Skocz do zawartości
maziboss

Walnieta opera !!

Rekomendowane odpowiedzi

witam a wiec opera to jedno wielkie gowno !! Zainstalowalem najnowsza operke 7.03 po pewnym okresie uzytkowania zamykam opere a tu restart !! Po ponownym uruchomieniu juz opera nie wstaje a gdy ja probuje wlaczyc to stany uzycia procesora wynosi 100 % !! Co mam zrobic mozna to jeszcze naprawic ?? Moj system to windows xp prof. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez jestem zadowolony i nigdy mi sie takie cos nie zdazylo. Z Opera jestem od serii 5 i zazwyczaj zawsze czegos brakowalo. A obecna wersja ma doslownie wszystko trzego trzeba... Przynajmniej tak mi sie wydawalo do momentu tego co wnosi 7.10b2 :))) Opera jest zajefajna!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Opery od wersji 5 i każda następna jest dużo lepsza, opprócz opery używałem Netscape Mozilli i oczywiście IE, i Opera bije je wszystkie na głowe, już w wersji 6.0 była dużo lepsza od pozostałych, a wersja 7.03, zamiata konkurencje (takie jest moje zdanie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Opery od wersji 5 i każda następna jest dużo lepsza, opprócz opery używałem Netscape Mozilli i oczywiście IE, i Opera bije je wszystkie na głowe, już w wersji 6.0 była dużo lepsza od pozostałych, a wersja 7.03, zamiata konkurencje (takie jest moje zdanie).

tzn. u mnie miala problemy z apletami java mimo iz mialem je wrzucone :? nie wiem dlaczego nie chciala otwierac niektorych. Wkurzalo mnie tez to iz nie wyswietlala wszystkich elementow na stronach np.: forum tweaka :? rowniez nie potrafilem dojsc z tym do ladu po trzecie draznilo mnie to ze kazda stronke otwieralo mi w osobnym okienku czasami bylo to nawet przydatne ale na ogol drazniace mialem english ver. grzebalem troche w opcjach ale niestety za duzo to nie wskoralem :evil: jesli chodzi zas o szate graficzna, interfejs to jest napewno najlepszy ze wszystkich przegladarek jakie do tej pory mialem. Nigdy nie uzywalem opery (no moze kiedys przez chwile) byc moze mialem cos gdzie wyl/wl ale watpie

pozdrav

Lagier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

operka jest najlepsza ..a dzisaj czy wczoraj wyszła wersja 7.10 a to juz bomba ..tylko poczekac trzeba na spolszczenie nowych opcji jak ktos anglika nie czaji ....a przegladarak jak juz pisałem lepszej nie ma ...IE jak ja mogłem tyle czasu na tym badziewiu jechac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...