Skocz do zawartości
Petrov

Dziwny ten Xp 1.7

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio kupilem xp 1.7, myslalem ze go niezle podkrece i tu sie przejechalem.

Za bardzo niewiem co to za seria ale max to 12,5*142 =1775

Liczylem na 2 ghz bez bawienia sie w te %, tzn zmiane napiecia

temp na procu w stresie przy 1775 44*C

Moze to wina zasilacza-235W

Przy 13*142 winda sie wiesza przy starcie

Procek ma kolor zielony

Cpu-Z wyswietla:

Cpu Name AMD Athlon XP (Thoroughbred)

Specification AMD Athlon XP 1700+

Family / Model / Stepping 6 8 0

Extended Family / Model 7 8

Package Socket A

Core Stepping A0

Technology 0.13µ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak koles trza bylo sobie wczesnie j poczytac i kupic B0 a nie A0,ja jakos(jak widac na dole) tak lwasnie zrobilem i po niezbyt duzej zabawie mam 2600xp,eh i temp max 46 C(ale po strasznym katowaniu),wiec jak sie nie czyta to sie wkurza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest i tak tak zle ...moze to faktyczni zasiłka ale ma odblokowany mnoznik 13 wow tez bym chciał ale w sumie na płycie mam do 12.5.. a co do stopingu AO to te nowe lepiej sie kreca od BO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest i tak tak zle ...moze to faktyczni zasiłka ale ma odblokowany mnoznik 13 wow tez bym chciał ale w sumie na płycie mam do 12.5.. a co do stopingu AO to te nowe lepiej sie kreca od BO

Chodzi ci o nową serie DLT3C? Bo mam takiego proca, a Cpu-z pokazuje że to B0. A więc z tego co podaje ten program to te nowe to też B0, tylko że mają zmiejszone napięcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest i tak tak zle ...moze to faktyczni zasiłka ale ma odblokowany mnoznik 13 wow tez bym chciał ale w sumie na płycie mam do 12.5.. a co do stopingu AO to te nowe lepiej sie kreca od BO

Szpak, chyba cos pokreciles ? 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest i tak tak zle ...moze to faktyczni zasiłka ale ma odblokowany mnoznik 13 wow tez bym chciał ale w sumie na płycie mam do 12.5.. a co do stopingu AO to te nowe lepiej sie kreca od BO

Chodzi ci o nową serie DLT3C? Bo mam takiego proca, a Cpu-z pokazuje że to B0. A więc z tego co podaje ten program to te nowe to też B0, tylko że mają zmiejszone napięcie.

luuuuuuudzie, skad wy jestescie urwani ? 8O

Tu prosze lookac : http://www.anon.republika.pl/athlonxp.htm (thx Jacek)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest i tak tak zle ...moze to faktyczni zasiłka ale ma odblokowany mnoznik 13 wow tez bym chciał ale w sumie na płycie mam do 12.5.. a co do stopingu AO to te nowe lepiej sie kreca od BO

 

Szpak, chyba cos pokreciles ? 8O[/quot

 

 

 

no walnołem sie sorx ...za wprowadzenie w bład

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...