Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

na moim ip4 6.1.2 zaktualizowałem do 7 nie wiem co mnie pokusiło Dołączona grafika

ogólnie syfff kiła i mogiła,chcąc powrócić do 6.1.2 w itunes wywala non stop error 3194

TimyUmbrella pokazuje że mam SHSH do 6.1.2

Niestety wszystkie SHSH od 6.0 do 6.1.2 (włącznie) są "uwalone" o czym swego czasu pisał Saurik (założyciel Cydii) - z tego co pamiętam nie zapisali wszystkich niezbędnych kluczy (doszły jakieś dodatkowe których wcześniej nie było) i zorientowali się dopiero po tym jak wyszło 6.1.3 i Apple przestało już podpisywać 6.1.2. Tak czy inaczej możesz wykonać jeszcze Semi Untethered na iP4 z iOS 6.1.3 - 6.1.3 powinno się wgrać za pomocą "parasolki".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zapisałeś sobie 6.1.3 ? Bo wczoraj koło południa Apple przestało podpisywać 6.1.3 i 6.1.4, ja jeszcze z rana zdążyłem sobie zapisać 6.1.4 dla swojego iP5.

 

Parasolka ma tylko od 5.0.1 do 6.1.2

 

@sysak nie aktualizuj 7 tel ma straszne lagi

Edytowane przez kwscore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety wszystkie SHSH od 6.0 do 6.1.2 (włącznie) są "uwalone" o czym swego czasu pisał Saurik (założyciel Cydii) - z tego co pamiętam nie zapisali wszystkich niezbędnych kluczy (doszły jakieś dodatkowe których wcześniej nie było) i zorientowali się dopiero po tym jak wyszło 6.1.3 i Apple przestało już podpisywać 6.1.2. Tak czy inaczej możesz wykonać jeszcze Semi Untethered na iP4 z iOS 6.1.3 - 6.1.3 powinno się wgrać za pomocą "parasolki".

 

Nie wszystkie. Mozna bylo zgrac sobie SHSH z pomoca iFaith, ktory robil to poprawnie i poza zapisaniem ich na dysku synchronizowal je rowniez z Cydia. Malo jest takich sztuk, ale bywaly. Swoja droga, dobrze wiedziec, ze Apple przestalo juz podpisywac 6.1.3/6.1.4 bo mialem goscia, ktory zaktualizowal sobie sprzet w piatek i kompletnie nie mogl sie odnalezc w nowym interfejsie. Zamiast marnowac czas po prostu dam mu znac, ze musi sie jednak przyzwyczaic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O iFaith to ja całkiem zapomniałem bo jest obecnie bezużyteczne dla wszystkiego powyżej A4 (niby SHSH zapisać mogę ale już użyć to nie bardzo), no tak czy inaczej kwscore wspominał tylko o "parasolce" a tu jest ten sam problem co z Cydią.

 

Cóż ciekaw jestem ile poczekam na JB dla iOS7 zwłaszcza dla iP5s coś czuję że szybko to nie będzie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że udostępnią jeszcze powrót do 6.1.3 mase osób się nie załapało,podobno JB na 6.1.3 to kwestia tyg 

po dłuższej zabawie powiem że nie jest aż tak źle z tą szybkością na ip4 na 5tce śmiaga bez problemu,jedynie czego mi brak to NCsetting,a wciach!iają ikonk takie plastick fantastick 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I teraz dziwnym trafem sposób na ominięcie kodu w iOS 6, który zostanie za chwile załatany i na jego miejsce pojawi się nowy sposób do którego wrzucę wam tutaj link za kilka/kilkanaście miesięcy i zacytuje ten post Dołączona grafika

 

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/apple-ios-7-system-luka-blad-blokada-ekranu.html

 

Prorok Dołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj aż tak daleko musiałeś wracac Dołączona grafika Cóż widac dla niektóryh lepsze nawet 5.0.1 niżeli 7.0 Dołączona grafika

w sumie 5.0.1 mi styka tel dostał skrzydeł i ładnie chodzi dla mnie wystarczające,żona jednak polubiła 7.0

te ikonki jednak mają pozytywny wpływ Dołączona grafika

 

PS

Niemcom z CCC udało się już złamać zabezpieczenie Touch ID

Edytowane przez kwscore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że kiedyś mogłem sobie ogarnąć to programowo Ultrasn0w, teraz nie wiem na jakim sofcie jest to możliwe i dla jakiego IP.
Dlatego pytam czy jest jakaś inna opcja, nawet płatna na odblokowanie IP z Softbanku ( w sumie to i z Docomo albo Au też), bo te strony oferujące unlock po imei trącą oszustwem.
Niby ludzie chwalą, ale nigdy nie wiadomo dlatego wolę zapytać tu czy coś wiecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dotyczylo 2G, 3G i 3Gs oraz 4 z pierwsza wersja basebandu. Od tego czasu nic co by tymczasowo odblokowywalo nowsze iP nie ma (poza adapterami, ale to inna historia). Z tego co mi wiadomo, Softbank poki co nie jest obslugiwany do permanentnego odblokowania. To sie generalnie dosc czesto zmienia, wraz z cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji te nowe "pokrowce/obudowy" od Apple co wyszły wraz z premierą iPhone 5s (mowa o tych skórzanych nie plastikowych dla iPhone 5c) to bardzo fajnie wykonany i dopasowany gadget Dołączona grafika Właśnie zakupiłem sobie niebieski - aby pasował do mojego białego iPhone 5 - jako nagroda "pocieszenia" póki czekam na premierę iPhone 5s u naszych operatorów (głownie w T-Mobile) Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak widziałem ale z tego co wiem to Plus nie jest oficjalnie operatorem powiązanym z Apple no i telefony są przed oficjalną premierą u nas w kraju. Jak pojawił się iPhone 5 w zeszłym roku kosztując bodajże 2849zł w polskim sklepie Appla to na Allegro można było już dorwać nówki za 2200-2300zł - jak wyjdzie z iPhone 5s ... czak pokaże Dołączona grafika

 

Póki co "bawię się w modowanie" iPhone 5 z iOS 6.1.2 Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popełniłem, wczoraj w nocy, po pijaku, iOS7,

na trzeźwo, nie miałem wystarczającej odwagi, czytając internety,

póki co, nie żałuję, można było, kilka tematów rozwiązać inaczej,

nie mniej jednak, jestem więcej niż zadowolony! (magja emejzing appele - android ssie i jes fak)

",,,"

Edytowane przez meeron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wiecie ja tam czasem lubię się bawić w dziwne rzeczy Dołączona grafika Przez weekend byłem chory to i się go w domu przesiedziało czego efektem jest to coś poniżej, wersja bardzo robocza ale działa i jakiś potencjał jest Dołączona grafika

 

Zdjęcie poglądowe czyli o co chodzi:

Dołączona grafika

 

A tu jak wygląda w rzeczywistości:

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem strasznie leniwym czlowiekiem i od 3 lat jade na ios 4.1 (IP4, baseband 1.59.00) - prosze sie nie smiac ;)  Niestety coraz wiecej rzeczy nie dziala, appki wymagaja nowszego softu, przyszedl czas na zmiane. Obecny soft trzymam po czesci tak dlugo ze wzgledu na fantastyczne trzymanie na baterii, po 3 latach wciaz ciagnie spokojnie 4 dni. W zwiazku z tym jednak mam dwa pytania, moze ktos z Was pomoze:

 

1. W necie jest masa opinii negatywnych nt. upgrade'u do ios6 na ip4, pisza zeby nie robic - czy faktycznie? Duze pogorszenie zycia baterii w porownaniu do poprzednich wersji?

 

2. Czy dla osoby ktora jest swirem pod katem wydajnosci telefonu (nic nie ma prawa zamulac bo mam nerwa) jest sens w ogole upgrade'owac IP4, czy lepiej sprzedac i kupic sobie nowy? W sensie czy po upgradzie tel nie bedzie zamulal?

 

 

Z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi ci chyba o ios7 bo 6.0.1 jest bardzo fajny,ja bynajmniej problemów nie miałem

jak zaktualizujesz do 7 to ip4 jest bez użyteczny lagi lagi i jeszcze raz lagi

w dodatku te odpustowe ikonki,mi udało się powrócić do 5.0.1 i tel nadal fajnie chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ios7 nawet nie dopuszczam, domyslam sie ze lagi, rozwazam jedynie ios5 vs ios6.

 

Narzekania na ios6 wziete z pierwszego lepszego linka w sieci, np. https://discussions.apple.com/thread/4316529?start=15&tstart=0j.

 

Czyli rozumiem ze ios 6.0.1 spokojnie da rade na ip4 (nie S) zarowno pod katem performance i baterii?

 

Edit: Tutaj kolejny watek 'battery drain on ios6', az strach  https://discussions.apple.com/thread/4317941?start=240&tstart=0

Edytowane przez Cruel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypadlem zupelnie z obiegu wiec niektore pytania moga byc glupie, ale... mam rozumiec, ze nie ma w tej chwili zadnej opcji na wybor systemu do ktorego robie upgrade, tylko z automatu leci najnowszy dostepny? Bo jesli faktycznie tylko ios7 i info 100% pewne, to problem mam z glowy, zmiana telefonu zostaje, zamulajacego tel nie wytrzymam. SHSH zapisanych nie mam, czymkolwiek to jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...