Skocz do zawartości
racegrid

Call Of Duty: Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

Modern Warfare 2 - TEMAT GŁÓWNY

 

Dołączona grafika

CEO Activision Publishing Mike Griffith potwierdził, że Infinity Ward, któremu zawdzięczamy Call of Duty 4: Modern Warfare powróci za sprawą Call of Duty 6 w przyszłym roku.

 

Prawdopodobnie 6 część gry wpisze się w zastosowaną już strategię i gra ukaże się na wielu platformach - PC, Xbox 360, PlayStation 3, PS2 a nawet Wii.

 

Na razie jest jeszcze za wcześnie aby mówić o jakichkolwiek szczegółach związanych z Call of Duty 6, jednak jak tylko czegoś się dowiemy natychmiast damy Wam znać.

źródło klik

Edytowane przez racegrid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie można założyć już temat Call of Duty 7 bo za dwa lata na pewno się pojawi, można więc powiedzieć, że CoD dołączy niedługo do panteonu sław takich jak FIFA.

Jeśli będą miodne jak czwórka, to nowa odsłona CoD może wychodzić nawet co 2 miesiące :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie irytuje to ze w produkcjach Infinity jest pełno skryptów szczególnie chodzi o te ciągłe respawny kolejnych przeciwników... na weteranie zajoba można dostać

ale w CoD1 tego nie było, dopiero CoD2 i 4

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie irytuje to ze w produkcjach Infinity jest pełno skryptów szczególnie chodzi o te ciągłe respawny kolejnych przeciwników... na weteranie zajoba można dostać

ale w CoD1 tego nie było, dopiero CoD2 i 4

Może teraz tego bedzie mniej ? ;]. Może oprócz świtnej grafy pomyślą nad dobrym AI i mniejszą ilością skryptów. Oby MP trzymało poziom i to mi bedzie stykać (może nawet dodadzą rozwalające sie budynki itp - trza iść z duchem czasu :lol: - nie obraziłbym sie jakby tak zrobili ;)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo że widać te skrypty to sie zastanawiam kiedy mieliście czas na zagłębianie się w te sprawy. Mnie czwórka tak wessała że nie widziałem nic oprócz super "filmu".

 

 

No ale najpierw zobaczmy co pokaże 5...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może oprócz świtnej grafy pomyślą nad dobrym AI i mniejszą ilością skryptów.

wtedy nie było by to juz Call of Duty :wink:

jak dla mnie to zmianie mogł by uledz jedynie ten idiotyczny przyrost urodzen przeciwnika do momentu dojscia do checkpointa, i było by git glancuś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie jest jeszcze tak źle, bo przynajmniej robią 2 różne firmy na zmiane czyli każda z firm robi co 2 lata, więc chyba nie jest to tak jak z fifą, bo fife chyba robi jedno studio co roku kolejna część.

... z roku na rok coraz gorsza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec ubiegłego tygodnia oficjalnie zapowiedziano Call of Duty Modern Warfare 2, jednakże Infinity Ward nie chciało zdradzać szczegółów na temat gry, nie ujawniono także daty premiery.

 

 

Z pomocą przyszło Activision Blizzard, które ogłosiło, że Call of Duty Modern Warfare 2 pojawi się w czwartym kwartale tego roku. Zdaniem firmy gra będzie jedną z najbardziej oczekiwanych premier końca 2009 roku i trudno się z tą tezą nie zgodzić.

 

Podobnie jak Call of Duty 4, tak i Modern Warfare 2 skupi się na czasach współczesnych, a nie - jak inne gry z serii - na tematyce II wojny światowej. O samej grze nie wiemy zbyt wiele, jednak na pewno jej mocnym atutem będzie dopracowany i diabelsko grywalny tryb multiplayer.

 

źródło: gry.wp.pl

Edytowane przez racegrid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze bo temat ww II w grach jest juz tak wyeksploatowany ze powoduje odruchy wymiotne. Ilez mozna strzelac do japoncow i niemcow. Imo 4 to byla najlepsza czesc z calej tej serii, oprocz niej jeszcze milo wspominam cod2. Mam nadzieje ze singiel w cod mw2 bedzie co najmniej tak dobry jak w 4, bo mimo wszechobecnych skryptow gra byla genialna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra wiadomość :), seria COD to jak dla mnie jedne z najlepszych gier na PC, może poza COD'em WaW któremu czegoś brakowało ale i tak gra była całkiem dobra, a COD4 jest moją druga najlepszą grą na PC zaraz po Mafii. Skrypty w tej serii mi nigdy nie przeszkadzały, te gry mają coś w sobie, klimat zabija.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo to sie powinno nazywać CoD6 ;). Widać jadą na sukcesie MW1 ale co tam. IW + CoD = miodna gra i taki był waśnie CoD4MW. Jeszcze jakby gra miała sie w tym roku ukazać to byłoby super. Ciekawi mnie tylko jak bedzie wyglądać (wystarczy lekkie ulepszenie tego co było) i jak multi bedzie sie sprawowało (nowe tryby itd).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imho też sądzę, że wystarczy lekko grafę podkręcić, oby to tylko nie pociągnęło za sobą spaprania optymalizacji, która w MW stała na bardzo dobrym poziomie..

 

Postulat #1 (powtarzający się od wydania 1szej części dawno temu) - zróbcie coś wreszcie z tymi skryptami <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imho też sądzę, że wystarczy lekko grafę podkręcić, oby to tylko nie pociągnęło za sobą spaprania optymalizacji, która w MW stała na bardzo dobrym poziomie..

 

Postulat #1 (powtarzający się od wydania 1szej części dawno temu) - zróbcie coś wreszcie z tymi skryptami <_<

Skrypty w MW nie były takie złe - popatrz sobie chociażby na to co "oferuje" CoD5 - tam dopiero jest "skrypciarnia" - w dodatku skopana na maksa... Imho jak ktoś wyżej napisał IW + CoD - i wiadomo że będzie hit...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrypty w MW nie były takie złe - popatrz sobie chociażby na to co "oferuje" CoD5 - tam dopiero jest "skrypciarnia" - w dodatku skopana na maksa... Imho jak ktoś wyżej napisał IW + CoD - i wiadomo że będzie hit...

imho to nie jest dobre tłumaczenie ;).. IW od czasu CoD'a 1 (a już zwłaszcza UO) dostawało się od fanów za skrypty, po 5 (a w sumie 6) częściach mogliby wreszcie się za to zabrać..Nie chodzi mi tu o całkowite ich usunięcie, dobry skrypt nie jest zły, ale w kluczowych momentach rozgrywki akcje takiej jak w MW w tej siedzibie stacji TV były wpieniające..

5 przegięła pod tym względem totalnie co w połączeniu z ogólną słabizną tej gry spowodowało, że chwilowo mam totalnie dość fps'ów II-wojennych (a jak sobie jeszcze Airborne'a przypomnę to się siekiera w kieszeni otwiera)..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze bo temat ww II w grach jest juz tak wyeksploatowany ze powoduje odruchy wymiotne. Ilez mozna strzelac do japoncow i niemcow. Imo 4 to byla najlepsza czesc z calej tej serii, oprocz niej jeszcze milo wspominam cod2.

Zgadzam się z każdym słowem. Czekam z niecierpliwością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Wy caly czas nadal czepiacie tej 5-tki, dajcie zec ludzie juz spokoj, tylko wieszacie psy ciagle w kolko. IMHO mi sie zajebiscie, i caly czas w nia pykam, no bo ile mozna grac w jedna gre ;|? W CoD4 przegralem 450 h i juz nia tak bylem znudzony, ze wrecz cala ja wypompowalem, teraz gram w CoD5, mam juz ponad 100 h, ale powoli zaczyna mi sie juz tez nudzic, ale ja to zwalam na wiek, w CoD1 to mialem 600 h, i naprawde dalej mnie ciagnelo, w CoD2, juz az tak nie, ledwo 100 godzin. Fakt moze CoD5 jest troche gorszy od poprzedniej czesci, ale w koncu jest duzo trudniejsza, zaloze sie ze teraz jak bym wrocil do jedynki to az tak dorze by mi nie poszlo, z kazda czescia rozgrywka w serii CoD'a byla coraz latwiejsza, co w piatce okazalo sie zmiana, jest duzo trudniejsza od czwroki, no ale nic, pozostje nam czekac na czesc szosta, ktora mam nadzieje, nie bedzie gorsza od 4... A wiec do head'a na pub'e :ploom:

Edytowane przez st1ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WaW jest trudniejszy od MW bo skrypty osiągają tam apogeum, jak sobie przypomnę Reistag i setkę szkopów na schodach to momentalnie mnie od tej gry odrzuca i przypomina mi się jeszcze bardziej znienawidzony MoH Airbone.

Czepiamy się 5tki jak każdej innej słabej gry.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bo ile mozna grac w jedna gre ;|?

Jedno słowo - multiplayer ;p

 

Fakt moze CoD5 jest troche gorszy od poprzedniej czesci, ale w koncu jest duzo trudniejsza,

5 jest dużo łatwiejsza niż poprzednie części - "zasługa" skryptów...

 

Co prawda to temat o 6/MW2 ale polecam -

;) Edytowane przez Wreq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...