Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

IMO ładne rendery.

 

Masz rację :) Sam autor:

 

I even managed to fool Gizmodo!

You would think Gizmodo of all blogs would be able to tell a leaked prototype from a leaked rendering! ;-)

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy jakies info czy 6 bd wspierala 3gs?

 

Bardzo nieskładana wypowiedź ale podejrzewam że chodzi o to czy iOS6 będzie wspierał 3GS? Tak więc iOS6 będzie wspierał 3GS z tą różnicą iż na 3GS nie będą dostępne żadne nowe funkcje pokazane na WWDC, sam system będzie działał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :)

 

A mial ktos problem z przyciskiem Home?(dziwie sie wciska czasem zadziala jako 1 klik czasaem jako 2 etc) Zastanawiam sie czy naprawiaja to w Orange bezproblemowo, nie chce sie meczyc 1 tydzien bez fona zeby potem uslyszec od regeneris ze zalalem... Z tego co czytalem to dosc powszechny problem tyle ze w ORange niby nie ma gw producenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze jedno rozwiązanie ale nie pomaga na długo,wyłączyć tel i na przycisk Home dać kilka kropel IPA,alkohol izopropylowy,

poprzyciskać naście razy nadmiar usunąć,powinno być lepiej sam tak robiłem ale jak mówię nie na długo,prędzej czy później będziesz musiał wymienić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam zapoznanie się z listą Mardok'a w poście #1031.

Apple iPhone - PurePC.pl - Forum Dyskusyjne - strona 35

 

A propos gwarancji prośba do wyjaśnienie. Zawsze wydawało mi się ze Apple bez wykupywania dodatkowej gwary daje tylko rok, tymczasem KaxxL wspomina o 2 latach ale od Orange.

 

Mam rozumieć ze Orange dorzuca od siebie rok extra? prawda to? Wiecie jak jest u innych operatorów w PL?

 

Druga sprawa - jak wygląda sprawa gwary na iPhone ściągnięte z US&A? Coś kojarzę jakby u nas nie była uznawana? :unsure: Czyli strzelam, że w razie awarii trzeba sprzęt odsyłać do US&A?

Edytowane przez g00dMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W oragne nie ma gwarancji producenta (tak twierdza), sami daja dwa lata od siebie (tyle wymaga Polskie prawo)

 

 

a co do cydii to chyba potrzebny do niej jest JB, ja takowego nie mam i nie bede mial (nie cche stracic gwarancji)

Edytowane przez KaxxL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie tak samo. Wybieram abonament najniższy jaki mi pasuje a telefon kupuję bez umowy, na Allegro. Czasem odkładanie na niego trwa dłużej ale wolę to poczucie, że jest mój i operatorowi nic do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wspomnianej gwarancji tutaj - liczyć można na 1 rok od Apple, kolejny rok od Orange czy jakiegokolwiek innego operatora to baaardzo ciężki temat, naczytałem się i wiem, że bardzo trudno oddać na gwarancję telefon, jeżeli gwarancja Apple minęła. Jeżeli dobrze pamiętam chodzi o to, że 2 lata są owszem, ale trzeba udowodnić operatorowi, że wada była w momencie wydania towaru (chyba, pewny nie jestem). W każdym razie wygooglujcie 'iphone 2 lata gwarancji' itd, jest sporo przypadków, wiele rozczarowań.

 

Polecam nową przeglądarke Chrome na iPhone. Rewelacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wspomnianej gwarancji tutaj - liczyć można na 1 rok od Apple, kolejny rok od Orange czy jakiegokolwiek innego operatora to baaardzo ciężki temat, naczytałem się i wiem, że bardzo trudno oddać na gwarancję telefon, jeżeli gwarancja Apple minęła. Jeżeli dobrze pamiętam chodzi o to, że 2 lata są owszem, ale trzeba udowodnić operatorowi, że wada była w momencie wydania towaru (chyba, pewny nie jestem). W każdym razie wygooglujcie 'iphone 2 lata gwarancji' itd, jest sporo przypadków, wiele rozczarowań.

 

Sam próbowałem dwa razy odesłać służbowe telefony na gwarancję do T-Mobile i nigdy się nie udało, zawsze w ekspertyzie że to wina użytkownika ... Oba były w porządnej taryfie biznesowej więc strach pomyśleć co się dzieje na rynku klientów indywidualnych ...

 

Polecam nową przeglądarke Chrome na iPhone. Rewelacja.

 

Ładna, fajna ale się lekko tnie, jak to poprawią będę miała nową domyślną przeglądarkę na iOS :)

 

PS. Na iPad wygląda o niebo lepiej niż na iPhone, co nie znaczy że na iPhone jest brzydka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jakiś geniusz może mi pomoże dojść do tego czemu nic mi się za cholerę nie synchronizuje w chrome, mimo, że konto i na pececie i na iphonie mam zalogowane a synchronizację aktywną? Możliwe, że to przez testowego chrome'a 21 zamiast oficjalnej 20-stki na moim komputerze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jakiś geniusz może mi pomoże dojść do tego czemu nic mi się za cholerę nie synchronizuje w chrome, mimo, że konto i na pececie i na iphonie mam zalogowane a synchronizację aktywną? Możliwe, że to przez testowego chrome'a 21 zamiast oficjalnej 20-stki na moim komputerze?

 

Zawsze sprawdzaj na najnowszych wersjach, ja używam na PC Lisa więc nie bardzo mogę pomóc :(

 

Dwa ciekawe dodatki dla Chrome na iOS dla ludzi z JB :) Działanie przedstawione ładnie na filmikach:

 

Chromizer adds full screen mode, pull to refresh, and better tab switching to Google Chrome on iOS

ChromeURL allows you to use the standard web keyboard with Google Chrome

 

Oraz w końcu pojawiła się nowa klawiatura dla iOS dla osób szukających nowego sposobu pisania:

 

Octopus Keyboard now available on Cydia

 

Dodatkowo pragnę poinformować iż Safari Download Manager w końcu został zaktualizowany do obsługi iOS 5.x.x i działa wyśmienicie zarówno na iPhone jak i iPad.

 

Stay frosty :)

 

EDIT:

 

Aktualizacja FAQ pod kontem nowych paczek z Cydii :)

 

Co warto zainstalować z Cydii:

  • Action Menu - poszerza możliwości menu operacji na tekście, dodatkowe ikonki jak i wklejki.
  • Activator - uruchamianie aplikacji za pomocą gestów.
  • AirBlue Sharing - pełna obsługa Bluetooth dla naszego iPhone.
  • AppCent - pokazuje % postęp podczas pobierania i instalacji aplikacji.
  • AppStore Update Size - pokazuję rozmiar aktualizacji przed jej pobraniem.
  • AskToSend - wyskakujące okno proszące o potwierdzenie wysyłanego SMS’a działa w wbudowanej aplikacji oraz w biteSMS.
  • Barrel - świetny efekt podczas zmiany pulpitów, kilka gotowych efektów przejścia.
  • biteSMS - alternatywna aplikacji do wysyłania SMS'ów, dodaje Avatary, QuickReplay itp.
  • Bulletin - dostęp do Notification Center z LockScreen.
  • ContactPrivacy - wprowadza wymóg potwierdzenia przez użytkownika dostępu do książki adresowej dla każdej aplikacji.
  • CyDelete - umożliwia usuwanie aplikacji Cydia tak samo jak tych z AppStore.
  • Copic - najszybszy program umożliwiający pokazywanie zdjęć w książce/ulubionych/iMessage.
  • DataDeposit - aplikacja pozwalająca dodawać/zapisywać/przenosić ustawienia każdego program z AppStore.
  • Dater - pokazuje czas zrobienia zdjęcia aoraz dodatkowe informacje w aplikacji Zdjęcia.
  • Forecast - wyświetla pogodę w miejscu zegarka na zablokowanym ekranie.
  • FullScreen for Safari - świetne rozszerzenie dla Safari zwiększające funkcjonalność przeglądarki.
  • Fusion - umożliwia wysyłanie wiadomości za pomocą formatki Tweetera do wszystkich większych portali społecznościowych.
  • Gridlock - umożliwia swobodne rozmieszczanie ikon na Springboard.
  • I’m Busy SMS – szybkie odrzucanie połączeń wraz z wysłaniem SMS’a o tym, że jest się zajętym.
  • Icon Renamer - pozwala w prosty i łatwy sposób zmienić nazwę każdej ikony na Springboard.
  • iFile – świetny menadżer plików z pełnym dostępem do systemu.
  • iPhoneDelivery - raporty doręczeń SMS, współpracuje z wbudowaną aplikacją jak i biteSMS.
  • KuaiDial - świetne rozszerzenie do wbudowanej aplikacji telefonu, szybkie wybieranie ze zdjęciami i wiele innych.
  • KuaiDial biteSMS - w połączeniu z KuaiDial dodaje dodatkowe możliwości do biteSMS oraz iRealSMS, między innymi łatwe wysyłanie wiadomości do wielu odbiorców.
  • Lockscreen Clock Hide - ukrywanie zegarka na ekranie zablokowanym.
  • Lorem – kasowanie pojedynczych notyfikacji w Notification Center.
  • Mail Enhancer – narzędzie znacząco poszerzające możliwości aplikacji Mail.
  • Mail Rules - umożliwia tworzenie reguł dla poczty przychodzącej (np. kasowanie spamu).
  • MakeItMine - pozwala na edycję napisów operatora.
  • MarkThatMessage – teraz każdy SMS jest wyświetlany z datą.
  • MobileTerminal – jak nazwa wskazuje jest to konsola dla naszego iP.
  • NCSettings - alternatywa dla SBSettings umieszczona w centrum powiadomień.
  • NoNewslsGoodNews – usuwa ikonkę kiosku z naszego pulpitu.
  • noOTA badge - nie wyświetla ikony informującej o dostępności aktualizacji oprogramowania.
  • Notifier+ - dodaje dodatkowe ikony powiadomień na pasku status (np. ikona wyciszenia/nieodebranego połączenia/itp)
  • NoVoiceMail – ukrywa przycisk poczty głosowej w aplikacji telefon.
  • OpenSSH – serwer SSH.
  • Parallax – przesuwa tapetę tak jak na androidzie wraz z kolejnym pulpitem.
  • PasswordPilot – automatycznie uzupełnia pole hasło w oknie dialogowym podczas zakupów w AppStore.
  • PdaNet – pozwala na tethering połączenia internetowego przez WiFi lub USB.
  • PhotoAlbums+ - jak robisz zdjęcia na iP o po prostu musisz to mieć, czyli ręczne tworzenia albumów na telefonie bez iTunes.
  • Polska Cydia – spolszczenie dla Cydii.
  • ProTube – alternatywny klient YouTube, z możliwością pobierania filmów.
  • Pull To Refresh for Mail - pobieranie maili za pomocą przeciągnięcia zawartości w dół.
  • Pull To Refresh Safari - odświeżanie aktualnej strony za pomocą przeciągnięcia jej w dół.
  • PwnTunes - świetne rozszerzenie pozwala nam korzystać z iPhone jak z pendrive na komputerach bez iTunes oraz na synchronizacje muzyki też bez iTunes.
  • QuickTweet – dodaje ikonkę szybkiego Tweet’a w oknie Notification Center.
  • Safari Download Manager - świetne rozszerzenie dla Safari umożliwiające pobieranie wszystkich rodzajów plików.
  • Safari Upload Enabler-rozszerzenie dla Safari umożliwiające uplodowanie plików i zdjęć.
  • SBAdBlockToggle - świetne i często aktualizowane narzędzie do blokowania reklam nawet w cydia !
  • SBSettings - podręczne menu wyłączania/włączania takich funkcji jak 3G/WiFi/EDGE/BT/SSH itp. Moje wtyczki : Airplane, Autolock, EDGE, SpringFlash. Oraz polecany themes: iRetina++
  • ScrollingBoard - rozszerza możliwości między innymi naszego paska Dock.
  • SleepFX - następca TV Tube, zabiera wiele dodatkowych animacji podczas usypiania naszego urządzenia.
  • SpringFlash – szybki dostęp do latarki za pomocą Activator.
  • Swipe Safari - świetne rozszerzenie dla Safari wprowadzające obsługę gestów.
  • SwipeSelection - świetne rozszerzenie umożliwiające proste i wygodne przesuwanie kursora podczas pisania tekstu.
  • SwitcherMod – rozszerza funkcjonalność paska aplikacji oraz przyśpiesza ich zamykanie.
  • Unfold - zmienia sposób odblokowywania telefonu na widowiskową harmonijkę.
  • Veency - Serwer VNC można sterować naszym iP z pomocą PC.
  • WeatherIcon – aktualna pogoda na ikonie aplikacji pogoda oraz na pasku status.
  • WeeTrackData - wprowadza monitoring pobranych danych przez sieć komórkową w postaci widgetu w NC.
  • WiFi Booster – znosi restrykcje co do minimalnej jakości sygnału aby WiFi było widoczne przez iP.
  • WifiSMS – wysłanie SMS’ów przez przeglądarkę w komputerze.
  • WinterBoard – potężne narzędzie, dzięki któremu zmienimy wygląd praktycznie wszystkiego.
  • Zeppelin – szybka zmiana logo operatora.
Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...