Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No to ciekawe. Siakis Bug? Skąd te shsh do 5. Mój telefon nigdy nawet bety nie widział.

 

 

Sent using Tapatalk

 

Something promising has surfaced today on Cydia. The brain behind Cydia, Jay Freeman (aka Saurik) has recently caching SHSH blobs for 5.0.1 in preparation for the upcoming 5.0.1 untethered jailbreak.

Żaden Bug a wręcz celowe działanie ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypróbuję jeszcze dziś :)

Edit (@Mardok niżej): Niestety jeszcze nie mam - najpierw 5.0.1 tethered, potem @untethered :D

> 「ひどいアップル @Tapatalk

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypróbuję jeszcze dziś :)

> 「ひどいアップル @Tapatalk

 

Jak masz iOS 5.0.1 Tethered to jedyne co musisz zrobić to wgrać wyżej wymienioną paczkę w Cydii :) No cóż liczyłem na program dla PC ale takie rozwiązanie też może być, przynajmniej do czasu aż się jakiś soft pokaże.

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz iOS 5.0.1 Tethered to jedyne co musisz zrobić to wgrać wyżej wymienioną paczkę w Cydii :) No cóż liczyłem na program dla PC ale takie rozwiązanie też może być, przynajmniej do czasu aż się jakiś soft pokarze.

Żebym ja Cię nie pokarał ;)

 

Pisz jak tam wrażenia z 4S, chcę usłyszeć Twoją opinię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żebym ja Cię nie pokarał ;)

 

Pisz jak tam wrażenia z 4S, chcę usłyszeć Twoją opinię.

 

Ad.1 Poprawiłem, cóż brak snu robi swoje (nie żebym się tłumaczył) :P

Ad.2 Jak pisałem już wcześniej (albo mi się wydaje że pisałem) zmiana 4 na 4S jest zupełnie bez sensu, telefon wygląda identycznie a to całe Siri nudzi się po 10min zabawy. Wydajność w systemie podobna no chyba że ktoś po przecinku czasy Safari liczy, a brak JB zupełnie mnie póki co od 4S odstraszył.

 

Edit:

 

Jest jedna sprawa, biały jest zdecydowanie fajniejszy :)

 

Edit 2:

 

16:11 iOS 5.0.1 + zachowanie BB + hacktivate + JB T = Już jest :)

16:16 iOS 5.0.1 + ultrasn0w + Corona = jest i działa :D

16:30 iOS 5.0.1 + odtworzenie kopii oprogramowania = Telefon ponownie gotowy do pracy :)

 

Pacjent: iPhone 4

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mardok. To wieczorkiem sie odezwę na gg.

 

Sent using Tapatalk

 

Wiesz jak mnie znaleźć ;)

 

jakie proponujecie źródła zapisać w cydii? i co ciekawe jest teraz do zainstowania:))

 

Jak skończę odtwarzanie softu z Cydi to naskrobię co mam ale to raczej nie dzisiaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iphone 4 5.0.1 bez jb czyli jak bozia kazała, udany jailbreak redsn0w-em a telefon zapętla się przy uruchamianiu na logo apple i restartuje w kółko. Teraz robię restore i próbuję jeszcze raz. Wolałem jb na 4.3.3 gdzie wchodziłeś na jailbreakme.com i po minucie wszystko było gotowe. Nie wiem czemu apple tak debilnie utrudnia życie mogliby to jb zostawić w spokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iphone 4 5.0.1 bez jb czyli jak bozia kazała, udany jailbreak redsn0w-em a telefon zapętla się przy uruchamianiu na logo apple i restartuje w kółko. Teraz robię restore i próbuję jeszcze raz. Wolałem jb na 4.3.3 gdzie wchodziłeś na jailbreakme.com i po minucie wszystko było gotowe. Nie wiem czemu apple tak debilnie utrudnia życie mogliby to jb zostawić w spokoju.

 

Ja używając snowbreeze (nie redsn0w) nie miałem takich problemów, ów program użyty ze względu na BB i hacktivate.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za drugim razem poszło, ale oczywiście starego backupu przywrócić się nie dało. o kant [gluteus maximus] takie coś rozbić...

 

I cydia nie działa. Super B-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za drugim razem poszło, ale oczywiście starego backupu przywrócić się nie dało. o kant [gluteus maximus] takie coś rozbić...

 

I cydia nie działa. Super B-)

 

To chyba nie twój dzień ... U mnie stary backup z 4.3.3 @ 5.0.1 poszedł bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszyłem, że ci co muszą przerabiać tethered na untethered muszą kombinować a ja mam czystego 5.0.1 i pójdzie jak po maśle. No i poszło :lol:

 

EDIT: I jeszcze nie ma zasięgu do tego. Zmarnowałem 2 godziny na to i wracam do punktu wyjścia. Ale przynajmniej okazało się że z iclouda można przywrócić idealną kopię zapasową.

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal zastanawiam sie co do JB

 

Jak dla mnie iPhone bez JB jest zdyskwalifikowane na starcie, uwielbiam grzebać w systemie i sobie go dopasować pod siebie :)

 

@mardok

napisz jakie masz źródła w cydii wpisane:)

 

Same źródła nie zmieniły się od czasu kiedy Ci je ostatnio podałem, nie ma nic nowego wartego uwagi.

 

Edit:

 

Ja tu sobie paczki wgrywam i nowa Cydia wychodzi nosz nie miała kiedy :P Nowa wersja 1.1.3 ;]

 

Edit2:

 

Całe oprogramowanie z AppStore przywrócone ze pomocą iTunes wraz z ustawieniami, pora na xBackup dla pakietów z Cydia zobaczymy jak się sprawdzi to narzędzie ;)

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kufa chyba z 5 razy próbowałem robić restore i jailbreakować. Jeszcze próbowałem redsn0wem b8 na tethered i wrzucić untether, ale po b8 też cydia nie działała i nie miałem zasięgu więc olałem sprawę. poczekam na kolejne wersje a jak nie to spróbuję greenpoisonem + untether, ale nie dziś bo mam dość pierniczenia się z tym. wtf?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi Cydia przybrała wielkość ~1/5 ekranu po odinstalowaniu Spire. WTF?

Jako, iż prawie nic jeszcze nie zainstalowałem ani nie zacząłem przywracać kilku mało istotnych rzeczy, to wgrałem czysty soft i po raz kolejny sieknąłem JB. Dosyć, idę lulu i rano dokończę pacjenta ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kufa chyba z 5 razy próbowałem robić restore i jailbreakować. Jeszcze próbowałem redsn0wem b8 na tethered i wrzucić untether, ale po b8 też cydia nie działała i nie miałem zasięgu więc olałem sprawę. poczekam na kolejne wersje a jak nie to spróbuję greenpoisonem + untether, ale nie dziś bo mam dość pierniczenia się z tym. wtf?

 

Wyszła nowa Corona co ma poprawić problemy z redsn0w, może warto się przyjrzeć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wyłączyć pocztę głosową?

wpisuje tak jak tu Poczta głosowa - jak wylaczyc / usunac ikonke lub zablokowac polaczenie ? i dalej łączy mi się z pocztą.

kiedyś miałem z cydii zainstalowane voicemailblock ale na ios 5 nie działa.

 

Próbowałeś zainstalować voicemailblock a potem odinstalować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...