Skocz do zawartości
Jackassek

Zwiechy I Chyba Konflikt Sterowników

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Konfiguracja:asus striker II extreme, intel core 2 quad q9450, 4x1gbocz flex xlc ddr3 1600mhz i EVGA 9800gx2 ssc. Problem jest następujący. Zwiesza się i wyskakują ciągle blue screeny. Instalowałem viste 64 i xp32 i nawet podczas instalacji sie zwiesza czasami. Jak udało mi sie juz wszystko zainstalować, zaistalowałem płyte główną i później grafike i tu sie skończyło. Obraz piękny ale coś jest nie tak z dzwiękiem. Monitor podlączony przez hdmi ale glośniki nie są podłączone. Mimo to trzeszczą a jak podepne słuchawki to czasami jest normalny dzwiek a po paru sekundach trzeszczy albo nic nie słychać. Juz nie mam siły. Nie wiem jak to ogarnąć. Najgorsze są ciągłe blue screeny i zwisy. A i mam jeszcze jedno pytanie. Czy jezeli mam 4 takie same kości ramu 2x dual chanell to jest różnica jak je powkładam czy nie?help please

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek jedziemy tak:

 

-IntelBurntest lub Orthos Beta którego zostawiasz na minimum 2 godzinki na test Small FFT's

- Memtest, czyli testujesz pamięci czy się nie wysypują

- oraz sprawy biosowe: ustawiasz timingi na 6-6-6-24 na sztywno, podnosisz napięcie na około 2v a na koniec lekko jeszcze napięcie na NB powiedzmy o 2 oczka w górę od domyślnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...