Skocz do zawartości
Trawienny

Telewizor Hdready1080p 100hz A Non-100hz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jestem tuz przed zakupem telewizora 37" LCD Sharp Aquos. Zastanawiam się pomiędzy dwoma modelami LC-37X20E (~2600pln, non-100Hz) a LC-37XL8E (~3600, 100Hz). Chciałbym się dowiedzieć czy naprawdę warto dokładać około 1000pln tylko po to by mieć każdą klatkę wyświetlaną dwukrotnie? Obserwowałem dziś te telwizory (oraz Panasonica TX-37LZD85) i na demie różnica w wyświetlanym obrazie była ogromna. Ale czy np oglądając coś z Nki lub DVD te 1000pln przełoży się na różnicę w obrazie? Chciałbym by ten telewizor służył mi lata, niedługo może kupię PS3/X360 więc fajnie by było móc oglądać dynamiczny obraz.

Czy ktoś kto ma kontakt z tymi telewizorami i/lub technologią 100Hz mógłby mi doradzić w wyborze?

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez jestem na etapie zakupu tv lcd i z tego co wyczytałem, to panasonic nie pokazuje 2 razy tej samej klatki, ale sam tworzy kaltkę pośrednią, analizuje ruchy itp

jest to na stronie producenta opisane

To raczej kazdy tak ma...

 

Przynajmniej nie najnowsza funkcja w Braviach-MotionFlow rowniez tworzy polklatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeanalizowałem jeszcze kilka tematów o tej technologii i jestem już niemal stuprocentowo pewien, że wybiorę albo LC-37XL8 (Sharp AQUOS) albo TX-37LZD85 (Panasonic VIERA). Aktualnie bardziej skłaniam się ku Vierze ze względu na bardziej soczyste kolory i odrobinę ostrzejszy obraz. Czy prócz tego jest w nim jeszcze coś fajnego? :P Czy ktoś miał do czynienia i chciałby się podzielić jakimiś uwagami? Ktoś zna ich dobre i (co może ważniejsze) złe strony? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...