Skocz do zawartości
racegrid

Call Of Duty: Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

Jak widać mam z lekka odmienne zdanie od Was, ale cóż: intensywny i pełen akcji single + świetny i równie pełen akcji multi = dla mnie gra roku jeśli chodzi o FPS.

FPS roku? Nie dziwie sie, wyszly w ogole jakies FPSy w tym roku?

 

GT zapedzilo sie troche z ta ocena, jakis recenzent COD onanista musial w to grac. Wystarczy poczytac komenty pod recka jak ludzie jada po grze i rating samego filmu.

 

"Grenade physics??? COD has no physics worth mentioning, it's all pre-scripted and pre-animated and utterly boring."

 

"what a fucking joke of a review , what was so revolutionary about mw2 to get 9.5 ? not to mention the 9.8 for graphics witch they look like shit compared to the first uncharted that came out in 2007 and got 9.7 for graphics ?!?!? just fucking fire shane already and who ever did this review . "

 

LOL

 

Co do multi - panowie nie martwcie sie, na dniach zagramy w http://www.gametrailers.com/video/arica-ha...field-bad/58728

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

To jest dla mnie zagadka czemu taką http://www.gamespot.com/xbox360/action/rav...ary;read-review grę oceniają na 3/10 w minusach wymieniając:

-Extreme linearity means no strateg

-Abysmal AI

-Very easy and very short.

 

A Call of Duty któremu można zarzucić te same minusy ma 9/10 i tylko wspominają, że jest za krótka?

 

a GT swoje recenzje to może sobie w du** włożyć zobaczcie sobie recenzję Crysisa :lol: "it's all about shooting and not get shoot but it could be so much more" a CoD6 to poza strzelaniem i chowaniem się gdy się krwawi to co? No i ten tekst z tym, że trzeba mieć kompa za 5000$ żeby pograć płynnie w Crysisa SICK! Recenzja Order of War to szukanie dzury w całym. A recenzja CoD6 i nagle same ochy i achy. "best multiplayer experience in the industry" :lol: No i wrogowie są nieprzewidywalni ^^ lecą ciągle z tego samego miejsca ale są nieprzewidywalni. I recenzent nie może się zdecydować czy gra jest realistyczna czy nie;] I według GT CoD6 to najlepiej wyglądająca gra jaka wyszła... za prezentację dostała 9.8 a Crysis 2 lata temu dostał 9.1 :lol:

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezależnie od tego czy wychodziły w tym roku jakieś FPSy czy nie - nie chciałem mieszać gatunków. Jestem przeciwnikiem porównywania MW2 do Dragon Age, albo Fifa 10, czy co tam dla Was jest hitem. Tak wysoka ocena za grafikę to oczywiście przesada. Ważne że grafika jest miła dla oka (tak, przeciwnicy gry wpatrujący się w tekstury ścian mogą mieć inne zdanie :) ). Cała gra jednak moim zdaniem zasługuje na mocne 9/10, bo po prostu sprawia dużo frajdy.

Edytowane przez pasztecik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

koledzy jak to jest z wersją na PC, ktoś wcześniej pisał, że działa dopiero od 12 inny, że od 10.

Kupiłem w MM instaluję i włącza się STEAM, że gra jeszcze przed premierą - O CO CHODZI?

Edytowane przez CHMURNIAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglibyscie mi powiedziec jak ta gre zainstalowac? wlozylem cd 1 zainstalowaleo sie cos stworzylem konto i jakies uaktualnienie sie sciagaja i caly czas 0% a gra nei chce sie wlaczyc dodam ze nie wkladalem wogole 2 plyty bo nie prosil o nia co ejst nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglibyscie mi powiedziec jak ta gre zainstalowac? wlozylem cd 1 zainstalowaleo sie cos stworzylem konto i jakies uaktualnienie sie sciagaja i caly czas 0% a gra nei chce sie wlaczyc dodam ze nie wkladalem wogole 2 plyty bo nie prosil o nia co ejst nie tak?

Miałem to samo - jeśli nie zacznie instalować z płyty - napęd nie ruszy i nie będzie napisane INSTALACJA Z DYSKU, to musisz anulować intalację i odpalić SETUP jeszcze raz - i tak do skutku - mi zadziałało za 3 razem.

Ten sam problem miałem z THE ORANGE BOX. Męczę się już prawie 2 godziny...nienawidzę STEAMa

 

 

Gra w wersji pudełkowej już działa - miałem jakieś problemy ale po aktualizacji STEAM gra się instaluje

pozdrawiam

Edytowane przez CHMURNIAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczyna mi pobierac coda ze steam chyba nie wiem co z tym zrobić amcie jakis pomysł?

Rozwiązanie twojego problemu.

 

Ważne by STEAM był ustawiony na język polski(zwłaszcza dla tych którzy na kompie STEAM'a już mają), można to zmienić w file>settings>interface>language.

Następnie po restarcie STEAM'a jeszcze raz odpalić instalke z płyty nr. 1 i po zakończeniu instalacji poczekać aż STEAM ściągnie uaktualnienia potrzebne do odpalenia gry.

 

Tak jak mówiłem, instalując polską wersję na STEAM'ie z angielskimi ustawieniami językowymi, pliki będą ściągane z netu zamiast instalowane z płyty. Jak STEAM jest ustawiony na język polski to i z instalacją z płyty nie powinno być problemów - pojawi się wtedy takie okienko wskazujące progres kopiowania plików z dvd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra teraz instaluje steama od nowa i przy instalacji dalem ze jestem polakiem moze teraz sie uda. Martwi mnie to ze wczesniej pisalo "serwery sa zajete prosimy sprobowac za kilka minut" cos takiego.

 

#down

A sciagał Ci steam jakies uaktualnienia do mw2? a i jeszcze czy musiales wkladac 2 plyte?

Edytowane przez Warlord

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ważne by STEAM był ustawiony na język polski(zwłaszcza dla tych którzy na kompie STEAM'a już mają), można to zmienić w file>settings>interface>language.

Następnie po restarcie STEAM'a jeszcze raz odpalić instalke z płyty nr. 1 i po zakończeniu instalacji poczekać aż STEAM ściągnie uaktualnienia potrzebne do odpalenia gry.

Tak jak mówiłem, instalując polską wersję na STEAM'ie z angielskimi ustawieniami językowymi, pliki będą ściągane z netu zamiast instalowane z płyty. Jak STEAM jest ustawiony na język polski to i z instalacją z płyty nie powinno być problemów - pojawi się wtedy takie okienko wskazujące progres kopiowania plików z dvd."

 

 

Ja mam ustawione na Polski, a gra i tak mi się ściąga(Kuwa pokazuje 7 godzin, mam 6M).Gra wersja PL,konto steam zakładałem teraz podczas instalacji.Co jest nie tak????

Edytowane przez wicuś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wicuś - zrób zgodnie z tą podpowiedzią i nie powinno być problemów:

 

Using Steam launch options to install from disc

 

1. Log in to Steam and click the My games tab.

2. Right-click on the game, select Delete local content, and confirm.

3. Insert the first disc into your computer.

4. Close Steam (File > Exit).

5. Go to the Start button and select Run (XP) or type Run in the Search box and choose Run from the list (Vista).

6. In the Run window type:

 

"C:\Program Files\Steam\Steam.exe" -install E:

 

Replace E: with the CD/DVD drive you are installing from if is not correct.

Replace C:\Program Files\Steam if your Steam installation is not in the default location.

7. Press OK. Your installation should continue from the disc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na konsoli słabiutko prezentuje się MW2 w porównaniu z PC, tylko odległość od ekranu rekompensuje straty.

Natomiast w pojedynku konsol wydaje mi się że PS3 wypada lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem dopiero po misji z Brazylii

Tutaj dobitnie widac, ze wszystki dzieje sie za szybko !!

Duzo przypadkow itd......

Ale swietnie, ze zostala umieszczona zaraz po misji z lotniskiem, gdzie poczatek jak w w filmie Słon..........powoli.............powloli..........srutututututututututu........

......krok za krokiem.............

Ale miesnie napiete caly czas. No i muza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy STEAM - nic dokupować nie trzeba...

 

Trochę sobie już pograłem i:

 

+ całkiem ładna grafika

+ ładna muzyka

+ efektowne i dynamiczne misje

+ klimat MW1 na szczęście trochę się ostał

 

- konsolowe multi - biega banda chłopa ;) bez ładu i składu i się naparza... W zasadzie multi stworzone dla niedzielnych, chcących od czasu do czasu popykać, graczy...

- idiotyczna kropka z zaznaczeniem celu i odległości w misjach

- interfejs ogólnie - nie wiem czemu ale od razu kojarzy mi się Borderlands

 

Póki co to tyle co zauważyłem...

 

PS. i durne pytanie o misje która zawiera brutalne sceny :D ciekawe co wybierze większość graczy...

Edytowane przez Wreq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest płatna nie Steam. Ile razy to można powtarzać. Poczytajcie sobie co to jest Steam i elektroniczna dystrybucją (oryginałów nie kradzionych piratów z torrenta czy emule czy tam RapidShare), a nie zadawajcie głupie pytania.

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Akurat kwestię głupich pytań mogłeś ominąć, bo to samo mogłem napisać o Twoich "błyskotliwych" postach w temacie o nowych Radeonach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...