Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Robiłem restore na 3GS 6.1.6.
Zarchiwizowałem sobie na iCloud bo myślałem ze się odtworzy, ale po restore chciał odtwarzać tylko z komputera.
Teraz mam czystego 3GS z archiwum na iCloud którego nie mogę w żaden sposób pobrać ani załadować na telefon.
Da rade to jakoś odzyskać?


Skasowałem dziada bez kabla i mogłem wybrać iCloud. Co ciekawe nie ma ostatniej kopii tylko przedostatnia.

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Coś źle robie czy jak. Mam ip4 który był na 6.1 i miał jailbreak. Chce go zaktualizować do czystego iOS 7.1.2 i ciągle coś. Niby leci wszystko do końca potem ma się niby uruchomić a on pokazuje restore mode. Znaczek iTunes i kabelek

 

Edit:

Załatwione. Pangu 1.2.1 zrobił restore a potem jailbreak

 

Sent from my A0001 using Tapatalk

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele tweakow jest jeszcze niekompatybilnych z ios9 powodując zwiechy i restarty.

Zawsze tak jest na początku więc wydawało mi się że nie muszę o tym wspominać ;)

 

Kurcze i udało mi się wczoraj dorwać 6s 64GB z USA w dobrych pieniądzach - a miałem tel nie zmieniać przynajmniej do stycznia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tak jest na początku więc wydawało mi się że nie muszę o tym wspominać ;)

 

Kurcze i udało mi się wczoraj dorwać 6s 64GB z USA w dobrych pieniądzach - a miałem tel nie zmieniać przynajmniej do stycznia :P

Od niedawna mam iphone   :oops:

Edytowane przez grzegrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymałem na 9.0 i mam teraz 9.1 ale przyznam że korci mnie 9.2 zwłaszcza że mam na iPad i działa bezproblemowo ;)

 

Edit:

 

Wczoraj się w końcu przełamałem i zainstalowałem iOS 9.2 Beta 3 i póki co śmiga aż miło :)

 

Edit2:

 

iOS 9.2 Beta 4 :)

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako narzędzie jest bardzo OK IMHO. Schody zaczną się jak chcesz coś przerzucić poza chmurą [; I powiedz że kupujesz szkło hartowane na firmę bo nie chcesz narażać firmy na dodatkowe koszty związane z wymianą wyświetlacza [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prywatnie od lat używam iPhone i nie zamierzam zmieniać na nic innego a służbowo to zawsze jakaś Galaktyka wpada (zawsze jakieś porównanie mam) - bardzo bezproblemowe urządzenie ale fakt nie można robić nic poza to co "Apple pozwala" - jak się człowiek z tym pogodzi to potem jest już z górki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telefon jest mój własny.  Kupiłem go w dość przystępnej cenie tyle że nie z dystrybucji PL a UE. Prawdopodobnie z Litwy bo jest skrócona instrukcja Po Angielsku , Francusku  i po Litewsku  właśnie  .  Ważne że sprawdzony przez kogo trzeba że to żaden odnowiony czy po serwisie lub inne kwiatki  Po aktywacji i paru dniach testów stwierdzam że faktycznie korzystanie z tego telefonu to przyjemność w porówaniu do Androida. Niestety, ale co inny telefon nawet Xperia Z3, który wciaż jeszcze posiadam nie zapewnia takiej reakcji i działania. Chociaż tragedii na nim też nie ma. W każdym razie różncia między iOS  9.3 a Android 5.1.1 jest znaczna i to widać już od pierwszego użytkowania.  Jest oczywiście troszkę wad jak te ograniczenia od Apple. Czy samo dodawanie muzyki. Ale oczywistym jest fakt że to jest inny system dla innych ludzi. Fakt że coraz mniej grzebie w telefonie i potrzebuje bezproblemowego działania  telefonu zdecydowałem się na iOS.  Po prostu z wiekiem wymagania się zmieniają. Ja zrobiłem się wygodny a nerdowanie zeszło na dałszy plan. Kiedyś to potrafiłeś co tydzień wgrywać nowy ROM do takiej Xperii Z czy wcześniej do Galaxy S1. A na Z3 nawet od pcozątku nie wgrywałem nic poza oficjalnym softem od Sony.  W JB na razie też się nie bawiie jeśli chodzi o iOS. Miałem też służbowo Galaxy S6, ale tylko ze względu na stanowisko. Z racji tego że mi nie pasował to go oddalem bo i tak w razie zmiany pracy czy stanowiska musiałbym go oddać.  Tak mam obecnie Z3 i Iphone 6S.   Czy sprzedam Z3 ? Myśle że tak chociaż to baardzo udany telefon i w każdej chwili mogę zmienic zdanie. Wyglądało by to w ten sposób że Xperia Z3 robiła by typowo za tablet do grania i jaki Remote Play do PS4 w podróży co już ostatnio testowałem i grałem na swoim PS4 po LTE z odległości ok 60 KM od domu.    Iphone będzie typowo do dzwonienia, sms'owania, czy przeglądania netu. Czyli coś mogę zrobić szybko i bez stresu że coś tam zamula lub się zacina.  No i jeśli chodzi o muzykę to gra jakby troszkę lepiiej od Xperii Z3.

 

Parę pytań:

 

- Czy ceny w APP store są  w Euro czy to raczej kwestia tego że telefon nie jest z polskiej dystrybucji ?

- Wyciąganie szufladki na karte nano sim. Albo ja jestem jakiś lewy, albo to strasznie mi ciężko idzie wyciąganie tej szuflady tą dołączoną igłą.  Może jest jakikś sposób lub robię to źle.

 

- tył obudowy mocno się rysuje ? Kupiłem przeźroczyste gumowate etui nakładane na tył. Nie jest źle jeśłi chodzi o wygląd, ale lepiej wygląda bez tego.  

 

- Szkło kupione na Allegro od Nillkin nie zwkrywa całego przodu. telefonu . Brakuje paru milimetrów od krawędzi. W tym miejscu ramka wokół wyświetlacza się lekko wygina do krawędzi, więc pewnie przez to ?

Edytowane przez Devil
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Wyciąganie szufladki na karte nano sim. Albo ja jestem jakiś lewy, albo to strasznie mi ciężko idzie wyciąganie tej szuflady tą dołączoną igłą.  Może jest jakikś sposób lub robię to źle.

Raczej źle. Wpychasz igłę, szufladka wychodzi. Może masz za krótkie paznokcie, blondynki z tipsami nie mają z tym problemów, tez bez tipsów też dają radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

 

Parę pytań:

- Czy ceny w APP store są  w Euro czy to raczej kwestia tego że telefon nie jest z polskiej dystrybucji ?

- Wyciąganie szufladki na karte nano sim. Albo ja jestem jakiś lewy, albo to strasznie mi ciężko idzie wyciąganie tej szuflady tą dołączoną igłą.  Może jest jakikś sposób lub robię to źle.

- tył obudowy mocno się rysuje ? Kupiłem przeźroczyste gumowate etui nakładane na tył. Nie jest źle jeśłi chodzi o wygląd, ale lepiej wygląda bez tego.  

- Szkło kupione na Allegro od Nillkin nie zwkrywa całego przodu. telefonu . Brakuje paru milimetrów od krawędzi. W tym miejscu ramka wokół wyświetlacza się lekko wygina do krawędzi, więc pewnie przez to ?

1. Ceny zawsze są w ojro, przed ostatnią podwyżką dominowało 0.89e a teraz niestety już 0.99e ale to wina naszej złotówki a raczej jej słabej kondycji.

2. 90st z dobrym naciskiem i będzie ok :)

3. Trochę tak - choć w 6s jest zdecydowanie lepiej niż 6 (twardsze Aluminium dali tym razem). Choć jak nosisz go w pokrowcu i ten raz na jakiś czas zdejmujesz i czyścisz to n ie powinno być problemu.

4. Są szkła na cały ekran - zazwyczaj mają Pro w nazwie - choć nie polecam bo są drogie a te wszystkie szkła bardzo łatwo ukruszyć szczególnie na krawędziach. Mnie się ostatnio to "udało" wkładając telefon do kieszeni z innym telefonem :/

 

Tak czy inaczej, jeszcze raz "witamy w klubie" i miłego użytkowania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...