Skocz do zawartości
Tipper

Nie dopracowania w grach...

Rekomendowane odpowiedzi

a wiec chdzi mi o to abyscie pisali o bledach ktore znalezliscie w grach takich producentow jak EA, Codemaster, Black Isle .... itd.

 

a zainspirowalo mnie to ze znowu zaczolem grac w MOHAA i znalazlem kilka ubytkow na mapie np. niewielka dziura w ulicy bez dna lub brak textury w rogu sciany

 

piszcie o tym co naj bardziej wrzucilo wam sie w oczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, w Toca Pro race Driver , urwalem kolo, wtedy autko , ktorym jechalem nie chcialo sie rozpedzic powyzej 30km/h. Po wjechaniu do boxu, gdzie komp przejmuje kontrole nad autem, pojazd sie podniosl do gory nieco i popedzil 68km/h (bez kola :)) Gdy wyjechal z boxu znowu opadl i predkosc spadla do 30...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przelatywanie przez podloge tak jakby jej nie bylo w morrowind (idziesz sobie korytarzem a tu nagle sruu... i ladujesz w podziemiach). nie wiem pewnie sa juz na to jakies patche, ale kiedy ja w to gralem to zdarzaly mi sie czesto takie kwiatki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie street legal wogole grafa mi sie tnie czasami jak chlorea jak niewiadomo co wogole grafika w grze nie zupelna albo sa inne kolory albo cosik innego nie ma do tego pathcy jakichs >??

Patche są nawet 3 .tylko czy to akurat naprawią to nie wiem. Ogólnie gra jest naprawde fajna tylko ze wedłóg mnie to jedna wielka beta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Soldier of Fortune II w jednym filmiku między misjami gość popełnia samobójstwo strzelając sobie w głowę z pistoletu, i wygląda to tak (mniej więcej):

w lewej ręce trzyma pistolet a podnosi prawą i "strzela" (słychać odgłos wystrzału) po czym pada na glebę.

Fajnie to wyglądało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Soldier of Fortune II w jednym filmiku między misjami gość popełnia samobójstwo strzelając sobie w głowę z pistoletu, i wygląda to tak (mniej więcej):

w lewej ręce trzyma pistolet a podnosi prawą i "strzela" (słychać odgłos wystrzału) po czym pada na glebę.

Fajnie to wyglądało.

W tej giece jest mnustwo niedorzeczności ot kilka- cienie na wysokości kolan ( czasem się zdarzają w pełnej wersjii Gold), strzeliłem gościowi w łeb z pistoletu- dziura w czole, a ten dalej nasuwa jak dzik ;) Strzeliłem gościowi w brzuch- ten coś tam się zgina i jęczy - to ja mu w łeb, w ręce, w nogi z shot-guna- kadłubek w powietrzu został i jęczał dalej :lol: Między misja- chodze sobie po biurze- siedzi sobie koleś na krześle i gada z 2- ja mu pach w kolano- krew bryzneła- ten nic- dalej w stopę w rękę- dalej sobie siedzi nie wzruszony ;) Jest takie miejsce, gdzie naukowiec jest przygnieciony belką i jęczy- podszedłem- dobiłem gościa, rozbryzgałem na ścianę- ale duch? dalej jęczał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie street legal wogole grafa mi sie tnie czasami jak chlorea jak niewiadomo co wogole grafika w grze nie zupelna albo sa inne kolory albo cosik innego nie ma do tego pathcy jakichs >??

buehe do tego jest około 20-kilku patchy ! właśnie do grafy wiekszosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w SoF ! był taki motyw w misji gdzieś u arabów wchodzl gostek na balkon i strzelał jak dostał to spadał na glebe

można go było zabić wcześniej przed wejściem na balkon to wtedy wisiał do góry nogami krzyczał i majtał "rencami i nagami" można było odstrzelić ręce , nogi i głowe ale sam korpus nie do zniszczenia :lol: waliłem do wyczerpania amo i nic hehe :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...