Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz wraz z Iphone 6 jego największa wada (dla mnie) została zniwelowana. Mamy wreszcie duży ekran dla wygodnego i przejrzystego przeglądania stron WWW. Tego w Iphone 3 mi brakowało . Ekran był za mały!

A dla mnie to właśnie była najwieksza zaleta iPhone'a - gdy brałem 5s był to jedyny rozsądny telefon w rozmiarze ok 4". Po Lumii 800 i SGS2 niestety skończyły się topowe modele o normalnej, poręcznej wielkości.

Ale widać już nawet Apple dopadł pęd za calami w telefonie...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście miałem okazję trzymać w ręce oba nowe "wynalazki" od Apple i osobiście iPhone 6 przypał mi do gustu (Plus zdecydowanie za duży), 4.7" wydaje mi się optymalnym rozmiarem jak na dzisiejsze czasy. Tak czy inaczej pewnie w styczniu zmienię swojego 5s na takowy - zazwyczaj zaraz po świętach udawało mi się upolować iPhone w rozsądnych pieniądzach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie to właśnie była najwieksza zaleta iPhone'a - gdy brałem 5s był to jedyny rozsądny telefon w rozmiarze ok 4". Po Lumii 800 i SGS2 niestety skończyły się topowe modele o normalnej, poręcznej wielkości.

Ale widać już nawet Apple dopadł pęd za calami w telefonie...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Niestety, Apple skończyło się z Jobsem, Tim Cook ma zero pomysłu na firmę i jedyne, co potrafi, to podążać za innymi. Co widać w kolejnym już produkcie.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5s był to jedyny rozsądny telefon w rozmiarze ok 4". Po Lumii 800 i SGS2 niestety skończyły się topowe modele o normalnej, poręcznej wielkości.

Sony Xperia Z1 Compact - swego czasu flagowiec z ekranem 4,3".

Sony Xperia Z3 Compact - flagowiec z ekranem 4,6", jednak długośc i szerokość bez zmian w stosunku do poprzednika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xperie tylko macałem Z1 - poręczność deski do krojenia. Jak dla mnie zbyt kanciasta i niewygodna. Szczerze to nawet nie wiem jak wyglądają Compact'y, ale jeśli trzymają ten sam design to nie moja bajka...

A po L800 nokia też poleciała na cale i zostały tylko iPhony, teraz i to odpadło...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wyszła Cydia 1.1.14 usuwająca ostatnie problemy z nowym JB (Touch ID/Kod) a jutro (czasu Chińskiego) ma wyjść nowa wersja Pangu8 od razu ze zintegrowaną Cydią do instalacji (koniec zabawy z SSH) tak więc mamy już w pełni działający JB dla iOS 8.1 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wgrałbym sobie tylko po zrobieniu jb nie działa mi aplikacja iko którą często ostatnio używam

Podobno najnowsza wersja działa już z JB (kiedyś potrzebny był specjalny patch) - ale z racji tego że nie korzystam z usług tego banku nic więcej powiedzieć nie mogę. Ewentualnie możesz zapytać tutaj: http://myapple.pl/forum/iphone-ipad-ipod-appletv/cydia-aplikacje-i-rozszerzenia/277892-iko-patch-jailbreak/page2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wgrałbym sobie tylko po zrobieniu jb nie działa mi aplikacja iko którą często ostatnio używam

Na tej nowej aplikacji rooty działają. Upewnij się, że masz aktualną wersję apki - jeśli nie to ściągnij aktualizacje. Powinno chodzić - jak nie to skontaktuj się z bankiem, bo ktoś mi też mówił że u niego trzeba było odinstalować IKO i zainstalować apke w nowym wydaniu, ale powinna wystarczyć aktualizacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm iPhony mają jakiś taki kod zabezpieczający np. aby przywrócić ustawienia fabryczne. Czy da się odzyskać ten kod, bądź wgrać nowy system, aby całkowicie to olać ? Mowa o starym 4S. 

 

Jeżeli telefon ma iOS7 lub nowszy i masz włączone "Znajdź mój iPhone/Find my iPhone" to niestety nie aktywujesz telefonu bez hasła do Apple ID. Natomiast jak mowa o samym kodzie PIN to DFU i restore powinno załatwić sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jak mam 8.11 z jb i chcę wgrać 8.12 muszę wszystko od nowa robić? robić jb i wpisywać źródła itd. ?

Niestety tak musisz jak zrobisz pełny restore, ja i tak będę musiał dzisiaj się pobawić bo dziś przyjdzie do mnie mój nowy iP6 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już od dłuższego czasu użytkuje ip6 64 space gray i jestem zadowolony, do niego mam case pure polecam

 

Space Gray to miałem swojego 5s ja co generację zmieniam kolor tak więc tym razem padło na Silver ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wgrałem 8.12 przez itunsa, nie mam cydii ale reszta rzeczy pozostała, nie musiałem robić pełnego restore...

tapety ,rolka zdjęć ,czytnik tauch normalnie działa

teraz zrobiłem cydie i tam w tym programie TaiG nic nie odznaczałem pamiętam ,że na 8.11 to tylko instalowałem cydie ,tę drugą opcję wyłączyłem ,teraz ją zostawiłem, dobrze zrobiłem?

nawet źródeł nie muszę w cydii wprowadzać tylko tweaki trzeba zainstalować co były wcześniej

Edytowane przez Blue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze zaleca się pełen restore co nie znaczy że update nie zadziała ;) Ja zawsze robię restore bo i tak aplikacje i wszystkie ustawienia tweaków wgrają się z kopii zapasowej - cóż ja jestem teraz w robocie więc będę się "bawił" dopiero po powrocie do domu.

 

EDIT:

 

I się doczekałem :P

 

iDiVDgcfO2H6l.jpg

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mogę zmienić kolory chmurek we wiadomościach? albo ogólnie wygląd jakoś są do tego jakieś tweaki z cydii?

Niestety ale Message Customizer nie działa na iOS8 i coś mi się wydaje że działać nie będzie - dev "milczy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego czekałem, nie chciałem mieć niespodzianek ;)

 

Na + możliwość odpowiedzi od razu z powiadomień i szybkość działania oraz widgety w NC.

Bateria też trzyma jak trzymała.

 

Ja coś widziałem o 8.2 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego czekałem, nie chciałem mieć niespodzianek ;)

 

Na + możliwość odpowiedzi od razu z powiadomień i szybkość działania oraz widgety w NC.

Bateria też trzyma jak trzymała.

 

Ja coś widziałem o 8.2 :D

U mnie też dopiero iOS 8.1.x zaczął działać jak należy, i tak jest już bodajże iOS 8.2 Beta 2 ale przed nim ma być podobno jeszcze iOS 8.1.3 - przynajmniej tak plotkują w sieci ;)

 

Poprawka iOS 8.2 Beta 3 właśnie się pojawiło :P

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...