Skocz do zawartości
racegrid

Call Of Duty: Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

"There IS a console.

 

Just open your players\config.cfg file and add at the bottom:

 

1. set developer "1"

2. set thereisacow "1337"

3. set con_minicon "1"

 

You will have a miniconsole at the top left at your screen. I'm working on unlocking the full console."

to co znalazlem apropo konsoli :P Edytowane przez bielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wyczyściłeś po odinstalowaniu sterowników wszystkie pozostałości po nich? np. driver sweeper'em?

 

Odinstalowałem stare stery driver cleanerem i ponownie zainstalowałem beta 195.39. Tym razem się poprawnie zainstalowały, ale z grą to samo. Zapodałem Twój konfig i również bez zmian :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda próba (nawet po wczorajszej udanej) kończy się jakimiś kolejnymi aktualizacjami. Sama rozgrywka wydaje się być jeszcze szybsza i jeszcze bardziej chaotyczna. Konkretna ocenka dopiero po zdobyciu większej ilości perków i poznaniu mapek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę w singla (około 4h) i jestem na etapie, w którym muszę dojść do "Whiskey Hotel". Daleko do końca?:)

Wrażenia jak narazie mieszane:

- gra wygląda w zasadzie jak czwórka, trochę może zwiększyli ilość szczegółów niektórych obiektów

- działa całkiem sprawnie na moim niezbyt nowym już sprzęcie (E2160 @3GHz, 4GB, 8800GT)

- fabuła? trochę bardziej zakręcona niż w czwórce

- rozgrywka? tak jak można się było spodziewać typowa dla CoD-a

- zwraca uwagę ogólne dopracowanie gry, widać, że wyłożono na to mnóstwo zielonych, choćby przerywniki między misjami - coś pięknego

 

Natomiast na minus jak dla mnie wypadają rzeczy takie jak:

- dźwięk (poza muzyką i wypowiedziami postaci) - wybuchy, strzały nie są specjalnie ciekawe. Przy takiej rozpierdusze jaką widzimy na ekranie uszy powinny puchnąć ;]

- działanie broni - jakoś nie czuć większych różnic między nimi. Chociaż modeli jest całe mnóstwo to nie odróżniają się od siebie. Szkoda bo fajnie byłoby "poczuć" większy power np. FN-Fala w stosunku do M4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi to momentami parodia. Brak team balanca, a tym bardziej braku możliwości samodzielnej zmiany teamu to jakiś żart. Momentami gra się 3 vs 8. Druga sprawa to masa wyskakujących, napisów, znaczków i innych dupereli - prawie jak UT, choć tam uważam to za stosowne. Psuje to odbiór gry, ale po paru rundkach da się przyzwyczaić.

 

Czy scena coda będzie miała możliwość/umiejętności co pozwoli na stawianie serwerów dedykowanych?

 

btw. może dopisek PPC przed nickiem? Może uda się spotkać swoich. Druga sprawa, możecie mnie dodać na steam, nick xpektor.

Edytowane przez xpektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy scena coda będzie miała możliwość/umiejętności co pozwoli na stawianie serwerów dedykowanych?

Nie bedzie sceny tego coda :D Chociaz mam nadzieje ze sie myle i kasa wydana na kolejnego coda nie pojdzie na marne i bede mogl pograc jak chce gdzie chce i z kim chce. Mapy MP sa dobre, a to dobrze wrozy :) Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani tak nie mów. Mam te same obawy co do moich PLNkow, jednak brat bardzooo sobie chwali SP. Tak czy owak ja tą grę kupiłem z myślą o multi... no zobaczymy jak się będzie sprawa toczyć. Narazie musze odblokować perki od Dead Silence. Niestety łośki zabrały mi moją ukochaną MP5... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Panowie. Jestem tym nowym CODem wrecz zniesmaczony. Wlaczylem ta gre na najtrudniejszym poziomie i czegos takiego jeszcze nie widzialem. W MW1 do polowy gralem na najtrudniejszym...a potem przelaczylem na sredni zeby tylko ja przejsc. Natomiast w MW2 jest taki chaos (zwlaszcza w brazylii) ze poprostu rece opadaja. Przeciez to nawet banda zolnierzy z DHD by nie dala rady ich wszystkich zabic. Jak w koncu skonczylem etap w slumsach to odechcialo mi sie grac. Fabula poprowadzona jakos zbyt szybko, rwanie, raz tu raz tam. Przeciwnicy i ich magazynki bez dna to juz inna sprawa. Grafika jakos nie zachwyca choc nie jest tak zle.

 

Podsumowujac moj na razie krotki epizod z ta gra to dla mnie te cale oceny w magazynach, szal na ta gre i zachwyty to jakies nieporozumienie. Forma rozgrywki, chaos, absurdy, brak jakiegolwiek realizmu (poza tym ze mozna zginac) wolaja o pomste do nieba. Dla mnie jak na razie klapa roku...

Edytowane przez Karas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łał. Jeden wieczór grania :) .

 

Następnym razem niech zrobią z tego "celowniczek" jak japończycy. Grafika - bardzo fajne efekty specjalne - popiół i deszcz w nocy wyszły elegancko, mgła chyba najfajniejsza jaką widziałem. Brak fizyki typu ragdoll wkurza - goście giną w te kilka animacji na krzyż, przy czym nieraz upadają ze trzy sekundy - a człowiek dalej strzela w typa :/ Fabuła zaiste filmowa, brakowało mi tylko kosmitów - lol. Dobrze, że nie przerywa misji bo postrzeleniu swojaka, bo koledzy z teamu co rusz wyłazili pod celownik. Przy tej feerii barw na ekranie są po prostu nie odróżnienia od wroga, tym bardziej że ten często gęsto atakuje od tyłu. Broni od wiwatu, tylko że poza wyglądem można je podzielić góra na 3-4 typy. Reszta to kosmetyka. Dlaczego nie ma wyboru ognia pojedynczy/ po 3/ seria????

 

Generalnie zbyt wkurza multum ograniczeń jakie są zastosowane tylko dla uproszczenia, a w końcu wiodące do zidiocenia zabawy - 7/10.

 

Multi nie ruszam, bo szkoda życia po 30ce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę w singla (około 4h) i jestem na etapie, w którym muszę dojść do "Whiskey Hotel". Daleko do końca?:)

Jesteś już przy końcówce :)

 

Nie wiem Panowie. Jestem tym nowym CODem wrecz zniesmaczony. Wlaczylem ta gre na najtrudniejszym poziomie i czegos takiego jeszcze nie widzialem. W MW1 do polowy gralem na najtrudniejszym...a potem przelaczylem na sredni zeby tylko ja przejsc. Natomiast w MW2 jest taki chaos (zwlaszcza w brazylii) ze poprostu rece opadaja. Przeciez to nawet banda zolnierzy z DHD by nie dala rady ich wszystkich zabic.

Powiem tak, 1 (jak dla mnie) jest w jakiś sposób bardziej wymagająca dla gracza niż 2. Szczerze, w MW2 nie miałem zbyt dużo momentów w których musiałbym się nadmiernie męczyć za to w 1 było ich od zatrzęsienia. Może to przez długość gry :)

 

Dobrze, że nie przerywa misji bo postrzeleniu swojaka, bo koledzy z teamu co rusz wyłazili pod celownik.

Przerywa. Jak strzeliłem w sufit z javelina to od razu był 'gejm ower' :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś już przy końcówce :)

 

Powiem tak, 1 (jak dla mnie) jest w jakiś sposób bardziej wymagająca dla gracza niż 2. Szczerze, w MW2 nie miałem zbyt dużo momentów w których musiałbym się nadmiernie męczyć za to w 1 było ich od zatrzęsienia. Może to przez długość gry :)

 

Przerywa. Jak strzeliłem w sufit z javelina to od razu był 'gejm ower' :D

Co Wy jaja robicie?  4h singla? Lekko smieszne wydawac gre, robic taki szumwokol niej - jakie to cudo niesamowite.   Im dluzej czytam to co piszecie, bugi i uproszczenia w multi, to coraz bardziej zastanawiam sie czy warto wydac te 100pln na tą gre... ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu oglądałem na Discovery program o grach video.

Była tam wypowiedz jednego z twórców gier,ze kładą nacisk na to aby gra trwała od 20 do 40 godzin :lol2:

Nie wiem o jaki rodzaj gier chodziło ale zaraz przypomniał mi się CoD MWII.

Jeszcze gry nie mam bo cały czas czekam na więcej opinii o multi bo to mnie najbardziej interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łał, GTA 4 zostało pokonane jeśli chodzi o czas instalacji. Nie wystarczy kupić, zainstalować i odpalić po 10 min. Teraz to już 1h zajmuje cała zabawa-instalacja steama a potem dopiero gry. Nie chce mi się wierzyć, że mój napęd zaczął nagle działać z prędkością 1x. Chociaż patrząc na pasek postępu instalacji to raczej 2h zajmie kopiowanie plików. No cóż, skoro rozgrywka krotka to wydłużają instalację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co Wam chodzi z tą instalacją.

20min i po sprawie.

Problemy to są gdy Steam i gra są ustawone na różne wersje językowe.

Kumpel miał Steama po PL, a gre EN i mu chciało ściągać.

Ja mam obie wersje EN i po 20min już mogłem grać.

Aha łącze 1Mbit więc szału przy update'ach nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co Wam chodzi z tą instalacją.

20min i po sprawie.

Problemy to są gdy Steam i gra są ustawone na różne wersje językowe.

Kumpel miał Steama po PL, a gre EN i mu chciało ściągać.

Ja mam obie wersje EN i po 20min już mogłem grać.

Aha łącze 1Mbit więc szału przy update'ach nie ma

Opisane zjawisko występuje na polskich wersjach steama i gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...