Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

przeciez iphone nie wymaga restartów ?

może jak się napcha pół cydii, to jest inaczej ?

 

Brak prądu to jedno zagadnienie dodatkowo wiele modyfikacji z Cydii wymaga restartu oraz nie wspominając o sytuacjach jak coś pójdzie nie tak i trzeba telefon samemu zrestartować. Podsumowując całe zagadnienie u mnie telefon ma być urządzeniem na którym mogę polegać a nie zastanawiać się co może mnie zaskoczyć !

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaos, jak nie jak tak - P970 owszem

Takie pady baterii, to i tak trzeba podładować telefon, więc podpięcie na 30 sek do kompa chyba nie jest problemem :wink:

 

O ile masz kompa pod ręka. Nie zapominaj ze to nie moze być obojętnie jaki komp. Musisz na nim mieć jakiegoś redsn0wa albo inne dziadostwo oraz obraz systemu który ci pozwoli zbootowac twoje iUrzadzenie. No albo nos to ze sobą na pendrive. :P

 

Generalnie to nie ma tragedii. Jednak mimo wszystko potrafi zdenerwowac. Szegolnie gdy przytrafi sie w jakimś lipnym momencie.

 

 

Sent using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem kiedyś nietrwały JB, nie czułem z tego powodu dyskomfortu, pewnie kwestia sposobu użytkowania telefonu ;)

podsumowując - czekam na v 5.02 bo w kwestii zużycia baterii zawsze się poprawia w kolejnych wersjach softu

 

PS - bawił się ktoś w profile usera dla iPada ?

Edytowane przez meeron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem kiedyś nietrwały JB, nie czułem z tego powodu dyskomfortu, pewnie kwestia sposobu użytkowania telefonu ;)

 

otóż to..

 

a wiecie moze cos na temat nowej aktywacji?

slyszalem ze w iOS5 nie ma hacktivation

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich którzy nie śledzą na bieżąco informacjo o JB podaję małe ułatwienie dla posiadaczy iOS5 JB T:

 

Semitethered Jailbreak – zbawienie dla wszystkich użytkowników JB tethered | SIMblog

 

Z czymś takim o już da się żyć, Telefon działa SMS działa więc starczy póki do domu nie wrócimy ;)

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iPad2 z softem 4.X łamie się trwale i bez problemu ?

Zamawiam dla kogoś, mam nadzieje ze iOS5 jeszcze nie będzie wgrany

 

iPad 2 da się złamać tylko do iOS 4.3.3 z JB UT, z żadnym wyżej nie ma nawet JB T gdyż jest ten sam problem co z 4S czyli procesor A5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z simlockiem ten telefon, do tego sciagniecie simlocka swoje kosztuje...

 

SimLock to swoją drogą, na początku były za 2,8k z SimLock'em tak czy inaczej póki co nie ma sensu nawet patrzeć na 4S z SimLock'em a link był podany tylko jako ciekawostka cenowa ;)

 

Z resztą wersja bez SimLock's nie jest dużo droższa:

 

http://allegro.pl/iphone-4s-16gb-nowy-z-usa-i1902057696.html

 

I jeszcze czas oczekiwania 3-4 tyg

Sent using Tapatalk

 

To akurat normalne podczas zmówień z USA.

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie delikatna sprawa. Kumpel przyjechał z Anglii na 2 dni do polski. Jakieś pól roku temu kupił iPhone 4 tam w anglii 4.3.3 z JB ut wszystko mu smigalo. Przyjechał do PL i na miejscu okazało sie ze iPhone nie łapie zasięgu. Sprawdzalismy na mojej karcie polskiej i tez nic. Ogólnie nie bylo czasu na zabawy i z adapterem Microsim wsadzilismy jego kartę do mojego starego ericssona bez simlocka. WsZystko smigalo. Kolega wrócił dziś do uk i mówi ze działa mu telefon normalnie.

 

Telefon kupił w komisie z wszystkimi akcesoriami w zastepczym pudełku. I teraz pytanie. Czy kupił tam na miejscu telefon jumany w PL i zablokowany po imei czy jest na to jakieś inne wytłumaczenie? Generalnie to niezłe skur....stwo by było :/

 

 

Sent using Tapatalk

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem niecały rok temu taką sytuację z 3GS (4.x.x + JB + simlock ściągnięty programowo). Kupiłem go w PL - Heyah, Play oraz Orange bezproblemowo działały. Wyjechałem do Norwegii i tamtejszy Telenor nie chciał złapać zasięgu (co śmieszniejsze Internet po EDGE działał). Na nadajnikach operatora NetCom nie było najmniejszych problemów. Nie udało mi się rozwiązać tego problemu żadnymi metodami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iPhone 4S

tylko spokojnie panowie, ograniczenie dla jednego klienta, tylko 2 sztuki :wink:

 

Niach niach niach ;) I gdzie jest teraz ten Pan z ceną 5k za sztukę, a tak aby było już w temacie to osobiście bez JB UT nie patrze nawet na ten telefon, jakoś nie wyobrażam sobie teraz życia bez JB (tak wiem powtarzam się) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę. Jakiś błąd czy co? Aż miło sie zaskoczylem

 

 

Sent using Tapatalk

 

No mam nadzieję iż Apple nie zrobiło by błędu w czymś takim istotnym jak cena ! Tak czy inaczej cena nie odbiega zbytnio od tego co widać na zagranicznych sklepach Apple więc śmiem twierdzić iż jest poprawna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieję iż Apple nie zrobiło by błędu w czymś takim istotnym jak cena ! Tak czy inaczej cena nie odbiega zbytnio od tego co widać na zagranicznych sklepach Apple więc śmiem twierdzić iż jest poprawna ;)

 

na podstawie tego ze nie dobiega od sklepu w uk tweirdze wlasnie ze moze to byc bład ;] :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I gdzie jest teraz ten Pan z ceną 5k za sztukę

Pheh, 2700 pln, tyle pieniędzy za półwartościowy produkt. Dużo taniej można mieć SGS2 który technologicznie rozkłada srajfona na łopatki a android daje pełną swobodę jakiej każdy rozgarnięty czowiek potrzebuje. Płacić grubo ponad dwa kafle za telefon z systemem dla głupich Jankesów który rozsypie się w drobny mak przy pierwszym bardziej enegricznym położeniu go na biurku, śmiech na sali.

 

Fapujcie. Pełne prawa do powyższego hejtu zastrzeżone.

 

A teraz na poważnie, cena jest proporcjonalna do tej serwowanej na zachodzie ale nadal jest to drogo. Ja mimo całej mojej sympatii do Applea nie zdecydowałbym się na kupno 4S nawet gdybym dysponował takimi funduszami, prędziej szukałbym okazyjnie czwórki i to też za jakieś 1100, nie więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pheh, 2700 pln, tyle pieniędzy za półwartościowy produkt. Dużo taniej można mieć SGS2 który technologicznie rozkłada srajfona na łopatki a android daje pełną swobodę jakiej każdy rozgarnięty czowiek potrzebuje. Płacić grubo ponad dwa kafle za telefon z systemem dla głupich Jankesów który rozsypie się w drobny mak przy pierwszym bardziej enegricznym położeniu go na biurku, śmiech na sali.

 

Fapujcie. Pełne prawa do powyższego hejtu zastrzeżone.

 

A teraz na poważnie, cena jest proporcjonalna do tej serwowanej na zachodzie ale nadal jest to drogo. Ja mimo całej mojej sympatii do Applea nie zdecydowałbym się na kupno 4S nawet gdybym dysponował takimi funduszami, prędziej szukałbym okazyjnie czwórki i to też za jakieś 1100, nie więcej.

 

Hym 4-ki za 1,1k bez simlock'ów (a nawet "z") to ja jeszcze nie widziałem ale życzę powodzenia (różne okazje się zdarzają) ;) Natomiast co do zaawansowania technologicznego SGS 2 to chyba każdy tu już widział pierwsze testy wydajności 4S vs SGS2. Osobiste przemyślnie na temat SGS2 będę mógł wygłosić w przyszłą środę kiedy ów telefon zagości u mnie w domu na bliżej nie określony czas, choć wątpię aby było to na długo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...