Skocz do zawartości
tyszek21432

Monitor Z Matrycą Mva Lub Pva

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam monitora min 22 z matrycą MVA lub PVA. Co do ceny może być i 1,500 zł, ale chętnie bym ograniczył koszty. Nie wiem czy jest duża różnica pomiędzy matrycami MVA lub PVA, a TN ale zdecydowałem się na te pierwsze. No chyba, że szkoda wydawać tyle kasy jak monitor służy tylko do pracy (programowanie, webmastering itp - żadnych programów graficznych), oglądania filmów oraz do zdjęć :P.

 

Jakbyście pomogli mi wybrać byłbym wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam monitora min 22 z matrycą MVA lub PVA. Co do ceny może być i 1,500 zł, ale chętnie bym ograniczył koszty. Nie wiem czy jest duża różnica pomiędzy matrycami MVA lub PVA, a TN ale zdecydowałem się na te pierwsze. No chyba, że szkoda wydawać tyle kasy jak monitor służy tylko do pracy (programowanie, webmastering itp - żadnych programów graficznych), oglądania filmów oraz do zdjęć :P.

 

Jakbyście pomogli mi wybrać byłbym wdzięczny.

jeśli możesz zjechać 2 " polecam Asusa PW201 (MVA)

 

22" które bym kupił jeśli bym ...miał kopić

 

IBM Lenovo L220x

HP LP2275w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te monitory Gateway nie są niskiej jakości? Można im ufać?

mam od razu DVI nie chodziło servis naprawił ...ufff

 

ten monitor najlepiej kupować widzie i ten konkretny egzemplarz biorę

 

ale mam i Asusa PW201

Edytowane przez mensir67pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...