Skocz do zawartości
racegrid

Call Of Duty: Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak mam zainstalować tą grę?? Już mnie szał bierze. Instaluje się częściowo z płytki 1 prosi o 2, więc wkładam dysk 2 instaluje się chwilę i koniec. Później pyta czy uruchomić grę, daję ok. Ściąga update. Ale wchodzę do folderu i widzę zainstalowanych 3GB. Więc wyłączam steama i w uruchom daję D:\Programy\Steam\steam.exe -install E:. I to samo?? wtf? Jak ja mam to do końca z płyt zainstalować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonczylem te gre. Mozna powiedziec, co nie bedzie zadnym odkryciem, ze to takie Cinematic game. Gralo sie naprawde przyjemnie. Swietnie gun'y wygladaja, nie wiem czy tak w rzeczywistosci dzialaja, ale bardzo mi sie to podoba. Jednak jest duzo rzeczy ktore zwyczajnie mi nie pasuja. Pierwsze i nawaznijesze. To ENGINE. Silnik nadaje sie wyrzucic na smietnik historii i przebicia osinowym kolkiem. Juz nic z niego wiecej sie nie da wydusic. To i tak o jeden most za daleko w wykonaniu tego kwakowatego silnika. Ja rozumiem ze to sie nie stanie bo wiem ze te gry sa robione na konsole teraz, a te szumnie nazywane next geny nic wiecej z siebie nie wydusza. Co konkretnie. Otwarte tereny tak naprawde nie sa otwarte i tylko sie takie wydaja. Tekstury nieba to normalnie jak w kanionie z Half life'a. Cala masa innych detali. Tekstura w samochodzie pulpitu to jak namalowana w paincie, ocean w misji z nurkiem eh. W kontekscie tej calej grafiki mamy duzo fpsow na srednim kompie. Sam gralem na c2d 3 giga, 4 giga ramu i gtx 260 na maxa z AA wszytsko w Full HD. No i chodzi ladnie. I teraz wcale nie dzwie sie nVidii ze odchodzi od rynku dla graczy. Juz nie potrzeba nie wiadomo jakich potforow i ludzie zupelnie nie maja motywacji do zmiany kart bo i po co. Poziom grafiki rownany jest w dol pod konsole i pecety obecnie ladnie to ciagna tylko kiepskie porty zarzna kompa. AI ja nie wiem czy tam wogole jakie kolwiek AI jest. To wszytsko skrypty co samo w sobie nie jest zle tyle tylko ze czasami takie paradoksy wychodz z tego ze smiech czlowieka ogarnia.

Mimo wszytsko fajnie sie gralo. Zupelnie nie rozumiem tej misji na lotnisku. Multi nie oceniam bo na mojej radiowce pingi kosmos jedni mowia ze crap inni ze cos z tego bedzie. Jest wiele plusow tez np. odwzorowanie sprzetu na nowoczesnym polu walki, techniki i taktyki. Fajne namierzanie tymi dronami jednak chyba nocny lot Ac 130 byl przyjemniejszy. Jestem ciekawy cze modern warfare 3 przejdzie znowu tylko kosmetyczne zmiany. Logika wskazuje na to pewnie tak i znowu zobaczymy ten engine w akcji i pewnie znowu konsolowcy okrzykna go gra roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpal sobie Uncharted 2 czy Killzone 2, widziałem te gry na własne oczy więc tym bardziej nie borę pod uwagę twojego twierdzenia że Mw2 prezentuje się słabo ze względu na tworzenie pod konsole. CoD6 jest taki na ile engine pozwala, produkcja nowego silnika gry znacznie opóźniła by premierę MW2 na co producent jak i wydawca nie chcieli sobie pozwolić.

 

Zupelnie nie rozumiem tej misji na lotnisku.

To najwidoczniej zupełnie nie zrozumiałeś fabuły gry. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

November 18, 2009, 2:15 pm - Valve - Steam Client Update

 

A Steam client update is now available. To apply the update, click the File menu inside of Steam and then select "Check for Steam Client Updates...". The specific changes include:

 

Steam Client

(...)

* Prevent client from displaying or allowing a user to select an unavailable language for a game

Czy możliwość zmiany PL->EN jest wciąż aktualna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sprobujesz to sie nie dowiesz.. wg mnie ten update niczego w tej kwestii nie zmienil. Po prostu nie bedziesz mogl wybrac jezyka, ktory jest niedostepny dla danej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sprobujesz to sie nie dowiesz.. wg mnie ten update niczego w tej kwestii nie zmienil. Po prostu nie bedziesz mogl wybrac jezyka, ktory jest niedostepny dla danej gry.

Nie mam tej gry. Odpowiedź na to pytanie jest dla mnie istotnym kryterium jej kupna.

Wystarczy, że ktoś posiadający grę napisze że wciąż ma opcję English w ustawieniach języka gry w Steamie.

 

Firekage, tak zgadza się. Doskonale wiem co tam jest napisane. Dystrybucja MW2 w Polsce jest w języku polskim, po tym update zmiana na język angielski być może nie jest już dostępna (do tej pory była).

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Nie sprobujesz to sie nie dowiesz.. wg mnie ten update niczego w tej kwestii nie zmienil. Po prostu nie bedziesz mogl wybrac jezyka, ktory jest niedostepny dla danej gry.

Skoro jest "prevent", a gre kupiles po PL to wedlug mnie nie masz w tym momencie mozliwosci zmiany jezyka na ang.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest "prevent", a gre kupiles po PL to wedlug mnie nie masz w tym momencie mozliwosci zmiany jezyka na ang.

Proszę o fakty a nie domysły. Być może w wersji PL wciąż można dokonać zmiany.

 

Gry nie kupiłem, napisałem o tym post nad twoim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuzwa ale ta giera jest tragiczna. "Przepchnelismy" ze 6 lokacji do przodu w 3 z kumplami, bo samemu nie dawalem rady. Z tej gry wieje taka nuda, ze czasami zbiera na zygi. Czy tylko ja mam takie wrazenie, ze ludzie wystawiajacy temu tytulowi noty 9/10 pozamieniali sie na glowy z pewna czescia ciala?

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuzwa ale ta giera jest tragiczna. "Przepchnelismy" ze 6 lokacji do przodu w 3 z kumplami, bo samemu nie dawalem rady. Z tej gry wieje taka nuda, ze czasami zbiera na zygi. Czy tylko ja mam takie wrazenie, ze ludzie wystawiajacy temu tytulowi noty 9/10 pozamieniali sie na glowy z pewna czescia ciala?

Tylko Ty :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o fakty a nie domysły. Być może w wersji PL wciąż można dokonać zmiany.

 

Gry nie kupiłem, napisałem o tym post nad twoim.

Ja wczoraj wieczorem ustawiłem eng na steamie, przez noc sciagnelo mi sie 8gb nowych danych i oprócz błędu z localization.txt, ktory rozwiazałem klikajac 'verify game cache' to gra działa po angielsku, i nie ma problemów (póki co tylko menu, ale jak menu dziala to czemu gra nie ma dzialac - nie mialem czasu sprawdzic).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam takie wrazenie, ze ludzie wystawiajacy temu tytulowi noty 9/10 pozamieniali sie na glowy z pewna czescia ciala?

+1 ;) osobiscie jestem za bojkotowaniem takich produkcji. Co 3 osoba na steamie pocina multi, chociaz wszyscy zgodnie mowia, ze jest gow***y. I jak tu w przyszlosci liczyc na zmiane nastawienia producentow, skoro ludzie i tak wszystko lykna jak mlode foki... Moze nowy battlefield coniektorym troche uchyli klapki na oczach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slowo "prevent" w tym kontekscie to zakaz :

3408025[/snapback]

Skoro jest "prevent", a gre kupiles po PL to wedlug mnie nie masz w tym momencie mozliwosci zmiany jezyka na ang.

No fajnie.. tylko, ze zdan po angielsku nie tlumaczymy slowko po slowku, a tymbardziej tylko jednego slowa, tylko caly kontekst/zdanie, a jest on taki: "Prevent client from displaying or allowing a user to select an unavailable language for a game", czyli update zapobiega wyswietlaniu i zarazem mozliwosci wyboru przez uzytkownika jezyka niedostepnego dla danej gry, ale nic tu nie jest napisane, ze angielski bedzie niedostepny czy ze w ogole blokuja mozliwosc zmiany jezyka, wiec nie wiem skad tak daleko idacy wniosek u Ciebie.

Na moj gust nie ma to tutaj nic do rzeczy, raczej chodzilu tu o bardziej niszowe jezyki, byc moze w niektorych grach (bo ten update byl do Steam'a ogolnie, a nie tylko do MW2, jak ktos nie zauwazyl... wiec moze ten punkt akurat do MW2 nie odnosi sie w ogole) wyswietlalo sie wiecej jezykow niz rzeczywiscie bylo dostepnych dla tej gry i z tym byl problem. W MW2 tez wyswietla sie ok 7-8 jezykow z tego co pamietam. Czy wszystkie dzialaja to nie wiem, polski i angielski na pewno tak.

 

Jak wroce z pracy to moge sprawdzic czy angielski jest, ale jestem przekonany ze nadal jest, wrecz moge sie o to w ciemno zalozyc o dowolona kwote.

Edytowane przez FiDO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuzwa ale ta giera jest tragiczna. "Przepchnelismy" ze 6 lokacji do przodu w 3 z kumplami, bo samemu nie dawalem rady. Z tej gry wieje taka nuda, ze czasami zbiera na zygi. Czy tylko ja mam takie wrazenie, ze ludzie wystawiajacy temu tytulowi noty 9/10 pozamieniali sie na glowy z pewna czescia ciala?

 

Bez przesady... Co do Single to nie zgadzam się, bo jest dość ciekawy. Jedynie te misje w Brazylijskich wioskach są nudne, bo są na maksa oskryptowane i już czasem rzygać mi się chce od tych wiosek. Widać, że misje zrobione tak na zapchaj dziurę do głównego wątku. Jednak gra nie zasługuje na 9/10. Co najwyżej naciągane 8. To się tyczy SP. MP ma u mnie 1/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuzwa ale ta giera jest tragiczna. "Przepchnelismy" ze 6 lokacji do przodu w 3 z kumplami, bo samemu nie dawalem rady. Z tej gry wieje taka nuda, ze czasami zbiera na zygi. Czy tylko ja mam takie wrazenie, ze ludzie wystawiajacy temu tytulowi noty 9/10 pozamieniali sie na glowy z pewna czescia ciala?

no to jest nas dwoch :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5h14min..

Pierwszy raz od czasów Fighting Force (kiedy to było ?Oo) przeszedłem grę za jednym posiedzeniem..

 

Ogólne wrażenie (od razu zaznaczam - grałem tylko w singla, na mp póki co nie mam co liczyć ze względu na posiadany dostęp do neta) mam takie..z dużej chmury mały d.. w zasadzie to nawet nie pokropiło. Takie coś powinno wyjść jako dodatek a nie sequel. MW1 mimo niedoróbek (skrypty!) wgniatał w fotel, tutaj było dosłownie kilka fajnych momentów, poza nimi gra nie zrobiła na mnie wrażenia. Strzelasz, biegasz, biegasz, strzelasz. Pierwsza część była dużo lepsza (nie przegięta) fabularnie, przez co grało się jakby uczestnicząc w filmie, w MW2 klepie się po prostu kolejne misje.

Co do misji właśnie..powtórki z Czarnobyla się nie spodziewałem, ale ogólnie to..ok atak na platformę wiertniczą był fajny, późniejsza wizyta w łaźni też (oczywiste skojarzenie z The Rock), oprócz tego słabo a zwłaszcza nijakie zakończenie (w sensie tego rajdu motorówką). Favele wrzucone na siłę, chyba tylko po to żeby przetrzebić trochę populację Rio (w godzinę wybijamy tu z pół miasta). No i (nie)sławna misja na lotnisku - jak najbardziej mi pasowała fabularnie, ale od strony technicznej..jest milion innych możliwości zamachu w takim miejscu, zwykłą sieczkę zaprezentowaną przez IW odbieram jako tani chłyt - jak coś robić to z klasą, nie na pałę.

Co do technikaliów..silnik ma już swoje lata i to widać, ale nie uważam oprawy graficznej za jakiś minus. Gra wygląda jak poprawiony MW (czyli ok) co jest o tyle plusem, że hula na starszym sprzęcie jak trzeba. Z drugiej strony, jak na tak hucznie zapowiadany sequel (argh <_<) to oprawa zawodzi.. Gdzieś wczoraj wyczytałem, że gra miała kosztować ok 50 mln$..ja się pytam gdzie oni to utopili ?. Muzyka - niby ok, ale jak na Hansa słabo (imho kolejny chłyt - weźmy na okładkę znane nazwisko, będzie fajnie wyglądało). Do najlepszych soundtracków z gier MW2 daleko.

No i co do skryptów..po opisach kucyka spodziewałem się, że będzie gorzej, ale nie było aż tak tragicznie. Po części pewnie dla tego, że gdy tylko mogłem udawałem Forresta i biegłem przed siebie wiedząc czego się spodziewać jeśli się zatrzymam. Nie było też momentów, w których bym się zaciął dłużej niż na chwilę (motyw z czołganiem w MW mnie dobijał).

 

W rezultacie.."takie se" 7/10 za singla, gdyby był to dodatek do MW1 (i wyszedł rok wcześniej) ocena byłaby oczko wyższa.

Activision narobiło ogromnego szumu (ponoć 3x tyle ile na samą produkcję poszło na kampanię reklamową) tymczasem..ani z tego gra roku (Nathan Drake się przewraca ze śmiechu jak to słyszy) ani FPS (których mało w tym roku było, ale do K2 Modern Warfare daleko imho)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert Bowling, community manager studia Infinity Ward, oświadczył na łamach oficjalnego forum dyskusyjnego firmy, że pecetowa wersja Call of Duty: Modern Warfare 2 sprzedała się w pierwszym tygodniu obecności gry na rynku lepiej, aniżeli Call of Duty 4: Modern Warfare w ogóle.

:blink: ;]

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=49233

 

W sumie nie zdziwił bym się... Bo wielce bojkotowany l4d2 miał podobno 4x więcej zamówień pre order niż pierwsza część. Jak życie pokazuje często na ujadaniu się kończy ;P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo sie zawiodlem na singplayerze, gierka w sumie zajela mi 2 wieczorki rpzy piwku, robiac sobie przerwy na rozmowy na gg itd wczoraj 19-22 dzis to samo, grac skonczona, ehs szkoda troche ; /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...