Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

tak, nie działa później ikonka telefon, nie chce się włączyć,

 

Wiem, ale chodziło mi o to czy po de instalacji dalej masz pocztę głosową aktywną bo u mnie pisze to samo co z zainstalowanym voicemailblock czyli brak możliwości połączenia się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nalezy sciagnac z Cydii NoVoiceMail - zniknie wtedy w ogole ikonka i jest wzorowo.

 

 

Moje pytanie jest takie: czy da rade jakms hackiem czy czymkolwiek wypier^%&lić te cale notification center bo szlag mnie z nim trafia i nie moge operowac wygodnie SBSem gdyz ten pazdzierz prawie za kazdym razem sie wysunie. Nie chce tego badziewia, ma tego nie byc. Poratujcie bo dawno tak mnie szlag nie trafil z telefonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nalezy sciagnac z Cydii NoVoiceMail - zniknie wtedy w ogole ikonka i jest wzorowo.

 

 

Moje pytanie jest takie: czy da rade jakms hackiem czy czymkolwiek wypier^%&lić te cale notification center bo szlag mnie z nim trafia i nie moge operowac wygodnie SBSem gdyz ten pazdzierz prawie za kazdym razem sie wysunie. Nie chce tego badziewia, ma tego nie byc. Poratujcie bo dawno tak mnie szlag nie trafil z telefonem.

 

Eeee przeca to główna przyczyna przejścia na iOS 5 a ty chcesz to wyłączyć ?! W takim wypadku w ogóle nie rozumiem po co Ci iOS 5!

 

BTW: dzięki za info na temat NoVoiceMail, zaraz sprawdzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam NoVoiceMail już od dawna, polecę także SpotRemover, jeżeli kogoś denerwuje wyszukiwanie Spotlight. Jeszcze nie za bardzo ogarnąłem to jakże fajne centrum powiadomień, choć czuję, że info o SMSach wraz z CallBarem będzie uzupełniać się wręcz idealnie :D.

Jak na razie upgrade na iOS 5 oceniam raczej negatywnie. Dlaczego?

iphonedelivery - brak zasięgu

auto location - aplikacje na 1/4 wyświetlacza

apps*** 5.0 (censored, nie do końca legalny stuff) - też generuje jakieś problemy

Czyżby te rzeczy nie banglały tylko na untethered? Ludki z MyApple ciupkę narzekali. Znajomek od dawna oczekujący na UT iOS 5.0.1 (jego pierwszy jailbreak btw) został jak na razie przeze mnie odeń odstraszony. Poczekajmy, aż większość ważnych rzeczy (nawet głupie iphonedelivery - raporty są przydatne :P) fixną.

Olałem telefon od upg, trzeba będzie przywrócić ludzkie kontakty (nie archiwalne sprzed paru miesięcy), zsynchronizować muzykę z iTunes (prawie 20GB, jeszcze się za to nie zabrałem) i wgrać kilka podstawowych rzeczy, a z resztą się wstrzymać, dopóki nie nadejdą poprawki.

Dwie rzeczy: jak nazywał się programik do regulowania ostrzeżeń dot. poziomu baterii oraz taki, który zawsze dawał alarmy na maksymalną głośność? Czy te rzeczy działają z 5.0.1 UT? :)

+OT: Mardok, patrząc na av... fajasz? ;)

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee przeca to główna przyczyna przejścia na iOS 5 a ty chcesz to wyłączyć ?! W takim wypadku w ogóle nie rozumiem po co Ci iOS 5!

 

BTW: dzięki za info na temat NoVoiceMail, zaraz sprawdzę.

 

iOS5 to nie tylko notification center. A wkurza mnie bo uniemozliwia mi korzystanie z SBS, cos czego nadal w iphonie nie ma w standardzie a jest strasznie przydatne i korzystam z tego codziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CLAU, zawsze możesz zmienić metodę uruchamiania paska SBSettings poprzez Activatora, np. ustawić inny gest. Mi jakoś nie wychodzi sztuka uruchomienia NC i SBS na raz, no chyba, że przejadę paluchem po skosie lub coś w ten deseń ;).

BTW Wiesz o tym, że toggle z SBS możesz wrzucić w centrum powiadomień? Mnie akurat takie rozwiązanie nie pasuję.

@Chaos - bo ono jest całkiem dobre, tylko jeszcze nie za bardzo je 'ogarnąłem'. Jak dobrze się zaznajomię, dopiero wtedy będę mógł ewentualnie psioczyć :P.

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CLAU, zawsze możesz zmienić metodę uruchamiania paska SBSettings poprzez Activatora, np. ustawić inny gest. Mi jakoś nie wychodzi sztuka uruchomienia NC i SBS na raz, no chyba, że przejadę paluchem po skosie lub coś w ten deseń ;).

BTW Wiesz o tym, że toggle z SBS możesz wrzucić w centrum powiadomień? Mnie akurat takie rozwiązanie nie pasuję.

 

Wiem, ze mozna ale nie mozna wysweitlic tego tak jak w oryginale tylko wszystko jest scrollowane na boki w jednym wierszu :/ Dla mnie to porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam NoVoiceMail już od dawna, polecę także SpotRemover, jeżeli kogoś denerwuje wyszukiwanie Spotlight. Jeszcze nie za bardzo ogarnąłem to jakże fajne centrum powiadomień, choć czuję, że info o SMSach wraz z CallBarem będzie uzupełniać się wręcz idealnie :D.

Jak na razie upgrade na iOS 5 oceniam raczej negatywnie. Dlaczego?

iphonedelivery - brak zasięgu

auto location - aplikacje na 1/4 wyświetlacza

apps*** 5.0 (censored, nie do końca legalny stuff) - też generuje jakieś problemy

Czyżby te rzeczy nie banglały tylko na untethered? Ludki z MyApple ciupkę narzekali. Znajomek od dawna oczekujący na UT iOS 5.0.1 (jego pierwszy jailbreak btw) został jak na razie przeze mnie odeń odstraszony. Poczekajmy, aż większość ważnych rzeczy (nawet głupie iphonedelivery - raporty są przydatne :P) fixną.

Olałem telefon od upg, trzeba będzie przywrócić ludzkie kontakty (nie archiwalne sprzed paru miesięcy), zsynchronizować muzykę z iTunes (prawie 20GB, jeszcze się za to nie zabrałem) i wgrać kilka podstawowych rzeczy, a z resztą się wstrzymać, dopóki nie nadejdą poprawki.

Dwie rzeczy: jak nazywał się programik do regulowania ostrzeżeń dot. poziomu baterii oraz taki, który zawsze dawał alarmy na maksymalną głośność? Czy te rzeczy działają z 5.0.1 UT? :)

+OT: Mardok, patrząc na av... fajasz? ;)

 

Ad1: iphonedelivery - brak zasięgu : miałem to samo jak używasz ultrasn0w mi pomogła jego kilkukrotna reinstalacja połączona z rebootem, jak już zadziałało to działa cały czas.

Ad2: apps*** 5.0+ : u mnie zero problemów :)

 

OT: nom :)

 

Wiem, ze mozna ale nie mozna wysweitlic tego tak jak w oryginale tylko wszystko jest scrollowane na boki w jednym wierszu :/ Dla mnie to porażka.

 

Kurcze też używam SBS'a i nie mam problemów, SBS na boki a NC w dół, ale mniejsza z tym jak znajdę jakieś info na temat off lub zmiany aktywacji NC dam cynk.

 

Ewentualnie zobacz to:

 

Nie działa na iOS5 (dla Safari):

 

- EasyFindOnPage

- Safari Download Manager

- Safari Upload Enabler

 

Nie działa na iOS5 (inne):

 

- SwitcherMod

- voicemailblock (zamiennik podany przez kolegów wyżej)

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie się łamie, czy przechodzić teraz na iOS5.0.1 i go haczyć...?

za stabilnie mi ten JB obecnie nie wygląda, jak sprawy z baterią, widzę w sieci problemy z zasięgiem, iBooks i cośtam jeszcze...

boje się, że zaraz wyjdzie 5.0.2 i będzie po ptakach...

na iPhonie i iPadzie mam obecnie 4.2.1, wszystko działa dobrze, prócz tego, że aplikacje powoli zaczynają wymagać iOS5, chmurka by się tez przydała

w takie GTA również nie pogram, pewnie i tak po 12 minutach by mi się znudziło ale sam fakt ;)

Edytowane przez meeron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie się łamie, czy przechodzić teraz na iOS5.0.1 i go haczyć...?

za stabilnie mi ten JB obecnie nie wygląda, jak sprawy z baterią, widzę w sieci problemy z zasięgiem, iBooks i cośtam jeszcze...

boje się, że zaraz wyjdzie 5.0.2 i będzie po ptakach...

na iPhonie i iPadzie mam obecnie 4.2.1, wszystko działa dobrze, prócz tego, że aplikacje powoli zaczynają wymagać iOS5, chmurka by się tez przydała

w takie GTA również nie pogram, pewnie i tak po 12 minutach by mi się znudziło ale sam fakt ;)

 

- Nie bardzo rozumiem co znaczy stabilny JB, były na początku problemy z Coroną i jakimiś tam wersjami redsn0w które już usunęli.

- iOS 5.0.2: nie będzie bo obecna beta to 5.1 w której prawdopodobnie usuną to z czego korzysta Corona.

- Problem z iBooks znany jest od pierwszej bety iOS5 i są na to Fixy.

- Problem baterii dotyczy głownie 4S.

 

mi po jailbreaku problem sprawia ibooks ktory wywala blad o uszkodzonej instalce i ze mam zrobic restore :D

 

- Sposób na naprawienie iBooks opisany jest tutaj : How to Fix iBooks Crash After Jailbreaking iOS 5.0.1 niestety ten trik uniemożliwia mi synchronizacje książek z iTunes cóż może to poprawią.

 

 

 

Od siebie dodam tylko tyle że poza iBooks i kilkoma pakietami z Cydia które nie są jeszcze dostosowane do iOS5 nie mam żadnych innych problemów na obecnym systemie iOS 5.0.1 a NC to jest to czego mi bardzo brakowało na 4.3.3 :) Dodam jeszcze iż dzisiaj pojawiła się aktualizacja iPhoneDelivery (czyli raporty doręczeń) która ma poprawić problemy z którymi spotkali się niektórzy użytkownicy.

 

 

Na sam koniec informacja że już nie trzeba się ręcznie bawić w instalowanie Corony bo w końcu powstało narzędzie które robi wszystko automatycznie i na raz :) http://simblog.pl/devteam-udostepnil-redsn0w-0-9-10b3-z-obsluga-corony

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Namowiles mnie mardoczku. :) jak tylko moją kobieta wróci z moim iP4 od rodziców to sie za niego biorę. Ale to już będzie w 2012 :lol:

 

Sent using Tapatalk

 

Ja nikogo do niczego nie namawiam! Bo potem (jak zwykle) będzie na mnie jak coś nie wyjdzie! :P

 

Wracając na chwilę do dzisiejszego update iPhoneDelivery i problemów z zasięgiem:

 

iPhoneDelivery i ultrasn0w brak zasięgu:

 

1. Instalujemy iPhoneDelivery i ReSpring lub ReBoot zleży co Cydia "powie" (jak update będzie ReSpring jak nowa instalacja będzie ReBoot)

2. Reinstalujemu ultrasn0w i ReSpring (chyba że też nowa instalacja to będzie ReBoot)

3. Czekamy na informacje po podanie pin'u (jak takowy mam ustawiony)

4. Czekamy na zasięg nawet 5-10min

 

Po tej operacji problemu już nie ma i zasięg łapie się momentalnie po czas wyłączania i włączania telefonu.

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek: Szczęśliwego Nowego Roku ! :)

 

Skoro życzenia mamy już za sobą, dziś wstałem i postanowiłem przerobić trochę NC bo średnio mi się(wizualnie) podobało, efekt moich lekkich modyfikacji:

 

Dołączona grafika

 

Credits:

(Jest to przerobiona wersja stylu Tweetbot Notification Centre Pana z MacThemes o nicku dazcoates)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do szczescia brakowaloby mi tylko usuniecie tych zaokraglonych rogow z widgetow typu pogoda lub sbs. NA chwile obecna chyba jednak nie da rady tego zrobic bo tyle stron co juz przeszukalem to moje, lacznie z francuskimi blogami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do szczescia brakowaloby mi tylko usuniecie tych zaokraglonych rogow z widgetow typu pogoda lub sbs. NA chwile obecna chyba jednak nie da rady tego zrobic bo tyle stron co juz przeszukalem to moje, lacznie z francuskimi blogami.

 

O w (coś brzydkiego) ale się tego badziewia naszukałem !

 

Pogoda: /System/Library/WeeAppPlugins/WeatherNotifications.bundle/weeapp_bg@2x.png

SBSettings: /System/Library/WeeAppPlugins/SBSettings.bundle/WeeAppBackground@2x.png

 

Te co nie mają swojego tła korzystają z domyślnego:

 

/System/Library/WeeAppPlugins/WeeBrowseID.bundle/WeeAppBackground@2x.png

 

I nie mówić że Mardok zły ! :)

 

*Dla urządzeń innych niż iPhone 4 zgubić "@2x" w nazwie pliku !

 

EDIT:

 

I takie małe co nieco z okazji odnalezienia plików ;)

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasi androidowi koledzy zachwalają aplikację mBanku - postanowiłem przetestować wersję na iOS. Program prezentuję się naprawdę przejrzyście i jest łatwy w obsłudze. Nie obsługuje trybu landscape, co może utrudniać logowanie czy wprowadzanie ręcznie danych do przelewów, innych wad się nie doszukałem. Pokazał mi karty zamknięte (tudzież zablokowane) z półtorej roku temu, po których na stronie nie ma śladu o_O'

Jeszcze nie dokonałem pełnej migracji na iOS 5 - nastąpi to już jutro :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasi androidowi koledzy zachwalają aplikację mBanku - postanowiłem przetestować wersję na iOS. Program prezentuję się naprawdę przejrzyście i jest łatwy w obsłudze. Nie obsługuje trybu landscape, co może utrudniać logowanie czy wprowadzanie ręcznie danych do przelewów, innych wad się nie doszukałem. Pokazał mi karty zamknięte (tudzież zablokowane) z półtorej roku temu, po których na stronie nie ma śladu o_O'

Jeszcze nie dokonałem pełnej migracji na iOS 5 - nastąpi to już jutro :).

 

teraz juz chyba wszystkie banki maja swoja aplikacje..

osobiscie uzywam na iOS aplikacji mBanku, BZWBK oraz City Handlowy. I wszystkie dzialaja bez zarzutu. Na androidzie mam tylko bzwbk bo najczesciej korzystam ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz juz chyba wszystkie banki maja swoja aplikacje..

osobiscie uzywam na iOS aplikacji mBanku, BZWBK oraz City Handlowy. I wszystkie dzialaja bez zarzutu. Na androidzie mam tylko bzwbk bo najczesciej korzystam ;]

 

Niestety nie wszystkie, mój ING jedyne co ma to po hiszpańsku jakieś badziewie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O w (coś brzydkiego) ale się tego badziewia naszukałem !

 

Pogoda: /System/Library/WeeAppPlugins/WeatherNotifications.bundle/weeapp_bg@2x.png

SBSettings: /System/Library/WeeAppPlugins/SBSettings.bundle/WeeAppBackground@2x.png

 

Te co nie mają swojego tła kożystają z domyślnego:

 

/System/Library/WeeAppPlugins/WeeBrowseID.bundle/WeeAppBackground@2x.png

 

I nie mówić że Mardok zły ! :)

 

 

 

:*****

 

 

Teraz jest pięknie :D

Edytowane przez CLAU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, już na dobre zasiedliłem się na nowym systemie, w związku z czym padnie kilka pytań:

- NoStoreButton też wam nie działa? Nie potrzebny mi ten super przycisk

- Czy istnieje tweak, pozwalający na ustawienie nie informacji o jednym czy pięciu (jak domyślnie), a dwóch ostatnich zdarzeniach

- iphonedelivery niedomaga, odpuszczam sobie :P

Od siebie mogę polecić NowListening.

CallBar idealnie wpasowuje się w bannery z NC :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iphonedelivery niedomaga, odpuszczam sobie :P

 

Nie wiem jaki masz problem z raportami, ja mam je od początku i już jestem po aktualizacji i działają jak złoto :)

 

ma ktos problemy z uruchomieniem skype po jb? u mnie aplikacja wisi na logo startowym i nic moge czekac do us***** smierci :(

 

U mnie też działa na iPhone 4 5.0.1, spróbuj usunąć i zainstalować jeszcze raz.

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś tam mam, nie zamierzam się jak na razie nad nim głowić ;).

Co do Skype - iP4 5.0.1 JB UT, Skype działa bezproblemowo, tylko tuż po zainstalowaniu rzuciło jakiś komunikat odnośnie ewentualnych problemów na 'wolnym' telefonie.

---

Problem z Last.fm:

Don't works scrobbler with iOS 5 beta – Last.fm Client Support – Last.fm

Syncing my iPhone 4 will not update...: Apple Support Communities

Może warto wypróbować wtyczkę z Cydii, o ile działa na iOS 5? Zawsze przekazywałem wyniki do Lasta przez kabel.

Jeszcze to mnie ciekawi: CloudScrob: Last.fm scrobbler for iPhone, iPad, and iPod touch

Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że bateria trzyma krócej z nowym softem? Wgrywany na czysto, bez przywracania starych backupów, tak samo było bez JB, jak i przy nim (5.0.1).

Edit: O, chyba to styknie, jeżeli chodzi o Last.fm :). Coś nie za bardzo, obadam jutro wieczorem dokładniej.

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...