Skocz do zawartości
Spedy

EQUILIBRIUM przy nim MAtrix wysiada !!!!!!!!!!!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

ZAJEBISTY FILM :D :D :!: :!: :!: musicie go ogladnąć po prostu wymiata . Rozwalił mnie na maxa :!: :!: sceny walk wymiatają :!: :!: , połączenie sztuki walki z elementami broni palnej ------rewelacja :!: :!: :!: I konkretna fabuła :!: bedzie konkurent dla matrixa 2

 

POLECAM :!: :!: :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZAJEBISTY FILM :D  :D  :!:  :!:  :!:  musicie go ogladnąć po prostu wymiata . Rozwalił mnie na maxa  :!:  :!: sceny walk wymiatają  :!:  :!: ,  połączenie sztuki walki z elementami broni palnej ------rewelacja  :!:  :!:  :!:  I konkretna fabuła  :!:  bedzie konkurent dla matrixa 2

 

POLECAM :!:  :!:  :twisted:  :twisted:

sztuki walki z elementami broni palnej ????

Znaczy sie bija sie np karabinami po lbie ? :))) albo armatami sobie rojezdzaja palce u stop ? :)

Rzucaja do siebie hyhy pistoletami hyhyhy

 

 

btw :) ogladanie filmow w jakosci VCD to juz desperactwo :)))) (nie lepiej na chocby screenera poczekac?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film dostałem wczoraj od znajomego i nie wiem skad wytrzasnoł w tej jakosci. Wczesniej mialem z kazzy 2 pliki ale nie ogladalem , jakos czasu nie mialem :lol: :lol:

byl w dobrej jakosci 2 pliki o nazwie EQUILIBRIUM part 1 (485,531 mb) i part 2 (622,634 mb)

 

a tu opis z film.wp.pl

W niedalekiej przyszłości żyje społeczeństwo którego główną egzystencjalną zasadą jest brak uczuć. Ludzie codziennie muszą zażywać lek& którego branie jest nakazane przez rząd. Lek ten o nazwie Librium upośledza ludzki organizm sprawiając iż nie ma w nim uczuć. Wszelkie jednostki które buntują się przeciwko pobieraniu Librium zostają natychmiast zlikwidowane. John Preston to jedna z osób która zajmuje się likwidowaniem buntowników jednak gdy ten bezwzględny osobnik zetknie się pewnego dnia z pewną kobieta cały jego światopogląd legnie w gruzach a on sam wystąpi przeciw rządowi i będzie wykorzystywał swoje olbrzymie umiejętności by walczyć o ludzkość.

 

Tes sceny walki az dreszcze przechodzą i wypasiona muza !!! :!: :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sciagam trailer... jak sciagne to sie wypowiem :)

 

sciagalem z film.wp.pl

 

Jesli dobrze zrozumialem z trailera, to gosc niszczyl wszystko co moglo wywolywac uczucia, i zabijal ludzi ktorzy cos czuli ? A nagle sam cos poczul i jego scigaja a on walczy w imie ludzkosci ? No to chyba cos tu jest podobnego do Raportu Mniejszosci... nawet bardzo podobnego

 

Aczkolwiek klimat to to ma, i chetnie poogladam. Walk malo w trailerze widac :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"]

ZAJEBISTY FILM :D  :D  :!:  :!:  :!:  musicie go ogladnąć po prostu wymiata . Rozwalił mnie na maxa  :!:  :!: sceny walk wymiatają  :!:  :!: ,  połączenie sztuki walki z elementami broni palnej ------rewelacja  :!:  :!:  :!:  I konkretna fabuła  :!:  bedzie konkurent dla matrixa 2

 

POLECAM :!:  :!:  :twisted:  :twisted:

sztuki walki z elementami broni palnej ????

Znaczy sie bija sie np karabinami po lbie ? :))) albo armatami sobie rojezdzaja palce u stop ? :)

Rzucaja do siebie hyhy pistoletami hyhyhy

 

 

btw :) ogladanie filmow w jakosci VCD to juz desperactwo :)))) (nie lepiej na chocby screenera poczekac?)

heheh ale sie usmialem :)

bron byla zaladowana ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam podobienstwa miedzy raportem mniejszosci a EQUILIBRIUM nie widzialem :lol: :lol: a co do formatu to mialem chyba w .dat ale jakosc dobra .

he ide ogladac drugi raz :!: :!: bo film wymiata :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...