Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu, dla testu usilnie próbowałem zgubić zasięg w iP4 mojej mamy przez osławiony chwyt i... Nie udało mi się to ani razu :wink: Może nowsze egzemplarze są pozbawione tej wady? Nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie polecam obejrzec

oglądnąłem - bardzo charyzmatyczny człowiek :wink: faktycznie, iPhone jest dobry. Mam dużą styczność z iPodem Touch 4gen i jest bardzo fajny. Co mi się w nim jeszcze podoba to rozmiar - jest spory ale nie zalatuje cegłą. Niestety Galaxy S2 jest już za duży, patelniowaty <_< jak dla mnie.

 

Być może nowsze egzemplarze nie mają tego problemu, lub dotyczy on tylko niektórych sztuk. Sam czytając o tym problemie ignorowałem go. Jednak wczoraj spotkało mnie to na żywo, 3x w ciągu 10 min rozmowy, iP4 kupiony w okolicach wakacji ubiegłego roku.

Edytowane przez E57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może nowsze egzemplarze nie mają tego problemu, lub dotyczy on tylko niektórych sztuk. Sam czytając o tym problemie ignorowałem go. Jednak wczoraj spotkało mnie to na żywo, 3x w ciągu 10 min rozmowy, iP4 kupiony w okolicach wakacji ubiegłego roku.

 

a czemu zakladasz ze to akurat iPhone zawinił? moze zasięg zniknał z winy operatora.

 

a co do Galaxy SII .. fajny telefon .. ale dla mnie tez nieco dużawy .. i zabawkowy ..

p.s: ja mowie dachówka na takie kloce ;]

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Być może nowsze egzemplarze nie mają tego problemu, lub dotyczy on tylko niektórych sztuk. Sam czytając o tym problemie ignorowałem go. Jednak wczoraj spotkało mnie to na żywo, 3x w ciągu 10 min rozmowy, iP4 kupiony w okolicach wakacji ubiegłego roku.

 

Nie mam teraz linka pod ręką ale jakiś czas temu oglądałem filmik jak pewna osoba podróżuje po świecie z iP4 testując "death grip" na jednym i tym samy telefonie, odwiedza przy tym większość kontynentów oraz wiele krajów i tylko w USA z AT&T udało mu się zasięg zgubić ;) Natomiast co do samego gubienia zasięgu to iP4 zgubi w miejsca gdzie go nie ma lub jest on słaby no cudów to nie ma co się spodziewać.

 

Po krótkiej zabawie SGS II powiem tyle wielkie monstrum, szybki telefon, a jago cienkość robi wrażenie, choć jak dla mnie trochę za duży ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...jeszcze przez trzy dni ;)

 

Wtorek już blisko :) Osobiście uważam SGSII za bardzo dobry telefon ale zdecydowanie bardziej wole iOS od Androida co za tym idzie czekam na iP5/4S/4+ czy jak to się jeszcze może nazywać ;)

 

najbardziej oczekuje ekranu = 4 cale

 

Po roku użytkowania iP4 rownież stwierdzam że przydał by się większy ekran oraz szybszy procesor, jak nie robimy JB obecy procesor wystarcza ale po wgraniu kilku modyfikacji telefon widocznie zwalnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam oj tam ;) Obojętne mi to jak się nazywać będzie byle by miało większy ekran i dwa rdzenie bo tylko tyle mi do szczęścia potrzeba :) iOS5 prezentuje się znakomicie a powiadomienia w końcu wyglądają jak powinny byle by JB szybko wyszedł bo się doczekać nie mogę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, Polacy nadal uważają ludzi z jabłkami za pedałów/snobów/lamy więc nie ma co liczyć na normalny wzrost liczby użytkowników czy choćby tych, którzy zdzierżą stwierdzenie 'to dobry smartphone'.

 

Tu masz niestety rację, podejrzewam że będzie nast tu tak samo wielu ja po premierze 4ki czyli bez tłumów ;) Jedyny plus to taki że chociaż "hejterów" nie ma bo jak czasem czytam komentarze pod jakimkolwiek newsem z jabłuszkiem w roli głównej na polskich serwisach to ... aż szkoda gadać ;/

 

Będzie 5, oraz 4 pozostanie w ofercie nie zmieniona - tak obstawiam

 

iPhone 5 appears temporarily on Cincinnati Bell website (Updated) | TUAW - The Unofficial Apple Weblog

 

Wszystko zobaczymy już we wtorek, choć ciekawą rzeczą w linku który podałeś jest to iż 4S ma mieć A5 czyli niby tańsza wersja ma posiadać dwurdzeniowy procesor co przy cenie niecałych 100$ wydaje się mało prawdopodobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ten dwurdzeniowiec byłby ustawiony na powiedzmy ~800MHz (np. z chipów które nie robią więcej) to czemu nie?

Android zrobił się tak popularny, że Apple nie może ograniczać się do wyższej półki IMO.

Jeżeli zysk z tego modelu nie byłby $300 tylko np. $200 to i tak dobra cena za udział rynkowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ten dwurdzeniowiec byłby ustawiony na powiedzmy ~800MHz (np. z chipów które nie robią więcej) to czemu nie?

Android zrobił się tak popularny, że Apple nie może ograniczać się do wyższej półki IMO.

Jeżeli zysk z tego modelu nie byłby $300 tylko np. $200 to i tak dobra cena za udział rynkowy.

 

Tak czy inaczej ceny bez tych oszczędności wydają się bardziej prawdopodobne czyli 700$ za iP5 oraz 400$ za iP4S, dodatkowo w opisie iP5 widnieje 4" co jak okaże się prawdą na pewno ucieszy kolegę meeron'a oraz mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, Polacy nadal uważają ludzi z jabłkami za pedałów/snobów/lamy więc nie ma co liczyć na normalny wzrost liczby użytkowników czy choćby tych, którzy zdzierżą stwierdzenie 'to dobry smartphone'.

 

Przesadzasz gdyby nie cena to inaczej by to wszystko wyglądało. Jedynym i największym minusem tego tel. jest cena nieadekwatna do możliwości i to jest fakt w naszym pięknym kraju.

Co do nadchodzącej konferencji, nie wyobrażam siebie innego scenariusza niż premiera 5 z min. 4 calowym ekranem. 3.7 = fail na pełnej linii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cztery incze ucieszą każdego ;) Generalnie jestem za ekranem jak największym nie zmieniając wymiarów urządzenia - jest IMO idealne.

 

dla mnie 4ka moglaby byc szersza nawet z 0,5cm. a na wysokosc wyciagnac ekran kosztem mniejszego home i oraz speakera to nie problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie czytam na codzień. Wygooglowalo sie po prostu :)

 

Pozatym to ja siedzę w pracy. Z netem jedynie w iP4 wiec liczę ze coś tu wkleicie i nie będę musiał szukać. :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...