Skocz do zawartości
bamc

Laptop Po Wyłączeniu Sam Się Włącza!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

problem zaczął się jakiś czas temu gdy przeinstalowałem system z visty na XP (sp3 wszystkie aktualizacje)

 

Objawia sie tak że jak robie start/wyłącz komputer/wyłącz to on się wyłącza a po jakimś czasie czasem chwila czasem dłużej, włącza się ponownie jakbym zrobił URUCHOM PONOWNIE.

 

I teraz tak, googlowałem i w Uruchamianie i odzyskiwanie mam odhaczone Awaria systemu/automatycznie uruchom ponownie. W rejestrze tez mam wpisy zmieniane. W Biosie wake-up LAN i klawiatura DISABLE.

 

Wpis z podglądu zdarzeń :

 

Nie można znaleźć opisu dla identyfikatora zdarzenia ( 0 ) w źródle ( EvtEng ). Być może komputer lokalny nie ma wymaganych informacji rejestru lub plików DLL potrzebnych do wyświetlania komunikatów z komputera zdalnego. Możesz użyć flagi /AUXSOURCE= do pobrania tego opisu; więcej informacji można znaleźć w Pomocy i obsłudze technicznej. Następujące informacje są częścią zdarzenia: Service started.

 

Czyli co? Wieza włączona pod aux powoduje włączanie się laptopa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Wieza włączona pod aux powoduje włączanie się laptopa ?

Mozliwe ze masz gdzies przebicie. Tak jest np gdy PC nie jest wyzerowany i jego ladunek statyczny powoduje anomalie na plycie.

A masz moze przejsciówke USB to ATA ( ta za ok 40 zl z allegro)? on u mnie powoduje spiecie - nie dziala Tpad w lapku az do momentu podpiecia myszki na USB (lub czegos co moze wyzerowac ten ladunek).

PS. Sprobuj nacisnac POWER przez 60sec gdzy laptop jest odlaczony od zasilania - taki sposob wyczytalem z Forum Della i zastosowalem jak koledze Dell Optiplex sam sie wlaczal/wylaczal i nie chcial wlaczyc (tylko sielone swiatelko sie palilo - PC Desktop) - slaba sekcja zasilania powodujaca przytrzymanie ladunku.

PS2. a moze cos z ladowarka.

Edytowane przez makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...