Skocz do zawartości
thical

summer mode :)

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sie zastanawiam... jaki wplyw ma lato [+30C w cieniu:)] na krecenie , zwlaszcza kart - pytam bo na procku mam WC , a wode sie da jakos schlodzic ale czy ostro podkrecona karta wytrzyma ten felerny okres ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam ciekawy motyw switcha mamy w<span style="color:red;">[ciach!]</span>,ego do piwnicy i na dodatek w metalowej skrzynce neta mam od pazdzieernika 02 i juz wtedy jak sie zrobilo cieplo na dworze to switch sie wieszał(przegrzewał) czasami trza bylo za.pier.dalac 3 razy dziennie zeby go resetnac to co dopiero sie bedzie dzialo w lato30+ stopi sie w p,i,z,d,uuu w zime oczywiscie było zimno i nie zawiesil sie ani raz :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam ciekawy motyw  switcha mamy w<span style="color:red;">[ciach!]</span>,ego do piwnicy i na dodatek w metalowej skrzynce neta mam od pazdzieernika 02 i juz wtedy jak sie zrobilo cieplo na dworze to switch sie wieszał(przegrzewał) czasami trza bylo za.pier.dalac 3 razy dziennie zeby go resetnac to co dopiero sie bedzie dzialo w lato30+ stopi sie w p,i,z,d,uuu w zime oczywiscie było zimno i nie zawiesil sie ani raz  :evil:

DOrobcie mu jakis wiatrak.

Gdzies na necie widzialem moda switcha :)

Z wentylem wstawionym do obudowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...