Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

LIVEPOST

 

19:01 Zaczynamy lada moment.

19:02 Tim Cook na scenie, żartuje o braku przyzwyczajenia do tytułu 'CEO'.

19:05 Chwalenie się nowymi retailowymi sklepami.

19:08 357 sklepów i będzie więcej.

19:09 OS X Lion jest wielkim sukcesem, ponad 6 milionów pobrań.

19:10 Macintosh najlepiej sprzedającym się laptopem i desktopem w US. 23% udział rynkowy.

19:12 Przechodzimy do iPoda i iTunes.

19:13 70% rynku MP3, >300 milionów iPodów sprzedanych.

19:15 Teraz o trochę o iPhonie.

19:15 iPhone 4 stanowi połowę ze wszystkich sprzedanych generacji iP.

19:16 Najwyższy wskaźnik satysfakcji wśród użytkowników smartfonów (70%).

19:18 iPad z 95% wskaźnikiem satysfakcji.

19:20 Typowe chwalenie się popularnością i wszechstronnością zastosowania iPada.

19:21 Trzy na cztery sprzedane tablety w US to iPady.

19:22: Scott Forstall, VP iOS, na scenie.

19:23 Naturalnie informacja o tym, że AppStore to #1.

19:24 Developerzy zarobili 3 mld na aplikacjach!

19:27 Jeszcze raz najważniejsze funkcje iOS5. Tak, tak, pamiętamy. Dawać hardware!

19:30 Poważnie, darujcie sobie ten recap nowego systemu.

19:34 No ile można?!

19:38 iOS5 zostanie udostępniony 12 października.

19:38 iCloud, a jakże. Powtórka z czerwcowgo eventu.

19:42 Usługa 'Find My Friends' do wyszukiwania znajomych, prostego przesyłania plików.

19:45 Kontrowersyjny iTunes Match.

19:46 Bez niespodzianek: start iClouda 12 października, tak jak nowego iOS'a. Do 5GB danych za darmo.

19:48 Phil Shiller na scenie, mówi o iPodach.

19:49 iPod nano ma drobne zmiany interfejsu: pojedyńcze ikony zamiast siatki czterech, usprawnione funkcje fitness, 16 nowych skór zegarka.

19:50 $129 za 8GB, $149 za 16GB.

19:51 Teraz touch.

19:52 Naturalnie touch będzie pracował na iOS5.

19:53 Dwa kolorki, biały i czarny. $199/8GB, $299/32GB, $399/64GB.

19:54 Teraz iPhone.

 

19:55 iPhone 4S

19:55 Stary design, dwurdzeniowy chip A5 (jak w iPadzie). Wydajność grafiki 7x większa niż w iP4.

19:57 Facet z Epic Games na scenie, prezentuje Infinity Blade 2.

19:58 "Grafika niespotykana dotąd w urządzeniach mobilnych"

19:59 Infinity Blade 2 dostępne 1 grudnia.

20:00 Prezentacja czasów pracy na baterii (40h muzyka, 10h video, 14h rozmowa 2G).

20:02 HSDPA czyli 14.4Mbps downloadu.

20:02 'World Phone' - GSM i CDMA.

20:05 8 megapixeli (3264x2448), sensor dostaje 73% więcej światła i jest dużo szybszy.

20:06 f/2.4, 30% ostrzejsza optyka

20:07 Pierwsze zdjęcie w 1.1s, następne w 0.5s. Konkurencja ponad dwa razy wolniejsza. Wykrywanie twarzy.

20:09 Nagrywanie HD 1080p, stabilizacja, redukcja szumów.

20:12 Prezentacja funkcji 'AirPlay'.

20:15 Demo obsługi głosem. Widzieliście wsześniejsze filmiki z Siri? No właśnie.

20:17 Rozmowa z automatem jest imponująca jeżeli chodzi o sztuczną inteligencję.

20:19 Po otrzymaniu wiadomości wystarczy powiedzieć 'Read my message' do słuchawki bluetooth i Siri dokładnie to wykona.

20:22 Siri nie tylko pamięta, ono wie.

20:23 Wikipedia i Wolfram alpha obsługiwane.

20:24 Zapytanie 'Ile dni do' również nie pozostaje bez odpowiedzi.

20:26 -'Who are you?' -'I am a humble personal assistant'.

20:28 Działa po wyjęciu z pudełka ale z czasem się uczy i jest lepiej.

20:29 Siri to wersja BETA.

20:30 Reklama.

20:32 Antena wygląda jak obecna konstrukcja dla CDMA.

20:34 199$/16GB, 299$/32GB, 399$/64GB

20:35 3GS za darmo po podpisaniu kontraktu, iP4 $99

20:36 Dostępne od 14 października

20:36 70 krajów dostanie iP4S w grudniu.

20:38 Podziękowania za przybycie. Koniec.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apple rozczarowało. Ponad rok po prezentacji iP4 prezentują prawie to samo? Zabrakło Steve'a i nie miał kto przycisnąć zespołu?

Podczas gdy Android przez ostatni rok ewoluował (2 rdzenie, qHD, >4", 1080p) Jabłko zabawiło się w kosmetykę. Gdzie tu ten słynny prym z czasów świetności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostaje przy 4ce

 

Zmiany są, nawet niemałe, jednak ja też zostaję przy czwórce, którą stosunkowo niedawno przecież nabyłem i jak na razie w pełni mi odpowiada.

iP 4S jest czymś jak 3GS. Czyżby to oznaczało nową politykę Apple dot. telefonów? 3G -> 3GS (mocno ulepszony 3G), 4 -> 4S (-''-)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Mardok & meeron - serio byscie kupili kota w worku, tylko dlatego, ze nazywa sie iphon 5? =]

 

Te nowe bajery tylko w 4s czy w 4ce na iOS 5 rownież?

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Wersje beta zapowiadaja tylko na 4s, wiec zapewne dadza argument obecnym posiadaczom starszych modeli do przesiadki ;)

 

 

 

 

Sent from my computer :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jestem jeszcze bardziej zadowolony, że prawie 3 miesiące kupiłem Ip-ka 4, niż w dniu w którym go dostałem. aparat uważam za bardzo dobry, w grę żadną jeszcze nie grałem i na bank nie zagram, choćby wyszło coś co d**e urywa, z szybkości jestem bardzo zadowolony, jedyne co mnie zaciekawiło, to poprawiony czas pracy na baterii. Tego nigdy nie dość, ale jakbym miał jeszcze 3 miechy jechać na iPhone 3G z OS4 to szlag by mnie trafił, więc dobrze, że zaryzykowałem!

 

Sent using gołębia pocztowego ;-)

Edytowane przez Sysak
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posprzątałem. Kto powinien widział co tu było ale krótko mówiąc: jeżeli jeszcze raz jakiś androidowy fanboy albo applowy hater będzie rzucał argumentami z kloaki to wlepię takie ZPP, że zachce mu się przerzucić na Symbiana. Masz system X i go ubóstwiasz. OK, rozumiemy. Teraz wynoś się z tego tematu.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie cena wzialbym ip4 zamiast galaxy s. Kupilem go na poczatku roku a nie dostane oficjalnego ice cream sandwich :( bede musial kupic nowy fon :/ poza tym design i jakosc wykonania ip4 wygrywa z konkurencja

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

 

Co się martwisz oficjalnym, chłopaki z XDA coś ugotują smacznego na pewno ;)

 

Apple moim zdaniem trochę przyspał z brakiem premiery iP5, Nexus Prime wychodzi za parę dni i wg. zapowiedzi będzie wyglądał tak, że ło matko ;) Wiadomo, że siłą produktu Apple jest marka i soft (w tej kolejności IMHO), ale on aż krzyczy o powiększenie ekranu. Większość ludzi ma w d... rozdzielczość i dpi (tym bardziej, że na 3.7" to i 800x480 wygląda idealnie), a takie rzeczy jak kręcenie 1080p to konkurencja ma już dawno.

 

Swoją drogą, cytowanie biil of materials zawsze mnie bawi i świadczy o kompletnym niezrozumieniu ekonomii przez cytującego BoM. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż nie ma co ukrywać iż iP4S nie spełnił wszystkich moich oczekiwań (zapewne nie tylko moich) ale mimo wszystko zastanawiam się nad zakupem głownie z powodu A5 bo iP4 po wgraniu wszystkich moich ulubionych tweaków znacząco zwalnia. Prawda jest taka że wszystko zależy od ceny najlepiej u nas w PL w Apple Store OnLine bez simloków bo to strasznie upierdliwa rzecz :/ W najgorszym wypadku zawsze są jeszcze sklepy w UK ale wolał bym się nie musieć zaś w to bawić ...

 

@Rikki: dzięki za porządek ;)

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się obawiam, że nie będzie kto miał tam w tej chwili powiedzieć 'myślałem o pewnym rozwiązaniu... może i brzmi to szalenie ale macie to zrobić'. Uważam, że obecne plany są może na 4 lata w przód. Nie sądzę jednak, by w tej chwili polityka ryzykownych rozwiązań czy innowacji się utrzymała, raczej będzie to po prostu rzeźbienie solidnych produktów mogących spokojnie konkurować na rynku czy to komputerów czy telefonów. Ja wiem, że od dłuższego czasu w Apple zatrudnieni eksperci wpajali pracownikom filozofię firmy ale IMO to nie wystarczy - strata Jobsa będzie bardzo dotkliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze pare "tradycyjnych" rozwiązań im nie zaszkodzi. No i pytanie kiedy pojawi sie iPhone 5.

 

Druga sprawa to czy jak dostaniemy iOS 5 to bedzie można używać Siri po angielsku na polskim telefonie.

 

Sent using Tapatalk

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa to czy jak dostaniemy iOS 5 to bedzie można używać Siri po angielsku na polskim telefonie.

 

Pytanie, czy w ogóle siri będzie na 4...

 

Siri, osobisty asystent, tylko dla iPhone'a 4S

 

Siri znika z App Store'a. iPhone 4S promowany na siłę?

 

Pytanie czy ktokolwiek da radę tak jak on.

 

W czym da radę?

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...