefonu i miałem czekać na aktywacje jej ze starej karty(stara karta juz po 1 h była nieaktywna). Już minęło prawie 24 h i nadal nie mogę aktualizować telefonu przez iTunes, ponieważ nie wykrywa karty i wyświetla się taki komunikat jakbym włączył telefon bez karty. Czy jest jakieś powód tego? Innej karty nie mam, czy pozostaje mi podjechać do salonu gdzie kupowałem iPhone 4 i poprosić o ponowną aktywacje?

 

 

pozdrawiam i czekam na radę.

 

Edit: Sprawa jasna, otrzymałem uszkodzoną kartę jutro jadę po nową.

Edytowane przez Mark18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry że pod postem

 

Od nie dawna mam iPhone 4 i dziwi mnie jedna rzecz, jak to możliwe że w ciągu 10 godzin w trybie uśpienia bateriał ze 100% zjechała na 80% ? Wszystko mam powyłanczane push, 3g, wifi, poczta, dane sieci komórkowej, jasność ekranu dałem na minimum żeby sprawdzić.

 

Wszystkie programy, aplikacje pozamykane. Spotkaliście się z takim problemem?

 

Soft 4.3.3

 

Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Na razie zrobiłem restore, ale bez backup aplikacji i po 5 h nadal mam 100% baterii.

 

 

@jonathan - nie wiem jak w 3g, ale w ip4 wchodzi się na Ustawienia>ogólne>sieć i odznacza się Dane sieci kom. i wtedy nie pobiera mam poprzez EDGE czyli drogiego neta. U mnie mam 100 MB za free więc się oto nie martwię.

 

@rikki to tyczy się właśnie EDGE, bo nie wiedziałem co tyle prądu zżera. A komórka dalej ma zasięg i można dzwonić.

 

pozdro

Edytowane przez Mark18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

johnathan

Jeżeli to era to wejdź w ustawienia konta na ich stronie i stamtąd wyłącz internet.

 

Mark18

Standby to bodajże drugi po wyświetlaczu zżeracz baterii. 3G jeszcze więcej energii pochłania. Zazwyczaj jest tak, że jeżeli z jakiegoś powodu odczuwa sie opóźnienia czy inne problemy to przeflashowanie oprogramowania pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze jailbreak jest zrobiony... ;]

Bez tego ten telefon nadaje sie na podstawke do herbaty ;]

 

@Mardoc wystarczy to zainstalowac??

Bo przyznam sie ze puscilem instalke i nie patrzylem co i jak...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie chwilowo powrót do "tradycyjnego wyglądu" ;)

 

Dołączona grafika

 

Oraz nowy ciekawy bajer do naszych telefonów, w zasadzie tylko jako ciekawostka bo mało praktyczne i trenowanie na początku trwa wieki ale zawsze coś ;)

 

RecognizeMe 1.0.1-1

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu kupiłem sobie do auta radio z obsługą iphona (ma wbudowany kabel). Wpadłem na genialny pomysł, żeby kupić stacje dokującą i zamontować ją w popielniczce, bo nie mam gdzie położyć telefonu. Wszystko było by piękne, gdyby nie to, że chińczyki zmostkowały kilka kabelków na PCB. Stacja normalnie działa z komputerem, ale radyjko jej nie wykrywa.

 

Pytanie w tym momencie mam następujące. Czy w oryginalnej stacji apple moge liczyć na to, że ścieżki są połączone tak jak powinny i będzie normalnie współpracować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...