Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kupić można, tylko mam wrażenie, że większość takich ofert to propozycje niepewne. O ile można zrozumieć brak pudełka, bo ktoś wyrzucił, to brak np. ładowarki oryginalnej może oznaczać, że telefon pochodzi z kradzieży. Gwarancji brak, a kwota niemała. Dlatego nie mogę się jakoś zdecydować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie można kupić ale jak piszesz to bez tego albo tego,sam polowałem na allegro i udało mi się kupić nowego

ciężko upolować tel bez blokady w dobrej cenie,te cenowo 1,3 1,5 mają haczyk w postaci Gevey,dla mnie po przeczytaniu kilku stron postów z problemami jaki daje te rozwiązanie doszedłem do wniosku że jednak lepiej dać więcej,lub czekać na okazje niż mieć dodatkowe kłopoty

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak z nudów zrobilem zdjecie swoich telefonów :P

 

Chaos jak Ci się sprawuje ten case na iphonie? szukam czegoś na swojego co by mnie nie kuło w oczy..

 

może ktoś posiada VAPOR 4 Bumper Element Case? Jaka opinia?

 

 

w zeszłym tyg kupiłem nowego z ery za 1500zł

 

rozumiem ze z ery a nie w erze - cena bomba.

kupilem w weekend nowego oranżowego za 1900

Edytowane przez mayk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaos jak Ci się sprawuje ten case na iphonie? szukam czegoś na swojego co by mnie nie kuło w oczy..

 

dobrze .. poleciał ze 2 razy na kafelki i sie nic nie zbilo ... case sie obrysował kapke

mi zalezalo na czyms zeby sie plecy nie rysowaly .. i jednoczesnie zeby nie byly zakryte (caly case jest perforowany)

jak sie wiecej pouzywa (szczegolnie gry) to sie ladnie nagrzewa

 

swoja droga..

testowaliscie infinity blade 2?

mam wrazenie ze troche zmula na 4ce

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiony panel doszedł szybciej niż myślałem,1wsze wrażenie bardzo pozytywne,panel nie pogrubia zbytnio telefonu,i bardzo ładnie się prezentuje,co do trzymania się panelu to nie ma mowy o odpadnięciu panelu od tel wszystko ładnie przylega,do wszystkich przycisków mamy bezproblemowy dostęp,niżej kilka fotek

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z Was używa już iP 4S ?

powróciłem do tematu zakupu telefonu od Apple i zastanawiam się, czy warto brać nowego iP 4 za ~1900 zł czy nie odżałować i kupić iP 4S za ~2400 zł. z tego co się wstępnie orientowałem, różnice na korzyść 4S to głównie lepszy procesor, aparat oraz Siri (zbędny bajer ;)). nowy iPhone jest szybszy od swojego poprzednika, różnica w cenie to około 25-30% więcej, niestety słyszałem o wielu problemach z jakością oraz działaniem oprogramowania w przypadku najnowszego modelu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowego iP4 za 1400-1500. Moim zdaniem szkoda pieniędzy które zawsze się mogą na coś przydać.

 

Jestem tego samego zdania, ale skąd wziąć nowego iP4 w cenie którą podałeś ? Chyba jest gorący okres przedświąteczny albo panuje jakaś panika ponieważ nowe iP4 ciężko trafić poniżej 2k. Wypatrzyłem wczoraj licytację z nową sztuką (simlock Orange - chociaż to mi akurat nie przeszkadza), dziś cena jest już 2000 zł, do końca jeszcze 8 dni... makabra :wink: Jakbym miał płacić taką sumę za stary model to wolałbym dołożyć 20% więcej i kupić najnowszą wersję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jesteśmy coraz bliżej :)

 

tyle ze na filmiku jest 3gs czy tam ipod touch starszy który w jakis tam okresleonych warunkach juz mial UT JB od jakiegos czasu

nie pamietam dokladnie co i jak

jak zobacze na 4ce to uwierze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ludzie pisali to jeszcze jakiś czas temu można było upolować nówki w tej cenie (problem jest jedynie taki, że te aukcje momentalnie znikają). Jeżeli nie udałoby mi się znaleźć takiej oferty to wstrzymałbym się z zakupem. Ale to ja i moje podejście do wydawania pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle ze na filmiku jest 3gs czy tam ipod touch starszy który w jakis tam okresleonych warunkach juz mial UT JB od jakiegos czasu

nie pamietam dokladnie co i jak

jak zobacze na 4ce to uwierze :P

 

"Jailbreak for old-bootrom iPhone 3GS models are untethered on all versions, because of the use of 24kpwn, which exists only in the MB models of the iPod touch 2G and iPhone 3GS old boot-rom."

3GS ze starym boot-romem i ew. iPod touch 2G, który maksymalnie obsługuje iOS 4.2.1. Na filmiku widzimy iPoda, bynajmniej nie 2G ;)

Próbuję namówić znajomka, posiadacza 3GSa właśnie z tym fajnym boot-romem do przesiadki na iOS 5, miałby untethered. Gość dopiero co przesiadł się z iOS 4.0.x na 4.3.3 i nie jest za skory do dalszych kombinacji, a szkoda.

---

Z innej beczki - za niecały tydzień GTA III na nasze (i nie tylko) urządzenia:

Grand Theft Auto III: 10 Year Anniversary Edition Coming to Mobile Devices Next Week - December 15th | Rockstar Games

Ciekawe, jak będzie z grywalnością i jakie będą różnice względem wersji na PC? Obstawiam, że głównie dot. grafiki, tylko w jakim stopniu? :D

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania, ale skąd wziąć nowego iP4 w cenie którą podałeś ? Chyba jest gorący okres przedświąteczny albo panuje jakaś panika ponieważ nowe iP4 ciężko trafić poniżej 2k. Wypatrzyłem wczoraj licytację z nową sztuką (simlock Orange - chociaż to mi akurat nie przeszkadza), dziś cena jest już 2000 zł, do końca jeszcze 8 dni... makabra :wink: Jakbym miał płacić taką sumę za stary model to wolałbym dołożyć 20% więcej i kupić najnowszą wersję.

 

Mam teraz w domu takiego iP4 za 1400zł i powiem tylko tyle że jego stan wizualny jest straszny ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz w domu takiego iP4 za 1400zł i powiem tylko tyle że jego stan wizualny jest straszny ...

 

to zalezy czego wymagasz

ja dbam o sprzet .. ale zakladam ze telefon jest do używania a nie do lezenia na srebrnej poduszeczce.

Moj iP4 ma z tylu niezla szrame od szlifu po glebie zanim dostal Case'a.

na przedzie tez ma ryski .. ale w codziennym uzywaniu nie przeszdzadza to wcale .. a przy zapalonym ekranie zadnej rysy nie widac..

 

p.s .. ostatnio zauwazylem ze mam bad pixela nawet na ekranie ;] ale przy takim upakowaniu to ciezko go wypatrzec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałem przyśpieszyć decyzję i padło na nowego iPhona 4S 16GB :wink: później przeprawa u operatora (Orange), żeby dostać kartę microsim :mad: tylko dlatego, że nie chciałem wycinać nożyczkami...

zobaczymy jak się będzie sprawował. w porównaniu do telefonów z androidem przekonały mnie głównie małe rozmiary iP połączone z szybkim działaniem całej platformy oraz pewność, że 4S będzie miał wparcie co najmniej przez najbliższe 2 lata.

 

btw, jaka obudowę i folie na ekran polecacie do 4S ? pewnie te akcesoria pasują z iP 4...

Edytowane przez E57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... później przeprawa u operatora (Orange), żeby dostać kartę microsim :mad: tylko dlatego, że nie chciałem wycinać nożyczkami...

jaka obudowę i folie na ekran polecacie do 4S ? pewnie te akcesoria pasują z iP 4...

 

Ja przyciąłem, i to najstarszą karte jaką się da - jeszcze idea pop ze starym, dużym chipem. Co lepsze- byłem w Orangu a tam babka sama mnie wysłała "do serwisu na przeciwko bo przycięcie lepsze niż wymiana u nich bo mogą być problemy - hęęę...?

 

co do folii to mam jakieś ćoś-tam-Star, komplet przód + tył 30 pln, jest ok puki co. Folia ani gloss, ani mirror, ani mat czyli to o mi chodziło - żeby nie zmienić sposobu pracy na iP4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zalezy czego wymagasz

ja dbam o sprzet .. ale zakladam ze telefon jest do używania a nie do lezenia na srebrnej poduszeczce.

Moj iP4 ma z tylu niezla szrame od szlifu po glebie zanim dostal Case'a.

na przedzie tez ma ryski .. ale w codziennym uzywaniu nie przeszdzadza to wcale .. a przy zapalonym ekranie zadnej rysy nie widac..

 

p.s .. ostatnio zauwazylem ze mam bad pixela nawet na ekranie ;] ale przy takim upakowaniu to ciezko go wypatrzec

 

Prawdę powiedziawszy wolałbym dopłacić stówkę czy dwie i nie mieć tak zmasakrowanego (moim zdaniem) telefonu, ale to jest już kwestia gustu i tego co komu przeszkadza ;)

 

Musiałem przyśpieszyć decyzję i padło na nowego iPhona 4S 16GB :wink: później przeprawa u operatora (Orange), żeby dostać kartę microsim :mad: tylko dlatego, że nie chciałem wycinać nożyczkami...

zobaczymy jak się będzie sprawował. w porównaniu do telefonów z androidem przekonały mnie głównie małe rozmiary iP połączone z szybkim działaniem całej platformy oraz pewność, że 4S będzie miał wparcie co najmniej przez najbliższe 2 lata.

 

btw, jaka obudowę i folie na ekran polecacie do 4S ? pewnie te akcesoria pasują z iP 4...

 

Folia na ekranie jest raczej średnio potrzebna, póki nie rzucisz nim o ziemię nie powinno być problemu za to dla odmiany tył jest bardzo podatny na zarysowania.

 

BTW: w połowie przyszłego tygodnia powinien do mnie zawitać na kilka dni biały 4S, po krótkiej zabawie podejmę decyzję czy jest sens wymieniać mojego 4 na 4S czy poczekać do iP5 czy jak to się będzie nazywać :)

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Folia na ekranie jest raczej średnio potrzebna, póki nie rzucisz nim o ziemię nie powinno być problemu za to dla odmiany tył jest bardzo podatny na zarysowania.

Specjalnie nie rzucam o ziemię, jednak obawiam się o jakiś przypadek kiedy telefon upadnie na twarde podłoże... wtedy lepiej nie myśleć :huh:

Wstępnie zdecydowałem się na SwitchEasy Vulcan - jutro podjadę do sklepu gdzie mają to etui i spróbuję przymiarki.

BTW, jest gdzieś w Polsce dostępne Speck CandyShell w wersji dla iP4 CDMA / iP4S ? bardzo mi się spodobało to etui, na dodatek zapewnia chyba całkiem dobrą ochronę przed ew. upadkiem.

 

BTW: w połowie przyszłego tygodnia powinien do mnie zawitać na kilka dni biały 4S, po krótkiej zabawie podejmę decyzję czy jest sens wymieniać mojego 4 na 4S czy poczekać do iP5 czy jak to się będzie nazywać :)

 

Nawet się nie zastanawiaj tylko zmieniaj ;) w razie problemów będzie się do kogo zwrócić :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak 4s dostanie jb to nadal kupujesz? ;]

 

Tak się śmiesznie składa że od wczoraj mam w domu iP4s (nie mój) i jak mam być szczery nie zrobił na mnie piorunującego wrażenia w porównaniu z iP4, ale cóż muszę się z ewentualną decyzją jeszcze "przespać" i zobaczymy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czym nie zrobił? Przeca wyglada tak samo. W sensie ze nie czujesz mocy 2 rdzeni? A Siri działa chociaż po angielsku?

 

 

Sent using Tapatalk

 

Brak JB wiec mocy nie czuć gdyż bez Cydii oba w systemie chodzą tak samo. A Siri to tylko zabawka fajna przez pierwsze 10min.

 

 

 

:lol: :lol: :lol:

 

Niestety już było choć dalej zabawne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to jakiś błąd czy co ale cydia pokazuje mi ze mam zapisane shsh do 5.0.1 :)

 

Tez tak macie?

 

 

Sent using Tapatalk

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...