Skocz do zawartości
Snakero

Dysk 360gb I W Górę

Rekomendowane odpowiedzi

Naczytałem się pełno tematów (zajęło mi to 2 dni). I na koniec zgłupiałem totalnie i zwracam się o pomoc. Potrzebuje dysku do mojego komputera, co najmniej o pojemności 320GB chodź 1TB nie zaszkodzi. Najważniejsze żeby był szybki a na drugim miejscu cichy i bezawaryjny. Zależy mi na czasie dostępu i żeby szybko kopiował duże pliki ponad 1GB. Nie będzie używany do żadnych serwerów. Mój config: AMD x2 3600 2.10GHz @ 2.50GHz, płyta główna Gigabyte GA-M57SLI-S4, Pamięć Geil 4GB Dual Chanel, Zasilacz Corsair HX620W. Na początku patrzyłem się na seagate bo miały niezły czas dostępu i transfer podobny do samsungów, ale teraz już nie wiem co mam wziąć. Z góry dziękuje za pomoc.

Edytowane przez Snakero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

musze dobrać jakiś HDD - priorytetem jest wydajność i bezawaryjność - maniakiem wyciszania nie jestem ;]

do ~200zł 320GB+

 

miałem brać F1 640GB - ale coś ostatnio jakąś tandetę sprzedają ;/

 

F1 320 - niestety nie dostępny

 

SEAGATE 500GB ST3500320AS SATA II 32MB 3+2 LATA GWAR - 180zł

SEAGATE 320GB ST3320613AS SATA II 16MB 3+2 LATA GWAR - 164zł

CAVIAR 500GB WD5000AAKS SATA II 16MB CACHE - 189zł

CAVIAR 320GB WD3200AAKS SATA II 16MB CACHE - 166zł

SAMSUNG 640GB HD642JJ 7200 SATAII 16MBCACH ASAP - 213zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...