Skocz do zawartości
Radioactive

Karta Graficzna Do 500 Zł

Rekomendowane odpowiedzi

Do 500 zdecydowanie 4850.

W temacie o tych kartach masz dużo wypowiedzi użytkowników. Tam dużo osób poleca konstrukcję Asusa, ale mi się osobiście ona nie podoba. Dużo osób zachwyca się jego chłodzeniem, ale wciąż nie widzę w nim niczego szczególnego. No może i jest cichszy i wydajniejszy od tego chłodzenia na referencie, ale gdzie chłodzenie pamięci i sekcji zasilania? No tak, dla większości to już jest mniej ważne. Sapphire ma model Toxic, gdzie są radiatory na wszystkich elementach, na GPU też wydaje się dość wydajne, ale za to hałasuje i jest drogie.

 

Ja osobiście przeczytany mam dosłownie cały topic o tych kartach i jak na razie wybrałbym referenta, nawet jeśli bym nie miał WC. Byłoby mi głośno, więc od razu do niego bym kupił S1 rev.2 i 120mm went i jakieś radiatory na pamięć i układ zasilania. Sam niedługo będę wybierał jakiegoś 4850 i obecnie tak bym wybrał, tyle, że ja będę go MCW60-R chłodził. Inni pewnie Ci polecą po swojemu. Ostatecznie będziesz musiał wybrać sam. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tę kwotę niby wybór oczywisty-HD4850. Ale też przeglądam topic o tej karcie i zastanawia mnie, dlaczego ludzie mają tak dużo z nią problemów ? Jakieś arty, błędy w grach, zwisy itp. Mi zawsze pasował Radeon, wcześniej 9550, teraz ciągnę na X1950Pro i zero problemów z grami w które grałem, niezależnie od sterowników- im nowsze tym lepsze. A tu, wciąż ktoś dopisuje jakieś problemy. Nie chcę mącić w głowie ale sam mam dylemat. Może to problemy powstałe po podkręcaniu ? Ja swojej x1950 nie kręcę i zastanawiam się czy ta 4850 wciąż jest opłacalnym wyborem jeśli nie ma zamiaru się jej kręcić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest - krecenie daje jakies 2-3 klatki - to niby 10 % ale wiekszosc to chyba tak dla sportu..

 

wiekszosc to referenty czyli to samo tylko inna naklejka- bierz najtansze, oprocz palita ;)

 

karty w miare nowe wiec jak zawsze sa problemy- wypuszczaja towar wczesniej a potem martwia sie sterami ..

 

4850 to klasa gdzies kolo 88gt/98gt, tylko te dwie sa starsze i jak 88gt wchodzil na rynek to 1k+ ;//

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...