Skocz do zawartości
Mortis

Mugen / E8400 / Dfi Lp Dk P35-t2r/s

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam pewien problem otóż składam nowego kompa i chcę zostawić starą obudowę tylko nie wiem czy mi się w niej wszystko zmieści. Planuję:

 

- DFI LanParty DK P35-T2R/S

- C2D e8400

- 9800GTX+ Gigabyte GV-N98XP512H-B

- Scythe Mugen

- Chieftec Dragon DG-01B-D-U

 

Nie wiem czy to się zmieści ale coś mi się tak zdaje że chyba nie bardzo. Myślałem też nad Scythe Kama Cross ten chyba powinien na luzie wejść no ale to już nie to samo co Mugen a w grę wchodzi o/c.

Też nie wiem czy ten GTX+ się zmieści ale nie chcę zmieniać obudowy bo mi się podoba no i nie mam kasy na nową.

 

Czy moglibyście mi coś jeszcze polecić z oferty Znaku tak do 150zł? Ważne żeby to było w miarę ciche i zmieściło się do tej obudowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam pewien problem otóż składam nowego kompa i chcę zostawić starą obudowę tylko nie wiem czy mi się w niej wszystko zmieści. Planuję:

[CIACH]

- Scythe Mugen

- Chieftec Dragon DG-01B-D-U

Obudowa ma 18cm szerokości i Mugen raczej się do niej nie zmieści, w każdym razie tak wynikało z efektów mojego kopania po forum gdy w grudniu ub. r. wymieniałem bebechy. Wolałem nie ryzykować i wymieniłem wysłużonego Tracera z rączką na CM Centuriona 532 szerokiego na 20cm - Mugen wszedł bez żadnego problemu, tyle że musiałem odkręcić tunel ze ścianki bocznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imo lepszym rozwiazaniem będzie pentagram karakorum

 

3095672[/snapback]

Obudowa ma 18cm szerokości i Mugen raczej się do niej nie zmieści, w każdym razie tak wynikało z efektów mojego kopania po forum gdy w grudniu ub. r. wymieniałem bebechy. Wolałem nie ryzykować i wymieniłem wysłużonego Tracera z rączką na CM Centuriona 532 szerokiego na 20cm - Mugen wszedł bez żadnego problemu, tyle że musiałem odkręcić tunel ze ścianki bocznej.

Ale ja nie chcę zmieniać obudowy bo to dodatkowy, niepotrzebny wydatek.

Macie jeszcze jakieś pomysły na chłodzenie procka które się zmieści w tej obudowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja na twoim miejscu wzialbym TR'a Ultime 90i. Nie sadze zeby mial gorsza wydajnosc od Mugen'a mialem 2 przy skladaniu kompow i bylem zszokowany wydajnoscia. Jak na tak male wymiary chlodzenia wydajnosc rewelacyjna. Nie wiem czy jest jeszcze na rynku chlodzenie o podobnych (malych) wymiarach a o takiej wydajnosci i takiej cenie http://www.komputronik.pl/Wentylatory_/_mo...pelny,id,55441/ fakt chwilowo niedostepne ale mozna zaczekac i kupic juz to chldzoenie w ladnej cenie. Nedawno jeszcze kosztowalo ponad 100 PLN

Edytowane przez disaster3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pentagram to jest wiejska firma, Scythe sa dosyc wiotkie i kiepso pomyslane jesli chodzi o gabaryty. Bierz tylko cos od Thermalright np te Ultime 90i. Ja mam i na C2D podkreconym do 4Ghz mam temp ponizej 40 stopni w stresie. Pasta IC Dimond. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...