Skocz do zawartości
Bartek_CBR

Pomoc W Złożeniu Wc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam obudowe CM 690 potrzebuje dobrej pompki , wezy , itd . Procek to Q6600 i jego chce schłodzic jak i moze GPU 8800gt evga myslałem o wypuszczeniu rezerwuaru za obudowe przez specjalne przejscia . mam w jakis waz wymiary jego to 16mm na 14mm !! ale myslalem o 13/12mm na 10mm sami ocencie ja to pierwszy raz robie. blok mam Swiftech Apogee GT , rezerwuar myslalem o tym Black Water O-Tank 250 chłodnica to koszmar bo nie wiem jak ja zmiescic ja w takiej małej obudowie . Mam 3 wentyle AeroCool i 4 coolermaster piszcie i oceniajcie !!

Edytowane przez beder1970

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.purepc.pl/temat/co-kupic-chlo...tawu-wc/269884/

http://forum.purepc.pl/temat/co-kupic-chlo...korekty/273542/

http://forum.purepc.pl/temat/galeria-wc/92...project/257864/

 

A teraz na zakupy...

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "dla autora"
szukanie tych linków zajęło mi mniej niż napisanie tego tematu :angry: ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blok CPU: MNP Prison Pro V3 CPU SM8/10 119zł

Blok GPU: MNP Prison Pro V3 GPU SM8/10 119zł

Blok NB: MNP Channel Pro V3 CPU SM8/10 89zł

Chłodnica: Black Water Advanced 123 rev. 3.0 149zł

Złączki do chłodznicy: Szybkozłączka skręcana SM8/10, gwint 1/4" - prosta x2 12zł

Pompa: Black Water Silent Pump 12V 99zł

Złączki do pompy: Szybkozłączka skręcana SM8/10, gwint 1/8" - prosta x2 12 zł

Rezerwuar: Swiftech MCRES-MICRO 89 zł

Wąż: Innovatek wąż 7,5 x 9,5mm Przezroczysty 3 metry 28,5 zł

Wentylatory: SilentiumPC Zephyr 120 x3 41,7 zł

 

 

Przykładowy zestaw, komplexowe rozwiązanie. Na bloczki mogę dać rabat dla forumowicza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt - jeśli używka Laing byłby w dobrym stanie - niestety kupowanie używek niesie ze sobą ryzyko... Też zależy ile funduszy jest gotów przeznaczyć nasz kolega - bo może będzie mógł sobie pozwolić na Lainga albo Swiftecha MCW655 - ta pompa to istny potwór :rolleyes: - jej przepływ pozwala rozwinąć Hydrze skrzydła, nie wspominając o Poseidonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za nic nie kupuj węży szajsowatych. typu Black water czy inne z Castoramy. wąż to podstawa. ja sie przejechałem. kupilem szerokie 10/13 i w ogole nie sa elastyczne. Tylko Tygony lub Innovateki. pompa moze byc Swiftech MCW655 lub MCW355 ale ta z topem od EK. ja mam taka przy 4 blokach i duzej chlodnicy i tłoczy az milo.

Edytowane przez endriuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za nic nie kupuj węży szajsowatych. typu Black water czy inne z Castoramy. wąż to podstawa. ja sie przejechałem. kupilem szerokie 10/13 i w ogole nie sa elastyczne. Tylko Tygony lub Innovateki. pompa moze byc Swiftech MCW655 lub MCW355 ale ta z topem od EK. ja mam taka przy 4 blokach i duzej chlodnicy i tłoczy az milo.

Innovatek ? Haha, chyba sobie żarty robisz. Miałeś go w rękach ? Inno jest o wiele gorszy od Polixa (miałem 4 rev. tego węża) i wszystkie były o niebo lepsze od Inno. Trzeba również dodać że Polix kosztuje 1zł/mb... Edytowane przez rafwlkp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raf widział u mnie cellfasta jaki dawali do rurek do ściągania wina.... inno polix zjadał tylko że takich już nie ma :( wszystko sztywne jak wacek czesia jedynie polixy dają rade z tych low price

Edytowane przez Arni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raf widział u mnie cellfasta jaki dawali do rurek do ściągania wina....

No to racja. Porównywalne nawet do Tygona, tak samo elastyczny i tak samo się "lepił".

Pewnie idzie gdzieś jeszcze dostać takiego Cellfasta ale w jakimś małym sklepie z małym ruchem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nie krzycz

2. Kup dteka który będzie w miare cichy a jak nie to mcp350 który wydajnościowo jest równy 655 lub jak dokupisz top to bedzie wydajniejszy od 655

 

 

 

hymm jaka cena topu ?? i jaki to ma byc on. bo jak nie to deteka kupuje !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...