Skocz do zawartości
racegrid

Call Of Duty: Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt moze CoD5 jest troche gorszy od poprzedniej czesci, ale w koncu jest duzo trudniejsza,

nie tyle trudniejsza co bardziej irytująca przez skrypty, których celem było wymuszenie pewnych działań (czyt. japsy będą pojawiać się w nieskończoność, póki nie dojdziemy do określonego punktu, co pewnie w zamyśle autorów miało nadać większego dramatyzmu..tyle, że jeśli przy każdym takim skrypcie zrobimy zamierzoną szarżę to jeszcze bardziej skraca grę, bo te momenty właśnie przedłużały sztucznie rozgrywkę). Brzydkie zagranie wyrobników z Treyarch, pod względem oskryptowania do 5 żadna wcześniejsza część startu nie ma..

Zresztą ta recka podana przez Wreq'a obnaża wszystkie braki 5, braki których raczej nie powinno być w MW2, zwłaszcza, że IW robiło wszystkie 'dobre' części CoD..

 

żeby nie było..czepiam się singla oczywiście, dla sporej części graczy jest to tylko dodatek do multi, stąd i odbiór gry może być zupełnie inny..

 

Osobiście marzy mi się lekko podkręcony graficznie, jeszcze bardziej intensywny i trudniejszy (poprzez znaczącą poprawę a.i.) MW..

A i czekam na jakąś misję, która przebije Czernobyl.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezmiernie się cieszę, czekamy na jakieś grywalne demko. Do IW mam duży kredyt zaufania, wierzę, że chłopaki dadzą radę i tym razem. Przydałyby się jakieś klimatyczne misje, w stylu Czernobyla, bo to chyba najlepsza misja w jaką grałem w FPS'ach.

 

Jest to jedna z nielicznych wielkich serii na PC, która się nie zepsuła.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi w 4 jak dla mnie bomba.Gram od premiery i jakoś mnie nie nudzi.

Za to w 5 gram chyba tylko dlatego,że wydałem na nią kasę ale nie przyciąga mnie tak jak 4.

Czekam z niecierpliwością na nową odsłonę tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misja w Czarnobylu w MW była świetna (; Miejmy nadzieję że w MW2 IW nas czymś miło zakoczy :)

Może misja w Polsce:D i np: szturm na siedzibę sejmu ;)

 

Imho włączyłem na chwilę WaW - po 5 minutach szukałem już serwerów w MW :) nawet multi w ET mnie tak nie wciągnął chociaż grałem długooo...

Edytowane przez Wreq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne jeszcze więcej liniowości i skryptów ^ ^

Mi to nigdy nie przeszkadzalo.Oprocz tego COdy to gry sieciowe a single to gratis..

 

W sumie można założyć już temat Call of Duty 7 bo za dwa lata na pewno się pojawi, można więc powiedzieć, że CoD dołączy niedługo do panteonu sław takich jak FIFA.

Nie wiem w co bys gral gdyby gry ciagle nie wychodzily.Przy okazji grafika w strone fotorealizmu ,sama z 0 sie nie zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity Ward postanowiło “podszczuć” niego graczy zamieszczając w sieci dość długą listę informacji na temat nowego Call of Duty. Jak zapewne wiecie nowa, szósta już odsłona serii ponownie zabierze nas w czasy Modern Warfare.

 

W rozwinięciu wiadomości pełna lista informacji na temat Call of Duty Modern Warfare 2.

 

* pojawią się pojazdy

* powróci M16 z drobnymi zmianami

* Ak47 i M4 powrócą, raczej bez żadnych zmian

* M40 powróci, boost obrażeń z ACOG zostanie poprawiony

* Scorpion, P90, M21, R700, G3, G360 nie powrócą

* jest spora liczba nieznanych broni, które nie pojawią się w MW2

* nowy karabin snajperski: SR25M (USA)

* nowy karabin szturmowy: Diemeco C8 (kanadyjski odpowiednik M4)

* nowy karabin szturmowy: L85A2 (UK)

* ogólna liczba broni w trybie multi to ok.35 sztuk

* ulubione mapy graczy z CoD4 powrócą

* helikoptery, nalot i UAV wracają

* celownik w postaci czerwonej kropki dla multi przybierze różne kształty (kółko, kwadracik, punkt)

* snajperzy otrzymają specjalne kombinezony z kamuflażem z trawy (niczym w Modern Warfare 1)

* wszystkie perki z CoD4 powrócą, eavesdrop i kilka innych zostanie zamienionych

* powrócą wszystkie tryby gry z MW, a co najważniejsze każdy będzie miał swój odpowiednik w wersji hardcore (w CoD World at War bardzo mi brakuje headquaters w hardcore)

* nowy tryb gry: Secure (CoDowa wersja “capture the flag”)

* nowy tryb gry podobny do Search and Destroy, tyle że zamiast bomby będziemy musieli ustrzelić konkretnego przeciwnika, a ego drużyna ma się starać go chronić za wszelką cenę

* personalizacja wyglądu żołnierzy (opcje wyboru kraju)

* w trybie multi snajperzy nie otrzymają tłumików

* brak botów w lokalnych trybach multi

* podobny tryb do Nazi Zombies jednak detale nie są znane

* 1 gracz na jednej konsoli - brak możliwości zaproszenia gościa

* opcja zapisywania obrazów “Killcam”

* będzie krew

* tryb kooperacji online/offline

* historia trybu single będzie się działa na Bliskim Wschodzie

* powróci rola brytyjskiego szeregowca

* głos Kena Lally pojawi się w kampanii

* premiera w okolicach listopada

* nowe tagi armi (podobne do czaszek z Halo)

* niektóre bronie dostępne jedynie dla kampanii

 

źródło: klik

Edytowane przez ABI-FOX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Hmm.. o co w tym biega ? :blink:

Ktoś pewnie tłumaczył z translatorem i później takie kwiatki wychodzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

* nowy tryb gry podobny do Search and Destroy, tyle że zamiast bomby będziemy musieli ustrzelić konkretnego przeciwnika, a ego drużyna ma się starać go chronić za wszelką cenę

źródło: klik

Hehe czyli kampa + znalezienie najglupszej do przewidzenia pozycji dla owego wybranca zeby sie ukryc... bedzie ciekawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm mi sie wydaje jakby to był dodatek do MW a nie MW2. Wszystko prawie takie jak z MW1. Plus za LA85 bo to fajny krabin jest oraz za nowy tryb - wydaje sie być bardzo ciekawym pomysłem. Ja tak czy siak sie nie moge doczekać. IW+COD= kupuje w ciemno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gram.pl/news_8gfhGe66_Modern_Wa...esamowicie.html

 

No i niestety dopiero na okres świąteczny ale ważne ze w tym roku ;). Ja jestem jeszcze ciekaw jak to wyglada. Żadnych skrinów jeszcze nie ma i w ogolę chyba nie wiem na jakim enginie bedzie CoD:MW2.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://modernwarfare2.infinityward.com/

 

Skoro pokusili sie o tytul Modern Warfare 2, to ciekawe czy bedzie powiazany fabularnie z poprzednia czescia. Moze glowny bohater COD4 bedzie biegal z nami na misje MF2 ;)

 

BTW przestancie za przeproszeniem p..... o tych skryptach w kazdym temacie z CoD. Zrobcie prawdziwe AI bez skryptow jak jestescie tacy madrzy. Juz Crysis mial miec super AI niby i co z tego, jak wogole sie nie sprawdzalo. Poza tym marka CoD dzieki sryptom wyroznia sie na tle innych klonow dooma swoista filmowoscia, wiec przestancie dumpowac temat.

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3248832[/snapback]

BTW przestancie za przeproszeniem p..... o tych skryptach w kazdym temacie z CoD. Zrobcie prawdziwe AI bez skryptow jak jestescie tacy madrzy.

Chodzi o to by nie było ciągłych respawnów wrogów. Bo w CoD:WaW to jest już komedia.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Tytuł tematu chyba należy zmodyfikować.

 

A co do respawnów to śmieszniej niż w Project IGI być nie może, gdzie po wyczyszczeniu domku po chwili wybiegali z niego wrogowie. W Far Cry 2 chociaż wrogowie się respawnują gdy nas nie ma w pobliżu, ale coś takiego że stoimy w miejscu i naciskają nas w nieskończoność jest żałosne, dla mnie dyskwalifikacja gry.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytuł tematu chyba należy zmodyfikować.

 

A co do respawnów to śmieszniej niż w Project IGI być nie może, gdzie po wyczyszczeniu domku po chwili wybiegali z niego wrogowie.

Respawnowali sie tylko wtedy, gdy włączony był alarm, więc to był dodatkowy bodziec, aby przechodzić grę po cichu. Ale przyznam, ze było to bardzo irytujące, ale mniej niz w MoH czy CoD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa super pare miesiecy przed premiera a tu nie ma ani jednego screena trailera gameplaya zadnych oficjalny konkrenych newsow dotyczacych rozgrywki opss jest jeden treaser,ktory nic nie mowi :) moze na E3 panowie z IW zasypią nas newsami shitt E3 nie bedzie w tym roku :D

 

//błedy ort. radze używać firefox3 ze sprawdzaniem pisowni

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa super pare miesiecy przed premiera a tu nie ma ani jednego screena trailera gameplaya zadnych oficjalny konkrenych newsow dotyczacych rozgrywki opss jest jeden treaser,ktory nic nie mowi :)

z cod4 byla identyczna sytuacja a chlopaki sie wyrobili, nie ekscytuj sie tak bo ci pikawa siadzie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm.. dziwne. Ten cały "filmik" można analizować (funkcja po prawej stronie obok głośności. jak to klikniecie, to można przeanalizować cały film wraz ze zbliżaniem itp. Może jest jakaś ukryta wiadomość? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie wiem jak by to mialo wyglądać jeśli chodzi o MP, a to tak naprawdę mnie interesuje w COD: Modern Warfare 2. Że niby co ? Dodadzą parę nowych perków (np zmienimy się w Hulka i pożremy każdego kto się napatoczy ;)), i parę ciekawych pomysłów oprócz Heli i Nalotów? Dodadzą nową broń, może kilka? Dodadzą parę nowych map, kilka przerobią ? (to raczej stwierdzenia niż pytania więc niekoniecznie musicie odpowiadać ;) ) Można też wydać jakiegoś oficjalnego moda, ale co ja tam wiem.

 

P.S Dzisiaj wymęczyłem wreszcie Veterana w COD4. Ileż mnie to nerwów kosztowało :lol:

 

P.S2 lepiej już pójdę spać.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie grałem u siebie ani w CoD 4 ani w 5 część ze względu na mój słaby sprzęt - na szczęście za miesiąc będę miał nowy więc będę miał okazję zagrać w obie ;) Cieszę się, że seria Call of Duty się rozrasta bo to jedna z moich ulubionych gierek :) Ciekaw tylko jestem jak będzie z wymaganiami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...