Skocz do zawartości
Imp3r4toR

Msi P45 Neo3-fr Vs Asus P5q Pro

Rekomendowane odpowiedzi

No cenowo lepiej wypada MSI ale czy to znaczy ze warto zaoszczedzic pare groszy i zainwestowac w MSI?

Plyta musi byc dobra do OC a tu lepiej kto wypadnie?

Czy zasialnie (ilosc faz) jest jednakowe? Ktora jest mniej problemowa??

Edytowane przez Imp3r4toR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kwestii OC to obie płytki zaprezentują podobny poziom ale z lekkim wskazaniem na Asusa bo MSI ma zdaje się jeszcze bardzo nie dopracowany bios przez co lubi sprawiać problemy ale Chińczycy mimo to potrafią je nieźle pocisnąć. Tak więc czy do E5200 czy do E7200 czy do E8400 to każda z tych płyt wystarczy spokojnie ale jeśli rozpatrujemy mniejszą problemowość to zdecydowanie Asus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chciałem kupić Asus-a lub msi p45 noe3fr!Jednak kupiłem MSI P45 NEO2FR ze względu na lepsze chłodzenie,które tam jest zamontowane+ e5200.Jestem zadowolony!Nie żałuję tego wyboru!Oc na bardzo wysokim poziomie, w biosie tyle funkcji że można się pogubić!Nie mam żadnych problemów z tą płytą.Ale jeżeli rozchodzi się o bezproblemowość i bezawaryjność to asus i msi to dwie bardzo dobre firmy i raczej nie da się tu dokładnie stwierdzić która firma wypada lepiej pod tym względem!To już raczej kwestia wyboru!

Edytowane przez ligos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chciałem kupić Asus-a lub msi p45 noe3fr!Jednak kupiłem MSI P45 NEO2FR ze względu na lepsze chłodzenie,które tam jest zamontowane+ e5200.Jestem zadowolony!Nie żałuję tego wyboru!Oc na bardzo wysokim poziomie, w biosie tyle funkcji że można się pogubić!Nie mam żadnych problemów z tą płytą.Ale jeżeli rozchodzi się o bezproblemowość i bezawaryjność to asus i msi to dwie bardzo dobre firmy i raczej nie da się tu dokładnie stwierdzić która firma wypada lepiej pod tym względem!To już raczej kwestia wyboru!

 

a jak z rozpedzaniem szyby FBS? bo Asusy slyszalem niektore sa niestabilne w niktorych przedzialach (mniej niz 400 ?? cos takiego). Ta MSI ilo fazowe ma zasilanie ? Tak samo jak Asus Pro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...