Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

aktywował się normalnie, zrobiłem respring i nic się nie pojawiło;-) a w ustawieniach niby jest włączone. Spróbuje kupić bo ten był z tego repo bitemyapple

 

Cóż jedyna wersja o jakiej wiem która działa bez licencji to przedostatnia Beta (bodajże beta5) którą można spotkać na różnych "dziwnych" repo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetne są! daj więcej ;)

Jak będę miałchwilę to przeszukam co tam jeszcze ciekawego mogę mieć i tu wrzucę ;)

 

Po przedłużonym teście androida i nietrafionym zakupie i odesłaniu Lumii 925 wracam do matecznika. :smoke: iphone 5 16gb w biały kolorze - kupiony. :)

Witam z powrotem :) Ja to już całkowicie przeszedłem na "nadgryzioną stronę mocy" :P

 

ibuWFf1ux8ouSh.JPG

 

Choć kontakt z okienkami mam jeszcze na służbowym sprzęcie :)

 

i4kgZPcIxCdhh.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pangu v1.1 - http://pangu.io/

- Add English support.
- Optimize the file size
- Fix the boot loop bug.
- Using new info leak bug instead of @i0n1c’s
- Add online self verification

 

Jest już wersja na OS X (nareszcie) i nie widzę checkbox'a do odznaczenia instalacji "syfu", czyżby z niego zrezygnowali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja już 3,5 miesiąca bez JB i w sumie jedyne czego mi brakuje to możliwości ustawiania ikonek w dowolnym miejscu :P

 

Nom iOS 7.1.1 już można używać bez JB a iOS 8 to jeszcze lepsza sprawa, cóż Apple w końcu się ugięło i powoli wprowadza możliwość modyfikacji swojego systemu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania.

Mojego starego 3gs używa teraz mój tata, ma swoje apple ID i nawet już pokazuje mu jego numer w ustawieniach (przez długi czas pokazywało mój). Telefon dostał z świeży, systemem, ale do tej pory jak np chcę ustawić imessage to wyskakuje okienko logowania z moim ID. Dlaczego? Jak to zmienić?

Zmieniłem swój email główny dla apple ID, starego w ogóle już nie ma przypisanego do konta. Co z iCloud? Cały czas jest stary email wklepany? Skasować konto i jeszcze raz utworzyć?

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że kasuj i twórz tacie nowe. Dzielenie takiego konta to kiepska sprawa.

 

Ja też dzisiaj trochę dopieściłem interfejs w springtomize. Standard, ale czyściej i prościej.

 

2kgej4.png   --->   bj783.png

 

 

 

5eg9yo.png   --->   rc8v7s.png

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że kasuj i twórz tacie nowe. Dzielenie takiego konta to kiepska sprawa.

 

On ma tam wklepany swój ID, icloud i itunes na tym działa, ale np. przy ustawianiu imessage wyskakuje okienko z prośba o hasło do mojego starego ID. Nie wiem gdzie to zmienić...

 

A z moim icloud już sobie poradziłem ;)

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z nieautoryzowanym kablem.

Da rade to ominąć przez JB? Czy musze kupowac nowy kabel?

 

Spróbuj czegoś takiego "Unauthorized Lightning Cable Enabler" choć trzeba tego szukać po "dziwnych repo" i nie u każdego działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, czy zaakceptować propozycje wgrania nowych ustawień operatora.

Sprawa dotyczy dużego miasta i operatora Tmobile.

Czy LTE jest dużo bardziej łase na energię niż 3G?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym JB na iOS ?

Zastanawia mnie w ogóle chęć posiadania wówczas telefonu Apple ?

Tak mi się wydawało dotychczas, że wybierając Apple (tym samym iOS) cenimy sobie bezpieczeństwo oraz kontrolę nad rozdawaniem informacji o sobie.

JB powoduje rozpieprzenie iOS i wdarcie firm trzecich.

Jaki jest więc sens posiadania wówczas iOS ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z perspektywy byłego użytkownika iOSa (iPhone 4): JB pozwala na dodanie funkcjonalności, o których Apple nie pomyślało.

Sens wyboru urządzenia na iOS? Niektórymi kierują względy estetyczne, innymi ekosystem lub siła przyzwyczajenia, tzw. "lans" i telefon służbowy pomińmy. Trzeci czynnik powodował mną w 2011 roku - przesiadka z Symbiana, miałem też Toucha 2G i wiedziałem, z czym to się je.

Od marca 2013 śmigam na Androidzie (Note 2) i jestem bardzo zadowolony, zdecydowanie bardziej, niż z iOSa. Nie mam roota, sam stockowy ROM Samsunga* oferuje mi więcej, niż iOS 4 - 6 (i zapewne nowsze wersje też ;)) + tona dodatków z Cydii.

Bardzo dużym plusem jest brak konieczności używania jakiegokolwiek softu pokroju iTunesa, slot kart microSD (mam 64GB microSDXC; 32GB iPhone był niewystarczający) i micro USB. Oczywiście to nie wszystko :).

Na początku czułem się nieco nieswojo, jednak po krótkim okresie adaptacyjnym stwierdziłem, że był to słuszny wybór. System zdecydowanie bardziej skrojony pod moje potrzeby.

 

*czysty robot też pewnie by styknął; nawet TouchWiz, przez niektórych pieszczoliwie zwany lagwizem nie działa mi na nerwy, nie muli :P

 

Żeby nie było - czwóreczka do dziś działa, użytkuje ją tatusiek :).

 

@Tapatalk

Edytowane przez AragornPL
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się dalej wstrzymuje przed 8.1, bo na 7.1.2 śmiga aż miło. Za dużo się naczytałem o problemach po wyjściu 8.0 chyba :P

Obecna wersja JB jest raczej dla developerów (ciągle masa problemów i ograniczeń) natomiast sam iOS 8.1 śmiga dość dobrze (nie to co iOS 8.0.x).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym JB na iOS ?

Zastanawia mnie w ogóle chęć posiadania wówczas telefonu Apple ?

Tak mi się wydawało dotychczas, że wybierając Apple (tym samym iOS) cenimy sobie bezpieczeństwo oraz kontrolę nad rozdawaniem informacji o sobie.

JB powoduje rozpieprzenie iOS i wdarcie firm trzecich.

Jaki jest więc sens posiadania wówczas iOS ?

Idea JB z założenia jest trochę inna, JB oddaje pełną kontrolę nad systemem Tobie (a nie firmą trzecim) i co Ty z tą kontrolą zrobisz to już "twoja sprawa". Oczywiście możesz zainstalować masę aplikacji firm trzecich, piratów czy innego syfu ale jak wiesz co robisz jest to dalej Twoja decyzja. Osobiście używam JB do poprawy małych pierdół które domyślnie w iOS mnie "denerwują" - ale tu muszę przyznać iż z każdą nową odsłoną systemu jest ich coraz mniej. Tak więc stwierdzenie "JB = syf" jest tak samo prawdziwe jak "root = syf" na androidzie (w wielkim skrócie).

 

 

Natomiast co do wypowiedzi AragornPL jedyne co mnie irytuje to słowo "lans", poprostu nie wyobrażam sobie jak można się "lansować" telefonem (samochodem/motorem jeszcze rozumiem ale telefonem) cóż widocznie mało wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że można sie lansowac telefonem i najcześciej to robia posiadacze drogich telefonów jakimi jest np Iphone . Znam takich ludzi chociażby w pracy. Nie twierdzę że to coś złego, bo każdy się chwali czym ma. Jedni dziewczyną, a inni czym innym. Tak już jest. Nie zmienia to faktu że płacenie kupy kasy za Iphone jest dla mnie i było zawsze troszkę przesadą. Z drugiej strony dostajemy naprawdę szybki i intuicyjny system. Coś za coś. Ja tam kupuje telefon, który ma mi służyć do tego czego potrzebuje i w rozsądnej cenie. Dlatego swego czasu wybrałem Xperię Z, bo zależało mi na czymś co zastąpi mi też tablet, a nie będzie przy tym przesadnie duży. Teraz wraz z Iphone 6 jego największa wada (dla mnie) została zniwelowana. Mamy wreszcie duży ekran dla wygodnego i przejrzystego przeglądania stron WWW. Tego w Iphone 3 mi brakowało . Ekran był za mały!

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok ten JB wymaga jeszcze wiele pracy ... Włączenie Kodu/Touch ID po JB spowoduje Bootloop tak więc lepiej nie uruchamiać się ponownie, Safari czasami przestaje ładować strony, iMessage czasem działa czasem nie - nie mówiąc już o tym że znaczna cześć Tweaków musi zostać zaktualizowana. Po już chyba 4 restore póki co zostaję na "czystym" iOS 8.1 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...