Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie wodotrysków nie ma ale mi się podoba :)

Na alledrogo już pojawiły się przed premierowe sztuki ale cena trochę zaporowa,ciekawe jak to będzie wyglądało po ustbilizowaniu ceny

Poniżej 3k?

 

 

Sent from my iOS using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

d**a dalej na swoim miejscu - nie urwana. Fajny telefon i pewnie kiedyś tam jak będę mógł okazyjnie kupić to kupię, ale jak dla mnie kupno iphona to już tylko kwestia preferencji, a nie tego, że jest faktycznie lepszy od innych. Zostali w tyle z innowacjami i "emejzing".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie wodotrysków nie ma ale mi się podoba Dołączona grafika

Na alledrogo już pojawiły się przed premierowe sztuki ale cena trochę zaporowa,ciekawe jak to będzie wyglądało po ustbilizowaniu ceny

Poniżej 3k?

 

 

Sent from my iOS using Tapatalk

 

Ale przecież 28 września będą w Polsce normalnie do kupienia w Apple Store to i cena jest zanan 2699zł za 16GB

 

d**a dalej na swoim miejscu - nie urwana. Fajny telefon i pewnie kiedyś tam jak będę mógł okazyjnie kupić to kupię, ale jak dla mnie kupno iphona to już tylko kwestia preferencji, a nie tego, że jest faktycznie lepszy od innych. Zostali w tyle z innowacjami i "emejzing".

 

Problem polega na tym ze tym razem wiedzieliśmy wszystko przed premierą to i zaskoczenia nie było, ale sam telefon fajny i jak tylko będzie JB to pewnie sobie sprawię :) Na moje szczęście Apple dobrze trzyma ceny co za tym idzie sprzedam swojego 4s i dołożę do 5 :)

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś pomysły jak ściągnąć 4s w tej cenie? ;) nie macie jakiegoś znajomego któremu umowa się kończy i nie zależy mu na telefonie? ;)

 

Dołączona grafika

 

Czy mi się wydaje czy w LTE w 5 nie będzie działał w PL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak długo będziemy czekali od premiery w PL na pojawienie się 5 w ofercie naszych operatorów. Dołączona grafika

Dobrze pamiętam, że 4s za szybko się nie pojawił?

Edytowane przez g00dMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak długo będziemy czekali od premiery w PL na pojawienie się 5 w ofercie naszych operatorów. Dołączona grafika

Dobrze pamiętam, że 4s za szybko się nie pojawił?

 

Ja czekam zawsze najpierw na JB i z 4s udało mi się tak że JB pojawił się na 3 dni przed pojawieniem się telefonu u mojego operatora - T-Mobile :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaktualizowałem iPada i iPoda wczoraj, oba po JB. W sumie nie wiem po co, ale i tak prędzej czy później byłoby to nieuniknione, więc wolałem nie odwlekać tego.

Dla mnie jakiś wielkich zmiań ani na plus, ani na minus nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobil ktos juz przesiadke na iOS6? Jakie wrazenia? Warto sie przesiadac i czekac ewentualnie na JB czy tez szkoda zachodu?

 

Ja nie mam nic na A4 albo niżej więc czekam na JB dla A5 ... Pewnie jak wyjdzie będzie już JB dla A6 a wtedy pora zmieniać telefon :)

 

Poza tym iOS6 mam wrażenie że więcej zabiera niż daje ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, czemu nie mam Siri na iPadzie 3? I jakoś mi się w ogóle nie podoba ten iOS6, nie dość, że mi wywaliło wszytskie dane z tabletu, to po odpaleniu miałem lekkie problemy z aktywacją (być może przeciążone serwery) a jak się włączył to zauważyłem, że nie ma Siri, App Store to dla mnie tragedia, nie moge znelść youtuba :/ Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, czemu nie mam Siri na iPadzie 3? I jakoś mi się w ogóle nie podoba ten iOS6, nie dość, że mi wywaliło wszytskie dane z tabletu, to po odpaleniu miałem lekkie problemy z aktywacją (być może przeciążone serwery) a jak się włączył to zauważyłem, że nie ma Siri, App Store to dla mnie tragedia, nie moge znelść youtuba :/ Jakieś pomysły?

 

Przecież YouTube oraz Mapy Google zostały usunięte z iOS6 - o czym się mówi już od czasów bodajże 1 albo 2 bety. Stąd też moje powyższe stwierdzenie: "Poza tym iOS6 mam wrażenie że więcej zabiera niż daje ..."

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak na iPhone ale na iPadzie3 bez sensu w sumie obecnie aktualizowac, wiecej rzeczywiście się traci niż zyskuje. Dla mnie jedyny plus to brak konieczności wpisywania hasła przy aktualizowaniu aplikacji przez AppStore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie zabiera. Youtube za free z appstora to o wiele lepsza aplikacja niż ta która była standardowo w ios, a mapy od google będą dostępne już za niedługo. Do tego teraz google będzie mogło aktualizować aplikacje i dodawać funkcjonalność jak tylko będzie chciało, na czym skorzystamy. Ja już ukryłem ikonkę od youtube'a i zastąpiłem ją aplikacją z appstore'a w moim 5.1.1. Teraz mapy ios6 ssą ale po jakimś czasie będą poprawione, a my będziemy mieli 2 aplikacje, obie lepsze niż to co było do tej pory. Z niecierpliwością czekam na poprawione wersje os6 i untethered dla iphone'a 4.

Edytowane przez Sysak
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie zabiera. Youtube za free z appstora to o wiele lepsza aplikacja niż ta która była standardowo w ios, a mapy od google będą dostępne już za niedługo. Do tego teraz google będzie mogło aktualizować aplikacje i dodawać funkcjonalność jak tylko będzie chciało, na czym skorzystamy. Ja już ukryłem ikonkę od youtube'a i zastąpiłem ją aplikacją z appstore'a w moim 5.1.1. Teraz mapy ios6 ssą ale po jakimś czasie będą poprawione, a my będziemy mieli 2 aplikacje, obie lepsze niż to co było do tej pory. Z niecierpliwością czekam na poprawione wersje os6 i untethered dla iphone'a 4.

 

Ty masz A4 to możesz spokojnie wgrywać iOS6 ludzie z A5/X/6 to sobie jeszcze poczekają ... Przypomnę że na JB dla 4s czekaliśmy do premiery do marca !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam nic na A4 albo niżej więc czekam na JB dla A5 ... Pewnie jak wyjdzie będzie już JB dla A6 a wtedy pora zmieniać telefon :)

 

Poza tym iOS6 mam wrażenie że więcej zabiera niż daje ...

 

czemu piszesz to co ja chcialem napisac ii wczesniej nie zapytasz czy mozesz sie w moim imieniu wypowiac ? hę ;)

 

widzielista jak szybko wyciera sie czarna ramka w ip5?

bede mial pierwszego w swoim zywocie iphona bialego, niechno tylko timobajl go zapoda w ofertę!

Edytowane przez meeron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem się dzisiaj przez minutę iphonem 5. Ogólnie fajny sprzęt. Różnica między 4/4s nie jest wielka. Najbardziej rzuca się w oczy niska waga. podnosząc go, myślałem, że to atrapa. Trochę "zabawkowe" uczucie w porównaniu do poprzednika. Poza tym wydaje się bardziej wytrzymały na upadek ze względu na scięte i zaokrąglone kanty przedniego szkła, brak tylniego i niską wagę. Zmiana wyświetlacza na +, większych rozmiarów prawie nie czuć, a większy wyświetlacz tak, choć mógłby być jeszcze trochę większy i nie tylko wydłużony.

 

Jak szybko się wyciera ta ramka bo nic nie mogę znaleźć o tym?

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu piszesz to co ja chcialem napisac ii wczesniej nie zapytasz czy mozesz sie w moim imieniu wypowiac ? hę Dołączona grafika

 

widzielista jak szybko wyciera sie czarna ramka w ip5?

bede mial pierwszego w swoim zywocie iphona bialego, niechno tylko timobajl go zapoda w ofertę!

 

1. Tu panuje chińskie prawo patentowe - mianowicie kto pierwszy ten lepszy :P

2. Widziałem i przeraża mnie to trochę - jak można taki bubel wypuścić i to od Apple ... Tak czy inaczej ja poluję na biały (też mój pierwszy biały) oby w nim nie było podobnych mankamentów.

 

@Sysak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja już chcę zobaczyć jak tel będzie wyglądał po miesiącu urzytkowania,serwisy będą kwitły

Sent from my iOS using Tapatalk

 

Z białym nie widać podobnych problemów ale fakt z czarnym nie wygląda to najlepiej ...

 

EDIT:

 

Poprawka, jest źle : http://komorkomania.pl/2012/09/24/zadrapania-tu-i-ukruszenia-tam-czyli-iphone-5-prosto-z-pudelka

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i w cale bym się nie zdziwił jak by coś takiego odwaliła inna firma,ale AppleDołączona grafika

miejmy nadzieje że to jakaś wadliwa partia która przeszła do sprzedaży jak kontrola jakości spała,i to poprawią

 

Też mam taką nadzieję bo inaczej to Apple zawiodło mnie na całej linii ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...