Skocz do zawartości
racegrid

Call Of Duty: Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

po 24? Ty mi chyba zaproszenie do gry grubo po 1, a nawet chyba 2 wysłałeś [; Gdyby nie fakt że właśnie sie wybieram na co tygodniową sobotnio-niedzielną giełdę, to bym pograł [; BTW. Czemu nie warto? Pierwszy raz usiadłem do multi z jonathanem i tłukliśmy 4godziny 34 minuty. Chyba że to tylko z nim mi się dobrze gra, w CoDa 4 też grałem z nim pierwszy raz po multi i też coś kole 4h siedzieliśmy, a potem się znudziło. [; Może tak. Gra po multi jest całkiem w ciapkę, ale trzeba dobrze serwer wybrać. Graliśmy na 6-7 serwerach i poważnie na każdym inni ludzie i zupełnie inna gra. Trafiliśmy na żółtodziobów, to się poexpiło, a potem wbiliśmy na serwer z ludźmi z rosyjskiego klanu, i gra nabrała kolorków [; Imo polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiedziałem do godziny 23:21 i wkońcu poszedłem spać :P. Więc nie pograłem. W godzinach nieco wcześniejszych chętnie pogram, ale po tygodniu zapierdzielu oczy same mi się zamykały i nie miałem już sił na granie ;).

Edytowane przez OCM4n14k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że wycięli G3, bo pierwotnie miało być. Ten cały FAL jest podobny do tej boni ?

Jak z profilami, da się hackować na max rank, czy na razie jeszcze tego nie rozkminili ? Dzięki temu odechciało mi się grać w jedynkę...

I jak kwestia fov, da się ustawić, czy zablokowane ?

 

Mowa oczywiście o mp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie chwaląc Ak-47 robi robote. Świetnie z tego ustrojstwa się mi strzela, choć w części poprzedniej brałem to do ręki tylko pod warunkiem, jak ammo we wszystkich pozostałych gunach zostało wyczerpane. Druga sprawa to maskaryczny duet czyli dwie strzelby 1887. Szczerze mówiąc przesadzili z zasięgiem, jednak póki co trzeba korzystać. Przypominają się mi czasy 1 i 2 gdzie z pompką spędzało się masę czasu. W 4 były totalnie nieprzydatne, jednak teraz widzę ich cudowne odrodzenie.

 

Zachęcam również do ściągnięcia teamspeaka i podłączenia mica. Namiary na serwer kanał i hasło - proszę pisać na steam.

 

Tak czy inaczej, próbuję zrobić sobie tygodniową przerwę i napisać to co mam do napisania....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też podobnie zeszło - ok 30h, choć raczej z dobrymi wynikami. Mimo to, ratio w ogólnym rozrachunku mam sporo słabsze niż w 4, gdzie miałem ok 2.5.-3.0 - teraz coś ok 1.5. Myślę, że z czasem liczba padnięć zmaleje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będziecie korzystać z prestige mode? Mi chyba bardziej zależy na fajnie wyglądających broniach niż emblematach/znaczkach ... właśnie męczę red tigera na m4a1 i m21 (110+/150 headow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...