Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

jonas - a może zainteresuj się 3GS - to gówienko ma konkretną cenę w PL ;]

 

sector- tył rysuje się strasznie to fakt. Najbardziej pod na dole obudowy na napisie 8 GB - w tym miejscu mam juz szaro, tak wytarla sie obudowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sector

W moim prypadku nie jest tak źle jak się można naczytać. Kilka rysek na jabłku, troszkę porysowane okolice napisów. Generalnie nie ma tragedii...

...ale aluminiowego iPoda nano 4G miałem przez cały okres użytkowania w pudełkowym stanie mimo bardzo intensywnego używania więc mogło być lepiej [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sector - zmian w porownaniu do iPoda nie uswiadczysz, pocieszajacy moze byc za to przod, ktory bardzo ciezko zarysowac

 

Dołączona grafika

po lewej 3GS 3 miesieczny, po prawej 3G poltora roczny

 

 

all - grali w Modern Combat: Sandstorm? zdecydowanie najlepiej zrobiona gra na ta platforme, polecam :)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nofaktycznie tragedi nie ma. Fajnie jakby dawali do tego takie etui jak kiedys na ipody takie zamszowe :S

mozliwe, ze wyciagne jednego iP z UK, szkoda, ze o2 ma na niego wylacznosc, bo cena i tak malo przystepna 440f grrr

 

dzieki za odpowiedzi chlopaki i za zdjecie Kucyk!

Edytowane przez sector

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jonas - a może zainteresuj się 3GS - to gówienko ma konkretną cenę w PL ;]

Ale ja jestem głupi, nie sprawdziłem dokładnie. Zupełnie jak handlarz używanym szrotem z Niemiec, który najpierw ciągnie na lawecie coś, co ma cztery koła, a potem sprawdza, co jest w środku.

Tak czy inaczej ciężko chyba będzie kupić 3GS w cenie opłacalnej do dalszej odsprzedaży. Ale próbować warto. O ile barbarzyńcy będą tam mieli Internet, zweryfikuję sprawę jeszcze raz na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kucyk - mój roczny z hakiem wygląda prawie tak samo, tylko że góra jest w lepszym stanie (okolice jabuszka)

Co do przodu to faktycznie, Mimo używania telefonu nonstop, zero pokrowca, noszony w różnych spodniach, nawet w mudnurze - przedni panel zero rysek do dziś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawda to, ze jesli sie ma skonfogurowany odpowiednio net to iP sam sie laczy z netem zabierajac pare groszy dziennie? Wyczytalem gdzies to na forum myapple. W UK kucyk zapewne masz internet do woli z o2, ale w PL gdzie obecnie przebywam niestety jest smieszne naliczanie 100kb :lol: chociaz moze sie zainteresuje oferta play online!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczyszczenie aplikacji pogody (usunięcie lokalizacji), akcji (usunięcie giełd), wyłączenie automatycznego sprawdzania maila itd. rozwiązuje ten przykry problem. Tak, jest to ograniczenie telefonu ale pozwala opanować upłynnianie się gotówki. No chyba, że wykupisz pakiety danych lub masz abonament z wliczonym, powiedzmy, 50mb transferem to nie masz czym się przejmować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ipek lubi sie poolaczyc z netem dla sprwadzenia pozycji albo wyslania oceny dla gry (no coz polska to nie USA lub inne kraje gdzie net jest tani i powszechny) dlatego mozna wgrac aplikacje typu bossprefs gdzie mozna jednym przyciskiem wylaczyc przesylanie danych przez 3g i EDGE

 

lub....wykupic sobie pakiet mb (z tego co wiem kazda siec ma to w ofercie tylko na roznych zasadach i cenach ;/ )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzialem test na myapple i koles zuzyl prawie 200mb w ciagu miesiaca. co mial odpalone to tylko sprawdzanie pogody + maila przez pusha. Co najsmiesznieje, to nie dziala to za dobrze, bo nie utrzymuje polaczenia, lub poprostu polscy operatorzy sa cwani i mimo tego, ze sesja jest utrzymana (teoretycznie czy praktycznie to tego nie wiem) to i tak nalicza grube mb. Najwiecej wlasnie sciaga push przez to naliczanie co 100kb a nie co 1kb :P i tak np. iPek pokazywal ok (strzelam bo nie pamietam dokladnie) 50mb/15mb a orange prawie 200mb :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzialem test na myapple i koles zuzyl prawie 200mb w ciagu miesiaca. co mial odpalone to tylko sprawdzanie pogody + maila przez pusha. Co najsmiesznieje, to nie dziala to za dobrze, bo nie utrzymuje polaczenia, lub poprostu polscy operatorzy sa cwani i mimo tego, ze sesja jest utrzymana (teoretycznie czy praktycznie to tego nie wiem) to i tak nalicza grube mb. Najwiecej wlasnie sciaga push przez to naliczanie co 100kb a nie co 1kb :P i tak np. iPek pokazywal ok (strzelam bo nie pamietam dokladnie) 50mb/15mb a orange prawie 200mb :|

ja na ip3g mojej kobiety zmienilem tylko nazwe APN czyli punktu dostepowego i nie zjadlo jej ani centa od tego czasu

ja mam w pakiecie 1GB, miesiecznie zjada mi tak z 350MB, ale surfuje do woli tzn uzywam kiedy potrzebuje

 

na dowodzik screenshoot, okres rozliczeniowy zaczyna mi sie jakos 20go, nie pamietam dokladnie

Dołączona grafika

 

iphone bez netu jest bezuzyteczny, poczytaj myapple bo ja ci z polskimi operatorami nie pomoge

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wiem ze o to sie pytalem ale jakos nie znalazlem odpowiedzi. Tak wiec mam pytanie odosnie jakosci odtwarzania muzyki w IP2G.

W moim przypadku jest tak ze po podlaczeniu sluchawek slychac w nich caly czas cichy szum. Uzyam sluchawe Creativa IPkow. Czy to normalne czy to tylko u mnie tak jest? Moze to wina sluchawek ktore nie sa najlepsze czy wszystkie iphony tak maja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wiem ze o to sie pytalem ale jakos nie znalazlem odpowiedzi. Tak wiec mam pytanie odosnie jakosci odtwarzania muzyki w IP2G.

W moim przypadku jest tak ze po podlaczeniu sluchawek slychac w nich caly czas cichy szum. Uzyam sluchawe Creativa IPkow. Czy to normalne czy to tylko u mnie tak jest? Moze to wina sluchawek ktore nie sa najlepsze czy wszystkie iphony tak maja ?

U mnie zadnego szumu nie ma. Ip2G i KPP...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam słuchawki dokanałowe i nic takiego nie słyszę, ale obadam w cichym otoczeniu. Nie chcę Cię martwić ale równie dobrze to nie muszą być słuchawki a wadliwy/uwalony iphone

 

Co do gier IMO must have:

 

-

Fajna i ładna gierka logiczna, są 2 części.

-

-EA Tetris

-Assasin's Creed

-Hero of Sparta

RealSocer 09

-

Grafika wymiata, ale sterowanie trochę za proste. Gra monotonna ale nie jest długa, więc się nie nudzi. Dużo aut, tuning, fajny tryb kariery. Must have!

-Real Racing

-Asphalt 4 Też dużo aut i różne lokacje, przyjemne sterowanie i fajny tuning. 5 część z lepszą grafiką już w drodze.

-Gangstar (wygląda jak GTA 3/VC coś jeszcze trzeba mówić?)

-Operation Sandstorm - Opisana wcześniej strzelanka. Jest naprawdę fajna. Szybka, sterowanie jest idealne, grafika super poprostu miazga

 

Jailbreak:*

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, za post pod postem, ale wyszedł Asphalt 5- najlepsze wyścigi na iphone'a i grafika poprostu powala. Gra żywo przypomina need for speedy z najlepszych czasów

Oprócz tego wczroaj ukazało się RedAlert na iphona (ponoć najlepsza strategia jaka wyszła) i Eliminate (Strzelanka sieciowa na oko przypominająca halo i ludzie w to grają bez opamiętania)

 

A na cydii w repo BigBoss jest przydatny programik SMShelper jakby komuś brakowało licznika znaków w sms. Podczas pisania licznik ładnie wyświetla się na przycisku "send" i znika po kilku sekundach. Imo must have.

 

 

EDIT: Dzisiaj wyszło Settlers 4! iPhone :*

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pojawiło się długo wyczekiwane GRAND THEFT AUTO: CHINATOWN WARS w wersji na nasze małe mobilne cudeńka ;) Od siebie powiem tylko tyle: WYPAS - polecam kupować w ciemno dla każdego kto lubi popykać w coś w wolnym czasie.

 

ps. uprzedzam pytania - gra śmiga płynnie na 3G i 2G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pojawiło się długo wyczekiwane GRAND THEFT AUTO: CHINATOWN WARS w wersji na nasze małe mobilne cudeńka ;) Od siebie powiem tylko tyle: WYPAS - polecam kupować w ciemno dla każdego kto lubi popykać w coś w wolnym czasie.

 

ps. uprzedzam pytania - gra śmiga płynnie na 3G i 2G

No GTA prezentuje sie bardzo dobrze, ale to co zrobilo Gameloft z NOVA pozamiatalo mnie totalnie. Nie spodziewalem sie takiej grafiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kucyk - odpal sobie GTA - wierz mi że TAKIEGO gameplay to nie miała jeszcze chyba żadna gra na ipka. Rzadko się zdarza żebym wyłączył komputer i szybko do wyrka tylko po to aby pograć w GTA :) Świetna grafika, maaaaasa szczegółów świata (rozwalanie otoczenia) , fizyka, Bardzo przyjemne sterowanie, stacje radiowe (są bodajże 3 ale można zapuścić swoją playliste - musi mieć tylko ona nazwę GTA)

 

Misję wciągają, pełno mini gierek, świetne dodatki w stylu włamań do samochodów na różne sposoby, zabawa w handlarza dragami, możliwość grania na loteri (różnego rodzaju "zdrapki" które jak trafimy dają bonusy) no po prostu pełno tego wszystkiego :)) W sumie wydaję mi się że wystarczy przeczytać recenzje i opinie na NDS :)

 

ps. Co do N.O.V.A nie zachwyciła mnie ani graficznie ani gameplay. Ot taki zwykły ładny fps klonem HALO, liniowe do bólu, i nie za trudne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem z WIFI w iphonie 3g. Mianowicie wydawało mi sie ze ma słaby zasięg wbudowane wifi bo z 5 metrów od routera juz ma problem ze znalezieniem sieci. Obawy moje sie potwierdziły gdy poszedłem do znajomego (on tez ma 3g) i sprawdziliśmy ile sieci znajdzie w jego bloku. Telefony leżały koło siebie, mi znalazł tylko jego linksysa (jedna kreska zasięgu) a u niego 8 innych w tym jego linksys (zasieg na maxa). Spotkał sie ktoś z tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telefon po jailbreaku? Soft wpływający na sieć wyłączony? Standardowo spróbuj wrzucić na nowo oprogramowanie, jak nie pomoże to IMO serwis.

Orginalny najnowszy soft (bez jailbreaku). Zainstalowane 3 aplikacje, skype, facebook i air mouse. Co to jest "soft wplywający na siec?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość WinterPPC

Panowie, jak wygląda sprawa języka w iPhonie. Zamówiłem na abo w T-Mobile w Holandii 3GS, ale boję się, że będzie tylko po holendersku, a tylko mówię w tym języku. Posiadam również iPoda kupionego w Holandii i tutaj są wszystkie języki, tego samego spodziewam się po iPhonie, ale jak wiadomo branding T-Mobile może wiele zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę, że raczej nikt nie interesował się sprzętem o który pytałem wyżej. trudno.

 

mam za to kolejne pytanie. chodzi o iphone 3g 16gb. czy jest coś na co trzeba zwrócić szczególną uwagę przy zakupie takiego używanego sprzętu (powiedzmy rocznego, jeszcze na gwarancji). jak wygląda sprawa z wgrywanie utworów przez itunes? czy tam trzeba się jakoś zarejestrować? slyszalem, że 1 iP jest standardow sprzężony z 1 komputerem (1 itunes), nie będzie problemu wgrania czegokolwiek do używki? jak długą gwarancje daje standardowo apple na ten sprzęt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...