Skocz do zawartości
Pride

Zestaw 1700-1900zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym się Was zapytać jak oceniacie złożony przeze mnie zestaw. Będzie on zakupiony w pobliskim sklepie (nie, zakupy z 5 różnych sklepów internetowych "bo taniej" odpadają :rolleyes: )

 

Procesor: Procesor Intel Core 2 Duo E8400 Box 3,0 GHz S775

Płyta główna: PG GIGABYTE GA-P35-DS3L P35 S775

RAM: Pamięć DDR II 2048 MB/1066 MHz Kingston HX Dual

Karta graficzna: Karta RADEON HD 4850 P.Color 512 MB/256bit

Zasilacz: Zasilacz 430 ATX Pentagram P9002-1 Silent *

Obudowa: Obudowa MODE COM Harry czarna bez zasilacza

-----------------------------------

Wyszło równo 1775zł

 

* zasilacz był wybrany pierwszy z brzegu ,a o coś lepszego/poprawniejszego do tego (lub innego) zestawu poproszę o dobór w sklepie. ;)

 

Komputer ma głównie służyć do:

* Gier (Lineage II - coś ala WOW, i jakieś nowinki),

* Pracy,

* Internetu itp.,

* Pośrednictwa internetu.

 

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy jeżeli chciałbym mieć 2 dyski - 1 z listy powyżej [sATA] i do tego Seagate'a 250GB [ATA] to czy muszę wybrać zasilacz odpowiedni dla tego "zadania"? To znaczy płyta ma możliwość podpięcia 1 dysku ATA, a jak to jest z zasilaczem?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw Ok .

 

Pentagram to dobry producent , seria Silent Force jest bardzo polecana , co prawda nie wiem jak z tym konkretnym modelem ale nie jest to syf pokroju Codegena i innych firm krzaków .

 

 

 

Każdy zasilacz mający złącza typu molex zasili urządzenia ATA , akurat w tym przypadku max. 6 urządzeń ATA można zasilić .

 

Do kontrolera ATA podłączysz max. 2 urządzenia ATA ( Jedno na master , drugie na Slave )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...