Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przy okazji info o Siri natknalem sie na cos, co sie nazywa Vlingo - personal assistant w formie aplikacji z applestore. Kosztowala 7$, teraz w zwiazku z premiera ip4s jest za darmo. Zainstalowalem, i moge polecic - testuje wlasnie i skutecznosc rozpoznawania 90%, po angielsku oczywiscie. Funkcjonalnosc: call, text, email, search, maps, social update.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale programowa stabilizacja obrazu g... wniesie, jesteście tego świadomi?

Możliwe, że masz rację ale dlaczego w takim przypadku programy do edycji wideo mają funkcję stabilizacji?

Skype w nowej wersji też wprowadził stabilizację więc może coś jest na rzeczy, nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że masz rację ale dlaczego w takim przypadku programy do edycji wideo mają funkcję stabilizacji?

Skype w nowej wersji też wprowadził stabilizację więc może coś jest na rzeczy, nie wiem.

 

masz tu racje ale z tego co ja sie orientuje to stabilizacja w sofcie do edycjii wideo wiąże sie z przycieciem filmu.. przynajmniej niewielkim....

zreszta inaczej tego nie da rady zrobic skoro obraz skacze to wspolna jest tylko srodkowa czesc

a taka edycja wymaga mocy procesora.

 

W iPhone widze to inaczej. Nagrywajac filmik kamera korzysta tylko z kawalka matrycy bo widac crop. Wiec stabilizacja moglaby wspołpracowac z żyroskopem i korygowac trzęsącą sie dłon dostosowujac po prostu informacje z którego kawałka matrycy jest w danym momencie zrzucony obraz...

nie wiem czy kumacie o co mi chodzi ale z grubsza to wydaje mi sie ze tak moze byc to rozwiązane.

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, po czym całą tą filozofię szlag trafia, jak trzeba zrobić pinch-to-zoom czy inny gest, który wymaga wzięcia telefonu w drugą rękę. Jak dla mnie to takie usprawiedliwianie na siłę.
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, po czym całą tą filozofię szlag trafia, jak trzeba zrobić pinch-to-zoom czy inny gest, który wymaga wzięcia telefonu w drugą rękę. Jak dla mnie to takie usprawiedliwianie na siłę.

 

tez mi sie tak wydaje. Moze i przy odbieraniu rozmow czy wybieraniu kogos z listy kontaktów to ma znaczenie. Ale przy pisaniu na klawiaturze ekranowej uzywaniu gestów MT czy innych to nie ma znaczenia.

 

Zeby bylo smieszniej jako posiadacz iP4 oraz Xperi X8 moge powiedziec np ze i iPek jest za duzy do pewnych rzeczy. Biegam uzywajac endomondo i zarówno rozmiar jak i waga iPhone'a zniechęca mnie do wzieca go ze soba. :> Xperia ma 3" i wazy 100g .. wiec mam powiedziec ze jest lepsza? imo ten artyków jest dla fanatykow :P

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak na jednym nie działał to po coś na drugim instalował? :) teraz z iP4 sie będziesz męczył znów.

 

 

Sent using Tapatalk

 

Instalowałem na obu na raz a nie jeden po drugim, poza tym pakiety można odinstalować jeszcze przez SSH więc obyło się bez strat ino chwilę czasu zajęło ;)

 

EDIT:

 

Problem powodowała wersja Action Menu v1.2.4 pojawił się już update do wersji v1.2.5 która nie zawiera wyżej wymienionego bug'a ;)

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iPhone 4S Benchmarked: Obliterates competition - Neowin Forums

Holy crap. Może jednak się pospieszyłem z tą krytyką zmian.

 

Osobiście nigdy nie krytykowałem "bebechów" a jedynie brak 4" wyświetlacza, co nie zmienia faktu że pewnie pod artykułem będzie masa postów posiadaczy SGSa 2 którzy są wielce oburzenie wynikami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam nie przeszkadza, że ip4s to poprawiony 4. Taki facelift,żeby nie zostać z tyłu względem konkurencji i dla tych którzy czekali na nowego iphone'a bo kiedy wchodziła 4 mieli jeszcze 3gs z którego byli zadowoleni. To samo było z 3gs i 3g, tylko tam zmiany były większe, bo tak samo większe było pole do popisu, bo niektórych funkcji, jak choćby kamery wideo wciąż brakowało.

Co do benchmarków zwisa mi to i powiewa. Jak by nie było, to tylko telefon i jedyne czego od niego chcę, to żeby był ładny, porządny, przyjemny w obsłudze i nie zamulał w codziennym użytkowaniu. Benchmarki to domena tych, dla których najważniejszą cechą smartfonu jest procesor i z wielką lubością spuszczają się nad ilością mhz, powiększając sobie tym e-penisa. Oczywiście wypada wspomnieć, że 99% z nich używa androida i wygląda tak:

Dołączona grafika

;-)

Edytowane przez Sysak
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko dalem sobie rade jdownloader nie mial problemow ze sciagnieciem ipsw calym laczem ;) boze jak mi brakuje jailbreak'a ;D

 

dobra jailbreak w drodze .... tylko nie wiem czemu mam wrazenie iz ios bez jailbreak'a jest o jakies 50% bardziej responsywny/plynniejszy

Edytowane przez vasyndrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...