Skocz do zawartości
Ice

Radeon 9600 Pro 256 Mb - Tragiczne Działanie

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich

 

Wiem doskonale ze jest temat o tej karcie i miliard postow na ten temat ale szlag mnie trafia jak to przegladam i musze czytac o jakims tuningowaniu i innych cyrkowych wyczynach.

 

Ja chcę po prostu poradzić się:

 

Dlaczego ta karta działa gorzej od GeForce2?!

 

Kupilem kompa z 2x wiecej ramu (512) niz w poprzednim, z duronem 1.6 zamiast athelona 1.6 (chyba duron troche slabszy?) i z tym RADEONEM 9600 PRO 256MB (chlodzenie pasywne - radiator) zamiast GeForce2 32 MB.

 

Wynik?

Dla przykladu 18WOS Haulin na srednich detalach tnie się a na starym kompie z GEForcem chodzil jak maselko.

 

W dodatku na starym kompie dzialal pieknie motocross madness 2 a teraz nie wlacza sie w ogole ta gra (error z raportem - wlacza sie samo intro)

 

 

Czy to wina sterownikow? Mam jakies standardowe, choc chyba troche stare bo 2006 date mają w menadżerze.

 

Kumplowi na tym kompie nawet FEAR śmigał a u mnie tragedia.

 

 

Z góry wielkie dzieki za pomoc, juz raz zakladalem topic na tym forum i bylem zadowolony z pomocy, wierzę ze teraz tez tak bedzie

pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe szefie, przeciez napisalem ze kupilem tego kompa od kumpla, ktoremu wszystko pieknie smigalo, mi natomiast nie, wlasnie dlatego ze instalowalem system na nowo ( + format) wiec nie wiem skad mialy by sie na nim wziac sterowniki nvidii :D

 

jak wroce do domu to zainstaluje te z podanego linka, są one najnowsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, powolutku ;)

 

jeszcze raz napisze, zeby bylo jasne - polecam tez czytac dokladniej.

 

 

W STARYM komputerze mialem athelona i geforce 2 32mb i 18WOS na srednich detalach chodzilo

 

teraz kupilem komputer od KUMPLA ( z duronem i radeonem 9600 pro 256mb ) i na NIM wspomniana gierka zacina - ku mojemu zdziwieniu.

 

Oczywiscie po zakupie kompa od kumpla zrobilem format. Przed formatem kumplowi na nim smigalo wszystko elegancko.

 

Mam directxa 9 bodajze, pozostaje kwestia sterownikow - gdzie znajde jakies najlepsze do tej karty?

 

I czy warto wsadzic athelona ze starego kompa zamiast tego durona? Roznica bedzie odczuwalna?

Edytowane przez Ice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...