Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno rysik Griffin Stylus dobrze się spisuje. Na allegro nówki od ~ 60zł.

 

BTW podziwiam, że chce wam się modyfikować interfejsy telefonów i to tak dalece. Ja ograniczam się do instalacji ulubionych aplikacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie jedyną wadą tego urządzenia jest cena która oscyluje w granicach 130-140zł co jak na rysik jest nielana wydatkiem

 

Oj nielana nielana :)

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno rysik Griffin Stylus dobrze się spisuje. Na allegro nówki od ~ 60zł.

 

BTW podziwiam, że chce wam się modyfikować interfejsy telefonów i to tak dalece. Ja ograniczam się do instalacji ulubionych aplikacji.

 

Tego rysika akurat nie miałem okazji testować, póki co ze swojego jestem zadowolony i na tym poprzestałem :) Natomiast co do modyfikacji powiem tylko tyle że to takie moje zboczenie które już mam od lat ;)

 

@Chaos: oj tam oj tam przeca to autokorekta powinieneś już na nią nie raz kląć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mardok zaczynał od modowania pulpitu w swoim kompie zdaje się. :)

 

Auto tez tuningowane?

 

P.s: wiem wiem. Dlatego właśnie się śmieje ze to nasza radosna autokorekta. Tyle razy pomaga i nie trzeba nawet pisać zbyt dokładnie. Ba! nawet człowiek nagle polskie znaki zaczyna mieć w postach. No ale jak czasem zaskoczy swoim "sprytem" to wnerwi i rozwali jednocześnie. :>

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mardok zaczynał od modowania pulpitu w swoim kompie zdaje się. :)

 

Auto tez tuningowane?

 

P.s: wiem wiem. Dlatego właśnie się śmieje ze to nasza radosna autokorekta. Tyle razy pomaga i nie trzeba nawet pisać zbyt dokładnie. Ba! nawet człowiek nagle polskie znaki zaczyna mieć w postach. No ale jak czasem zaskoczy swoim "sprytem" to wnerwi i rozwali jednocześnie. :>

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Tak jest od pulpitu się zaczęło i że tak powiem dalej jest zmodyfikowany ;) Właśnie testuje tego Tapatalk'a co tak namiętnie reklamujesz w każdym poście i jak na razie bardzo pozytywne wrażenia gdyż treść jest dużo bardziej czytelna niż w safari ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam autokorektę wyłączoną bo mnie denerwuje poprawianie oczywistych wyrazów i mieszanie języka polskiego i angielskiego.

 

Osobiście autokorektę lubię za to iż nie jest wymagane ręczne wybieranie polskich ogonkòw bo akurat to najbardziej spowalnia pisanie na klawiaturach ekranowych. Oczywiście czasem dzięki niej mamy różnego rodzaju gafy (patrz wyżej) ale po odpowiednim jej wyszkoleniu robi się coraz lepiej ;)

 

Co do aplikacji IPB to na iPhone nie zrobiła na mnie najlepszego wrażenia ale na iPad jej jeszcze nie testowałem, zaraz zobaczę ;)

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie testuje tego Tapatalk'a co tak namiętnie reklamujesz w każdym poście i jak na razie bardzo pozytywne wrażenia gdyż treść jest dużo bardziej czytelna niż w safari ;)

 

Ta. ja w pracy siedząc na telefonach tylko tak przegladam fora. Aczkolwiek Tapatalk jest jedna z tych aplikacji która na androidzie jest lepiej dopracowana. A podpis zostawiam zawsze niezmieniony. Niech ludzie wiedza ze pisze z telefonu to wybaczą ewentualne babole :)

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co androidowcy mnie zabija czy co? To jest standardowy podpis generowany przez program. Tym bardziej w temacie o IPhone nie powinno nikogo kluc w oczy (: na zagranicznych forach to jest normalne.

 

Aczkolwiek na polskim forum android jeden kolo ma "Tapniete z bladego" bo ma ZTE Blade. :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mi chodziło o bezpłciowy podpis tj. bez nazwy telefonu czy aplikacji. Bardziej poważnie to wygląda.

 

Ale zobacz. Tak to by np Mardok nie dowiedział się nigdy ze Tapatalk istnieje. Nie zeby mi płacili za reklamę, ale dobry soft trzeba polecac. Jak doszlifuja iPhone'owa wersje tak jak te na Androida to bedzie miodek.

 

A wracając do iPhone. To ktoś z was posiada/używał kabla video i jest w stanie podzielić się opinia na ten temat? Interesuje mnie zarówno ten na 3 chinch (component) jak i ten który jest przejsciowka na normalny D-sub.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak krótko. Mając nieco $$$ oraz iPhone 3G. W tej chwili / nieco później bardziej opłaca się przeznaczyć środki na 3GS, czy też 4 (Allegro)?

 

kupic 3GS to troche tak jakbys kupil se teraz Playstation 2 ;] Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak krótko. Mając nieco $$$ oraz iPhone 3G. W tej chwili / nieco później bardziej opłaca się przeznaczyć środki na 3GS, czy też 4 (Allegro)?

 

3GS pomimo wieku to nadal niezły telefon ale sporym minusem jest niska rozdzielczość ekranu. Celowałbym raczej w 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie błysnął niczym odkrywczym bo rownież uwarzam że zmiana 3G na 3GS jest bez sensu gdyż różnica miedzy nimi jest zbyt mało znacząca, znacznie lepiej dozbierać do iP4 choćby ze względu na znacznie lepszy wyświetlacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu miałeś w poście '3G' przez co nie byłem pewien, czy aby się nie pospieszyłeś z odpowiedzią ;)

Oczywiście masz rację co do wspomnianej kwestii.

 

no mialem ale sie poprawilem.

 

 

btw.. ktos testowal nowa automape?

ponoc 2.0 poprawili stare błedy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemyślałem to sobie raz i drugi, aż zdecydowałem się na zakup... 1576 zł z wliczoną przesyłką kurierską za 8-miesięcznego czarnego iPhone 4 16GB z salonu Ery fabrycznie bez simlocka na sofcie 4.3.3.

 

Co sądzicie o tej cenie?

 

Dodatkowo w cenę wliczone są pokrowiec Case Mate i stacja dokująca.

 

 

PS. Teraz to już mam świetny pretekst, by sprzedać PSP :D.

Edytowane przez Miguel707

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemyślałem to sobie raz i drugi, aż zdecydowałem się na zakup... 1576 zł z wliczoną przesyłką kurierską za 8-miesięcznego czarnego iPhone 4 16GB z salonu Ery fabrycznie bez simlocka na sofcie 4.3.3.

 

Co sądzicie o tej cenie?

 

Dodatkowo w cenę wliczone są pokrowiec Case Mate i stacja dokująca.

 

 

PS. Teraz to już mam świetny pretekst, by sprzedać PSP :D.

 

Dobra cena zwłaszcza że bez SimLock'a no i wgrany iOS podatny na JB bez utrudnień. Natomiast co do dodatków to już kwestia gustu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli akurat juz sie zdecydowales na iphone'a 4 to aukcje w okolicach 1400-1600 sie zwykle koncza

mozesz powalczyc.. chyba ze jestes juz zdecydowany na tamtego .. stacja dokujaca (jesli orginalna) kosztuje ze 60zl.

a pokrowiec kwestia gustu.. mi sie z gumowanym tylem nie widzi wcale. Zreszta telefon z tylu sie niezle grzeje i mam przeswiadczenie ze w takiej gumie grzałby sie jeszcze bardziej.

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wygląda sprawa gubienia zasięgu w iP 4 ? Dziś rozmawiałem przez chwilę z osobą która ma ten telefon i co chwilę nas rozłączało... :blink: już miałem polować na iPhone 4 a tu taka niespodzianka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wygląda sprawa gubienia zasięgu w iP 4 ? Dziś rozmawiałem przez chwilę z osobą która ma ten telefon i co chwilę nas rozłączało... :blink: już miałem polować na iPhone 4 a tu taka niespodzianka

 

iphone 4 dead grip - Google Search

 

ale ogolnie polecam obejrzec

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...