Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

najbardziej zastanawiają mnie te dodatkowe procesy które są niezbędne do pracy powyższych "wtyczek"

PreferenceLoader, WeeLoader, WeePreferenceLoader

 

Tym się nie przejmuj, pierwszy to interfejs dla programów aby mogły pojawiać się ich ustawienia w "Applowskich ustawieniach" a pozostałe dwa to interfejsy aby tweaki mogły się instalować w Notification Center.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj zrobiłem restore i 6.12 a już appple wydało 2bete iosu 6.13

 

Bo 6.1.2 nie usuwa błędu z obejściem blokady :/ Jak tak dalej się będziemy bawić w naprawianie po jednym błędzie na raz to chyba oszaleję a do końca roku będzie iOS 6.1.784 :P

 

meeron: proszę bardzo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślicie, że dogranie takich dodatków jak np Forecast, czy NCsettings ma znaczacy wpływ na zuzycie baterii ?

z tego co widziałem, to prócz samego Forecasta i NCsettings dogrywa kilka innych dodatków.

 

Ja raczej nie zauważyłem spadku z baterii po NCsettings,w porównaniu z SBsettings który wpierdziela pamięć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo 6.1.2 nie usuwa błędu z obejściem blokady :/ Jak tak dalej się będziemy bawić w naprawianie po jednym błędzie na raz to chyba oszaleję a do końca roku będzie iOS 6.1.784 :P

 

meeron: proszę bardzo :)

Hehe. Ja tam ciach!le. Nie instaluje już nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze nie jestem/bylem jedynym uzytkownikiem iPhon'a 4/4S ktoremu po JB 6.1 bateria ginela w oczach nawet gdy sam telefon jedynie "czuwal". Pora na przesiadke na 6.1.2 ^_^

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo 6.1.2 nie usuwa błędu z obejściem blokady :/ Jak tak dalej się będziemy bawić w naprawianie po jednym błędzie na raz to chyba oszaleję a do końca roku będzie iOS 6.1.784 Dołączona grafika

 

meeron: proszę bardzo Dołączona grafika

 

Niezmiernie mnie śmieszy jak ktoś nazywa to błędem. Przecież to jest typowy backdoor dla NSA itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezmiernie mnie śmieszy jak ktoś nazywa to błędem. Przecież to jest typowy backdoor dla NSA itp

 

Backdoorem dla NSA mozna by rownie dobrze nazwac jailbreak. Wraz z pojawieniem sie evasi0n mozna sobie ladnie podmontowac "zdalnie" caly system plikow i pobrac dowolne dane nie bawiac sie w obchodzenie blokady tak jak to bylo za czasow 5.1.1 z ta roznica, ze teraz dziala na 4s i 5 Dołączona grafika

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natomiast mnie niezmiernie śmieszy twoja wypowiedź ...

 

Heh.

 

Sposób na ominięcie kodu iOS 4

 

Sposób na ominięcie kodu iOS 5

 

http://aplikacje.komorkomania.pl/2012/02/21/luka-w-ios-5-umozliwiajaca-ominiecie-blokady-urzadzenia

 

I teraz dziwnym trafem sposób na ominięcie kodu w iOS 6, który zostanie za chwile załatany i na jego miejsce pojawi się nowy sposób do którego wrzucę wam tutaj link za kilka/kilkanaście miesięcy i zacytuje ten post ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh .. ale po co te przepychanki. Kazdy soft jest dziurawy i kazdy soft mozna zlamac bo to ludzie pisza soft i nie sa w stanie wszystkiego przewidziec.

Teorie spiskowe ze ktos cos robi specjalnie tez mozna sobie odstawic na bok bo przeciez nikt nie wie tego na pewno i nie bedzie mozna tego sprawdzic w zaden sposob. Taka dyskusja jest bez celu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby ożywić trochę temat to jak tam Panowie wrażenia po premierze iOS7? :) Jak dla mnie trochę "za bardzo kolorowy" ale mimo wszystko iOS potrzebował radykalnego odświeżenia interfejsu, w sumie im częściej czytam/oglądam to całe iOS7 tym bardziej zaczynam się do niego przekonywać ... Jak tak dalej pójdzie to na jesień będę już gotowy "mentalnie" na taką zmianę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie kolory bardzo spoko. Mnie tam one nie przeszkadzają. To nie buty koszula, czy samochód, żeby musiały być dyskretne. Poza tym imo to ikona itunes nieświadomie wprawia ludzi w zakłopotanie swoją oczojebną różowością, bo reszta jest ok. Kto nie wierzy niech sobie wygoogla home screen ios 7 i zasłoni itunes paluchem. Ja i tak tą ikonkę mam schowaną, bo nie jestem z tych co płacą £0.79 za jedną piosenkę... Dołączona grafika Ogólnie wolałem poprzednie stonowane błyszczące ikony, i ta zmiana jest na minus, ale nie tak wielki, żeby nad tym rozpaczać. Poza tym i tak w końcu będzie jb, i będzie sobie można ustawić co się chce, a nawet nie wiem, czy będzie mi się chciało w to bawić. Cała reszta, płaskie tła, uproszczenie wszystkiego, czcionki i przezroczystości na duży plus. Wygląda świeżo i schludnie. No i nowa funkcjonalność. Szczególnie te szybkie przełączniki to zbawienie. Dobrze, że to skopiowali od androida, bo ile można udawać, że brak czegoś tak oczywistego to cecha "najbardziej zaawansowanego systemu na świecie". a nie ułomność. NCsettings to był najważniejszy powód żeby robić jb i pierwsza rzecz którą po jb pobierałem.

 

Ogólnie po tylu latach rynek smartfonów się już wyrównał na tyle, że żaden system ani telefon nie jest niezaprzeczalnie lepszy od innego, a o super zaskakujące nowości już ciężko, bo co przydatnego do codziennego życia można dodać smartfonowi? Teraz poza małymi usprawnieniami można tylko dbać, żeby smartfon się użytkownikowi podobał i wygodnie się go obsługiwało, bo ameryki już nikt nie odkryje.

 

Poza tym miałem kupić Nexusa 4, bo swego czasu były plotki, że wyjdzie odświeżona wersja z 32GB i LTE w tej samej cenie co wcześniej było 3g 16gb, i tak czekałem na google i/o 15 maja, i nic. Kolejne plotki, że 11 czerwca i znowu nic. Więc olałem sprawę. Za to w miedzy czasie wypłynął mi iphone 4s 64gb od kumpla brata, który rozbił ekran, więc stwierdził że czas na iphone'a 5 i sprzedał za 900zł, to łyknąłem, naprawiłem sam za 100, używam i jestem mega zadowolony. 

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam od 3 dni bety ios 7 bo da się ją zainstalować bezproblemowo bez konta developerskiego. Pierwsze wrażenie po prezentacji raczej się potwierdza. Zmiany wizualne na plus, ale poza tym, że system milszy dla oka, to nie są kosmiczne. Pod względem funkcjonalności, największy plus za control centre, ekran multitaskingu. Z rzeczy, które nie były omawiane przy prezentacji zauważyłem, że do passbooka dodali czytnik QR i kodów kreskowych. Pod względem wizualnym wszystko na plus, tylko ikony jednak naprawdę ssą pałkę i niektóre po prostu nie pasują.

 

Sama beta widocznie niestabilna ale w 100% zdatna do użytku na co dzień. Raz na jakiś czas jakaś aplikacja (także systemowa) się wysypuje do pulpitu. Innym razem aplikacja wywali springboard (pokazuje się jabłko na parę sekund i wraca do pulpitu). beta 2 ma bug powodujący że czasem po takim wysypaniu się nie działa dotyk. Pomaga uruchomienie siri z lockscreena i polecenie uruchomienia jakiejś aplikacji (np. "launch notes") Niektóre apki nie działają  (z moich google translate). Bateria w pierwszy dzień trzymała tragicznie, ale to chyba przez to, że jeszcze dociągał dane backupu z iclouda. po tym już normalnie jak ios 6- cały dzień przy intensywnym użytkowaniu, 2 przy zwykłym. W poniedziałek wychodzi beta 3. Aktualizacje można robić Over The Air, także jak ktoś chce testować, to nie trzeba się co chwile bawić w restory z każdym nowym wydaniem.

 

Instrukcja instalacji bez rejestracji udid, kont deweloperskich i innych pierdół. Działa w 100% tylko trzeba dokładnie podążać za wskazówkami.

http://www.youtube.com/watch?v=yPyQxSozAwM

 

 

 

Od tygodnia jadę na becie 3. Aktualizacja OTA przebiegła bez problemu. Kolejna pewnie w następny poniedziałek.  B3 Jest dużo stabilniejsza od B2. Teraz crashe aplikacji są raczej rzadkością, nie ma żadnych większych bugów. Jedynie animacje są wciąż mało płynne w niektórych miejscach i użycie baterii jest dziwne, raz w normie raz wcina energię jak głupi. Ogólnie pod względem wrażeń z użytkowania jest już blisko skończonego produktu. Tylko detale wymagają wykończenia. Mam nadzieję, że do oficjalnej 7.0 niczego nie przegapią.

 

Funkcje i rozwiązania którymi apple się nie pochwaliło podczas prezentacji:

http://www.youtube.com/watch?v=VgWTJrvU1AU

Edytowane przez Sysak
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co czekam na oficjalne wydanie iOS7 oraz JB - bo jakoś bez JB nie wyobrażam sobie używać swojego iP Dołączona grafika

 

W formie relaksu na weekend przerobiłem sobie system na styl "bardziej minimalistyczny" Dołączona grafika

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekopiuję moje pytanie z innego działu, bo tutaj będzie chyba bardziej odpowiednie. Czy na dzień dzisiejszy jest jeszcze sens pakować się w iP 3GS, czy lepiej wziąć jakiegoś androida, typu Samsung Galaxy S Advance (czy tam coś podobnego, ale tego pokroju)? Od jakiegoś czasu miałem ochotę przetestować iOS, ale jakoś średnio widzę kupno iPhone 4, gdzie muszę zapłacić około 800 zł za używkę bez kompletnie żadnej gwarancji. Szczególnie, że z iOS nie miałem jeszcze nigdy dłużej do czynienia, więc imo iP4 jest trochę ryzykowny, dlatego jak już, chciałbym 3gs na próbę. Na niecały rok, żeby przetestować system, funkcjonalność na co dzień, itp. Pytanie tylko, czy nie jest to bardzo głupi pomysł, przez który będę klął na iPhony często i gęsto. Głównie wykorzystuję telefon do normalnych czynności, czyli sms, rozmowy, poza tym przynajmniej z godzinę dziennie muzyka (dlatego też iPhone), czasami jakiś youtube, czy inne internety. 3GS da sobie jeszcze z tym radę, czy raczej odpuścić i wziąć coś na zielonym robocie?

 

Edit: za długie zdania porobiłem, źle się czytało

Edytowane przez Micky92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż w 3GS to ekran nie zachwyca, dorwanie używanej sztuki w dobrym stanie jest ciężkie i nowe gry oraz niektóre aplikacje mogą nie działać płynnie - ale samo używanie systemu do jego podstawowych zastosowań (dzwonienie/pisanie/net) powinno być na zadowalającym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Micky92 - rozważ może WP8 a konkretnie, którąś Lumię. Ja sam użyszkodnikowałem iPhone - a konkretnie 3GS, to było w czasach, gdy królował Windows Mobile a Android stawiał pierwsze kroki :) 

Pytanie do osób mających współczesne modele : zakładam brak JB i kombinacji - czy aby wrzucić na telefon mp3 nadal muszę instalować "ważące" 60 MB iTunes? Oraz nadal jak rozumiem dalej nie mamy standardowej wtyczki mini/micro USB oraz slotu na kartę pamięci?

 

Dlatego polecam WP8 - łączy zalety iPhone i Androida - szybki, stabilny, płynny, po wyciągnięciu z pudełka używamy. Żadnego wgrywania Romów. Co więcej kupując najtańszy telefon za 500 zł (bez umowy) mamy pewność błyskawicznego i plynnego działania. Do tego mamy standardowe wtyczki, które kupimy za grosze i wszędzie je znajdziemy, telefon jest widoczny jako dysk przenośny, więc "olewamy" iTunes czy podobny soft.

 

Muzyka - iPone jest przereklamowany :) a konkretnie Apple dodaje do zupełnie średniego sprzetu całkiem dobre słuchawki - i to połączenie powoduje, że calość ładnie gra. Zwykła, najtańsza Lumia 520 z dobrymi słuchawkami zagra równie dobrze. :) Ja sam mam porównanie z czasów iPod'a - za cenę "gołego" iPoda kupiłem Covona z Sennheiser'ami i całość grała 10x lepiej.

Obecnie uzywam Lumii 720 z słuchawkami sportowymi AKG K326 - bo nie spadają, oraz z Senkami IE60. Wiem, ze IE60 sa bardzo drogie, ale słuchwki kupujemy na lata, za dwa, trzy lata nadal to będę bardzo dobre słuchwki, które podłączymy do dowolnego sprzętu.

Niestety słuchwki dołączane do Lumii są słabe :) o ile można to wybaczyć w przypadku L520 to L720 i wyżej mogła by dostać coś lepszego.

Jako ciekawostke napiszę, ze po za kilkoma Covonami, mam też dwa stareńkie iRivery, co ciekawe, sprzęt mający wiele latek dalej gra bardzo dobrze. :)  

 

 

Micky92 - na koniec - Zdajesz sobie sprawę, ze na slabszym sprzęcie Android będzie powolny, zacinał się, zamulal i blokował? O płynności dziąłania iOS czy WP8 możesz zapomnieć. O ile w przypadku topowego, mocnego sprzętu źle nie jest, to praca na tańszym jest frustrująca. Co ciekawe WP8 obecnie w opino wielu jest szybszy nawet od najnowszego iOS'a. znajoma mająca iPhone 5 ma równocześnie Lumię520 - jako dodatkowy, "awaryjny" telefon i ostatnio stwierdziła, że ciu szybciej chodzi Lumia niż jej iP5. Ja też porównywałem i odnioslem podobne wrażenie - wygląda, że ostatnie poprawki troszkę spowolniły iOS'a.

 

Ogólnie w moim odczuciu gdyby nie brak micro SD i micro USB - to miałbym poważny dylemat, WP8 czy iOS - a tak nie mam. Choć przyznaję, że iPhone to bardzo fajny sprzęt - i użytkowanie go było bardzo fajne - zwłaszcza po przesiadce z Windows Mobile czy pierwszych Androidów.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się póki co przesiadłem na kałdroida, ale jeszcze tu wrócę. ;-) P.S. Jakbym miał 6.1.2 z JB to bym go nie poświęcił, tylko upiększył do poziomu iOS7 z ładniejszymu ikonami, ale ostatniego 4s kupiłem już z 6.1.3 i to na bank bym zmienił na 7.0 Za to moja dziewczyna, która używa mojego starego iP4 nawet nie chce słyszeć o aktualizacji, bo nowy wygląd jej się nie podoba. Ja nie rozumiem jak i czemu, ale i tak jej nie zachęcam, bo szybkość na czwórce ponoć nie poraża, choć jak jest naprawdę z tym to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uciekłem, permanentnie, z pół roku temu. Note 2 to jest to ;). Jeżeli miałbym wrócić na łono Apple, to ewentualnie z iPadem.

Na temat: iP4 został, tyle, że u tatuśka. Aktualnie na 6.1.3. Zastanawiam się, czy aktualizować... ojciec miał kontakt z iOSem od 3.x na Touchu 2G - czy ogarnie zmiany? :D

 

@Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Na temat: iP4 został, tyle, że u tatuśka. Aktualnie na 6.1.3. Zastanawiam się, czy aktualizować... ojciec miał kontakt z iOSem od 3.x na Touchu 2G - czy ogarnie zmiany? Dołączona grafika

 

@Tapatalk

Oj może być potrzebna pomoc, u mnie dziś w robocie jedna osoba miała nawet problemy z odblokowaniem telefonu po aktualizacji z 6.1.4 na 7.0 Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 7.0gm i działa okej. mam nowy telefon i oryginalnie było wgrane bodajże 6.14 i postanowiłem wgrać 7.0. Nie zauważyłem żadnych problemów, do nowego interfejsu można się przyzwyczaić. Poprzedni iphone5 wpadł mi do wody i trochę w niej leżał i niestety nie przeżył a był tam wgrany soft 6.12 z jb:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj wgrałem na swoim iPad 2 iOS 7.0 zmieniając z iOS 6.1.2 + JB i jedno muszę przyznać mimo iż urządzenie ma już swój wiek to na iOS 7.0 bez JB działa o wiele "żwawiej". Niestety na iOS 6.1.2 + JB mój iPad potrafił się czasami przyciąć mimo iż liczba tweków była znacząco ograniczona i nie było żadnych styli Winterboard, na iOS 7.0 działa jak nowy Dołączona grafika Natomiast co do samego systemu:

 

- Ikony są paskudne i nie chodzi mi tu tylko o te na SpringBoard ale np: ikony: Kopiuj/Pokaz slajdów/itp. w aplikacji zdjęcia wyglądają tragicznie!

- Przyciski ustawiania jakiegoś zdjęcia jako tapetę to jakieś nieporozumienie, czarny tekst na biały tle bez wyraźnej granicy między przyciskami.

- To samo tyczy się przycisków w Safari, jakoś do mnie to nie przemawia.

- Nowo zainstalowane aplikacje nie mają już plakietki "Nowa" tylko niebieską kropkę przed nazwą - ciężko mi powiedzieć czy to lepiej.

- Nie wiem czemu ale często nie można przerwać pobierania aplikacji która ma status "Czekam", dopiero jak zacznie się pobierać to można ją usunąć (na iOS6 tego nie było) - szczególnie uciążliwe jak się pobiera większą ilość aplikacji tylko dlatego że zostały przecenione na free i może się kiedyś przydadzą.

- Podczas szybkiego przewijania stron na Springboard często mi się włącza nowe wyszukiwanie Spotlight bo teraz jest dostępne na każdej stronie.

 

I to chyba na zrazie wszystko co mi się nie podoba, reszta całkiem znośna Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...