Skocz do zawartości
grzegrz

Fifa 09

Rekomendowane odpowiedzi

Temat do wersji konsolowej.

Wiem, że panom pecetowym się nie podoba... bo kije w [gluteus maximus], bo tylko murawa lepsza, bo nie ma nic innego lepszego. Czyli EA znowu poleciało w ..uja z .wersja PC. Dla mnie nowa fifa jest fpytkę, czyli szybka, z fajną animacją i zachowaniem ludzików, ładną grafą. Taka 08 z poprawionymi wszelkimi babolami. Czuje, że PES nie podoła wyzwaniu. Zobaczymy. Co do jednego jestem pewien, nowa fifa na konsole nie jest grą [ciach!]ianą, czy kompletnie nieudaną. Można w to zagrać i mieć kupkę radochy. Ja polecam i wymieniam 08 na 09.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na piecu od kilku lat daja to samo g* ;p takze nie ma sie co dziwic chlopakom. A ja pewnie jak zawsze nie zauwaze roznicy ;) z kumplami po kilku piwkach i tak sie super gra w te fifki :D

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem fanem Pes'a i w Fife nigdy nie gralem wiecej niz jednego meczu, przewaznie po instalacji na dysku nastepowala deinstalacja mowa o wersji na PC. Przedwczoraj zagralem w demko nowej Fify na XBOX'a i normalnie zajebista, super grafika i przyjemnie sie gra, no ale i tak pewnie kupie PES'a 2009 :)

Edytowane przez tomekbobi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie EA wnerwia tą serią niesamowicie. Wbrew opinią mi się tam rozgrywka podoba i podejście "arcade" do mnie przemawia. Bezstresowo pykam sobie meczy i tyle ale... dlaczego od lat obliczenia w grupach turniejowych są błędne i nie zgadzają się z przpisami, dlaczego nie ma trybów podstawowych turniejów piłkarskich jak World Cup czy Copa America a ostatnimy czasy nawet Ligii Mistrzów normalnie zagrać nie można. Tylko mnożą jakieś opcje pseudotaktyczne, miliony atrybutów każdego piłkarza które i tak nic nie zmieniają. No i jeszcze cena fifa 09 (zresztą jak każda jej odsłona) jest droższa od innych topowych gier patrz nowe Star Wars: FU za odgrzany kotlet który wraz z wyjściem nowej wersji nie jest warty pudełka w którym to sprzedają. No coż taki lajf - PES mnie nie pociaga a w piłkę lubię pograć. Pora więc kupić nową fifkę - więc przesiąde sie z 07 na 08 za grosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PES 2009 może czuć się poważnie zagrożone. W FIFĘ nie gram odkąd ujrzałem PES 3 na PC, ale teraz możliwe że z kolegami przerzucimy się właśnie na grę EA. Grafika, animacja, zagrania, super :)

 

Boli jedynie brak możliwości gry na krzyżaku ;[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA już posiadam :)) - niestety nie zdążyłem się ją jeszcze nacieszyć...

 

//jedynie zapodałem jeden meczyk// LEgia - Wisła....; ))

 

na samym wstępie "huralne" odgłosy kibiców, oczywiście w języku polskim :)) po prostu miazgaa...((NIESAMOWITE WRAŻENIE)) nie mówiac już o samych komentARZACH :)) hehee....

 

Kto grał w demko i co najw...mu sie spodobało, --> może w ciemno kupować full :))

 

- >> Dzisiaj zaraz po 15:00 zasiadam do konsy..i FIFAA !!!!!!!!!!!!!!!!!! wtedy będę mógł coś więcej napisać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wszystko ładnie, wszystko pięknie:

 

- czy można ustawić grę na dwóch grając np. w trybie kariery ? "szybki mecz" towarzyski nie ma zadnych problemow mozna grac na dwoch jedna z wybranych druzyn natomiast poza towarzyskiem mozna grac na dwoch ale tą samą druzyna ""bez sensu"" ((jedynie mogę wybrać grę na dwóch ale tą samą drużyną)) drugie pytanie ? jak zapisywać powtórki ??? kurfff....R3 > ale jest ciągle nieaktywny ??

 

A pozatym gierka jest cudna, gra sie naprawde niesamowice, duży realizm zarówno zsamych zawodników jak i całej otoczki, upadki, wślizgi :) pychaa.... :):) Cieżko sie przyzwyczaic od razu do nowego stylu gry, trudniej strzelić bramkę :)) ale wszysto z czasem. Dla mnie to taka mała mieszanka realizmu z PESA + dynamika z FIFY ....

 

jezeli ktos uporał by sie z tym problemem co do gry na dwoch to dajcie znać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko byloby naprawde ok tylko czy nie masz wrazenia zee zawodnicy nie roznia sie siebie ? otoz gralem Man Utd. no i rzeczywisce jezeli gralem Ranaldo albo Nanim odrazu czuc ze to wysmienici technicy jednak reszta ekipy niczym sie nie roznila...na dodatek specjalnie zagralem takim ŁKS'em zeby porownac sobie gre... no i niestety nie czuje roznic miedzyu zawonikami, kazdym sie gra pdoobnie, w wiekszosci.

 

P.S.Choc i tak moim zdaniem FIFA>PES w tym roku ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracam swoje slowa, poczułem roznice miedzy zawodnikami ;] tylko cholernie mi ciezko przerzucic sie na sterowanie gałka, nie moge nabrac precyzji w bieganiu ani podawaniu. Dadatkowo, bardzo podoba mi sie Lounge Mode gdzie mozna grac swoja tabele z kumplem/kumplami, tylko brakuej tam krola strzelcow.

 

A TUTAJ maly tutorial trickow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że cisnę LIGA POLSKĄ :) Lechem Poznań, na 3 cim poziomie "trudności" i HEHEHE nie ma łatwo :) większość meczyków w plecki..... ale wciąz sie ucze. Dla mnmie to najlepsz akopanka w jaką grałem, ma coś z pes-a trudno strzela sie bramki, zresztą tak chyba powinno być. A co do zawodników to heheehh mozna poczuć dużą zmianę, grając takim lechem a za chwilę <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> man.utd ;))) ............... No ale od czego jest career mode :)) .Co z polskim komentem "znośny" da sie słuchać :) mi absolutnie nie przeszkadza. Tylko szkoda, że nie mozna grać jednoczesnie dwiema różnymi drużynami w karierze :sad: ....

 

 

P.S

 

FIFA RZĄDZI !!!!!!!!

 

http://pl.youtube.com/watch?v=zRyntGjrX4M&...feature=related

 

PANOWIE odpowie m ktoś: DLACZEGO NIE MOŻNA GRAC WE DWÓJKĘ, DWIEMA RÓŻNYMI DRUŻYNAMI GRAJĄC W TRYBIE _MENEDŻERSKIM BĄDŻ, ZOSTAŃ GWIAZDĄ???

 

- JEDYNIE CO TO MOŻNA GRAC ALE TYLKO W TRYBIE "SZYBKI MECZ"

Edytowane przez JORDAN 23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE odpowie m ktoś: DLACZEGO NIE MOŻNA GRAC WE DWÓJKĘ, DWIEMA RÓŻNYMI DRUŻYNAMI GRAJĄC W TRYBIE _MENEDŻERSKIM BĄDŻ, ZOSTAŃ GWIAZDĄ???

Bo muszą mięc czym "poczęstować" graczy w fifie 2010 :) Jak by teraz dali wszystko naraz to czym by nas zaskoczyli za rok/półtora :) Bardzo przyjemnie w fifę 09 się gra. Często odpalam grę cpu vs cpu i wcinam kolacyjkę oglądając meczyk. Fajna sprawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdy chwali, nie ma krytyki, to niespotykane :)))))

Nawet wiecej: ja NIGDY nie gralem w pilki, a F09 kupuje dzis lub jutro ;) Wlasnie z powodu tego, ze wszyscy zachwalaja. Pewnie bede ostro kaleczyl, ale w koncu bedzie czym wabic kumpli, bo juz mnie linczuja ze "ciagle te samochody" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamowilem (na allegro z dostawą 149zl) na ps3. Z tego co pisza to wersja na pc to raczej takie ps2 z wyzsza rozdzialką.

Dawno nie gralem w fifę, ale z tego co wszyscy piszą to warto zagrać (ludzie wiecie moze jak to wygląda w porownaniups3/x360)?

Edytowane przez Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umarł Król, niech żyje Król!

 

Dziś z kolegami otworzyliśmy sezon Fifa 09, gra została jednogłośnie wybrana jako obowiązująca dla tegorocznych rozgrywek :) PES 2009 może iść na grzyby.

 

Pomijając animacje, zagrania, grafikę, płynność, elastyczność - w nowej Fifie urzekł nas b. dobry polski komentarz. Znalazło się też coś, czego baaardzo brakowało nam w PESach - TRYB IMPREZY! Mini liga imprezowa, gdzie każdy ma własne statystki, trofea, itd. Ligę można zapisać. Nie przeszkodzi nawet nieobecność jednego z graczy na kolejnych imprezach - można dowolnie wybierać grających spośród stworzonej wcześniej puli profili. Bomba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orientuje sie ktos czy grajac w trybie zostan gwiazda -

po zdobyciu mistrzostwa kraju, nasz klub gra w lidze mistrzow?

 

w moim przypadku zdobylem mistrzostwo premiership grajac mu i teraz jestem w polowie drugiego sezonu gram rowniez w towarzyskich spotkaniach w pl reprezentacjii i jakos nie widze zeby mu mial w lidze mistrzow grac, troche lipa z tym.

 

p.s. poza towarzyskimi meczami w reprezentacji nasza reprezentacja gra jakies powazniejsze mecze? (spotkal sie juz ktos z tym?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...