Skocz do zawartości
racegrid

Call Of Duty: Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

Wchodźcie również na TSa, adres prospeak-teamspeak.pl (zamiast ip wpisuje się domenę) . Jeśli ktoś od nas siedzi to na samym dole znajduje się tymczasowy kanał o nazwie "Team CoD6" lub "PPC CoD6" - coś w tym stylu.

Choć można by i zarejestrować stały kanał PPC. Kwestia pogadania z adminem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem singla, czekałem, że od połowy gry coś się ruszy w kwestii zamuły, ale jednak nie.. ;/

Nie wiem, czy już nie pamiętam poprzednich wersji, ale tutaj te skrypty są jeszcze bardziej uciążliwe niż wcześniej, gra potrafi nieźle poirytować, szczególnie jak coś źle obmyślimi i autosave zrobi się w momencie, kiedy za moment giniemy.

Ogólnie wszystkie te elementy zręcznościowe w głównej roli z końcową misją to lekka żenada, nie wiem, czy już jestem za stary na taką fuszerkę, ale na prawdę tryb dla pojedynczego gracza zupełnie mi się nie spodobał. Czas rozgrywki też nie był zbyt długi, na normalu ~6h, może i dobrze, bo pod koniec już trochę na siłę chciałem tą grę ukończyć.

 

Teraz pora na zabawę w multi, ale te debilne perki, strzelby i cheaterzy już mnie trochę zniechęciły.

Nie wiem, czy bez modyfikacji długo wytrzymam, ale będę się starał. :D Przynajmniej do lutego - bc2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast widzę totalną olewkę tej gry przez samych jej twórców i to się dotyczy wszystkich platform, te ich patche jedno naprawią drugie spierniczą i tak na kolejną poprawkę można czekać... Wsparcie CoD4 było znacznie lepsze, a tu IW jakby kładło lachę na wszystko . Im się chyba [gluteus maximus]ch poprzewracało od tej zarobionej kasy a te DLC (płatne jakby tego brakowało) w marcu/kwietniu mogą sobie w tyłek wepchnąć gdy wyjdzie BC2.

MW2 ma potencjał ale z takim wsparciem jakie jest to długo popularności nie utrzyma. W sumie równie dobrze dla trybu MP można kupić CoDa4.

 

Natomiast sp, pozostawia duży niesmak i dla osoby która wydała 130zł na grę dla samego SP (200 w przypadku konsol) to jakby dostać z buta w twarz. Kilka misji wg mnie jest na miarę jedynki, ale te skrypty doprowadzają do furii - np grałem tak do 2/5 gry na 3cim poziomie trudności (nie pamiętam dokładnie nazwy) i w końcu musiałem zejść do regular bo miałem już totalnie dość tego skoncentrowanego tylko na mnie ogniu i kolejnych pajaców respiących się do momentu gdy nie ruszę dalej, na niższym poziomie trudności w końcu można było stać na nogach przez więcej niż 40s. Odnośnie długości to aż prosi się o te 3-4 misje więcej, a tak siedzimy zdezorientowani myśląc "to już qrwa?".

 

Mimo to ciekawy jestem MW3, jaki engine, co dalej z nami i dziadkiem Price, jak potoczy się wojna (myślę że teraz trafimy do Rosji, czyli kontratak ze strony US&A, był Waszyngton to i pewnie będzie Moskwa ).

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast widzę totalną olewkę tej gry przez samych jej twórców i to się dotyczy wszystkich platform, te ich patche jedno naprawią drugie spierniczą i tak na kolejną poprawkę można czekać... Wsparcie CoD4 było znacznie lepsze, a tu IW jakby kładło lachę na wszystko . Im się chyba [gluteus maximus]ch poprzewracało od tej zarobionej kasy a te DLC (płatne jakby tego brakowało) w marcu/kwietniu mogą sobie w tyłek wepchnąć gdy wyjdzie BC2.

MW2 ma potencjał ale z takim wsparciem jakie jest to długo popularności nie utrzyma. W sumie równie dobrze dla trybu MP można kupić CoDa4.

 

Natomiast sp, pozostawia duży niesmak i dla osoby która wydała 130zł na grę dla samego SP (200 w przypadku konsol) to jakby dostać z buta w twarz. Kilka misji wg mnie jest na miarę jedynki, ale te skrypty doprowadzają do furii - np grałem tak do 2/5 gry na 3cim poziomie trudności (nie pamiętam dokładnie nazwy) i w końcu musiałem zejść do regular bo miałem już totalnie dość tego skoncentrowanego tylko na mnie ogniu i kolejnych pajaców respiących się do momentu gdy nie ruszę dalej, na niższym poziomie trudności w końcu można było stać na nogach przez więcej niż 40s. Odnośnie długości to aż prosi się o te 3-4 misje więcej, a tak siedzimy zdezorientowani myśląc "to już qrwa?".

 

Mimo to ciekawy jestem MW3, jaki engine, co dalej z nami i dziadkiem Price, jak potoczy się wojna (myślę że teraz trafimy do Rosji, czyli kontratak ze strony US&A, był Waszyngton to i pewnie będzie Moskwa ).

Ja to czekałem kiedy ta fuszerka się skończy, nawet na gamesfaq zobaczyłem ile poziomów do końca. :D

A chciałem przejść do końca, żeby ocenić całokształt.

No i ostatnia "walka" pro, gdzie nie rzucisz nóż zawsze trafia w oko. Aimbot. :)

Co za żenada... buuu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczyść szmatką płytkę, a jak nie to płyta na regenaracje.

 

BTW: Mam szansę odpalić i pograć na takim lapku?

Crysisa nań szło grac na medium.

Intel® Core2 Duo CPU T5450 @ 1.66GHz

2GB Ram

ATI Mobility Radeon HD 2600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczyść szmatką płytkę, a jak nie to płyta na regenaracje.

 

BTW: Mam szansę odpalić i pograć na takim lapku?

Crysisa nań szło grac na medium.

Intel® Core2 Duo CPU T5450 @ 1.66GHz

2GB Ram

ATI Mobility Radeon HD 2600

 

 

 

Na niższych detalach czemu nie. Gra jednak lubi chrupnąć nawet na mocniejszych maszynach. Ratunkiem u Ciebie są tu dwa rdzenie, ale przy wyższych detalach i włączonych niektórych efektach karta będzie się dławić. No i rozdzielczość w tym wypadku też ma znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś w multi w tryby z widokiem z 3osoby ? Fajne, gra się robi jakby bardziej taktyczna. :lol2:

 

Btw używa ktoś fov changera w multi ? Bo mnie to domyślne załamuje...

 

http://www.mpgh.net/forum/191-call-duty-6-...-1-0-174-a.html

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FOV changer jak i texture hack jest dozwolony przez VAC... owszem chora sprawa ale takie nam atrakcje zaoferowali ludzie z IW decydując się na VAC a nie na PB który dawałby za to kopy na 10km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komp w podpisie...

 

zastanawiam się czy jest sens kupowania wersji PC, CoD4 u mnie działa płynnie na high (nie spada poniżej 30fps), jak poustawiam konkretne opcje to mam 60fps.

 

WaW'a nie tykałem nawet, pytam więc na forum bo mało kto ma jeszcze jedno jajo i nie wiem czego się spodziewać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, że dwa rdzenie w tej grze się przydają. Ale powinno być w miarę płynnie przy średnich detalach. Może z niektórymi na high. Chociaż w pewnych momentach i tak będzie u Ciebie mocno chrupać bez względu na detale. Nie wiem czy to wina optymalizacji czy czego, ale są u mnie momenty co spada do ok 35-45 FPS, a w pierwszej misji nawet do 25 jak przejeżdża się przez dym. Zwykle płynnie 60 klatek. Także masz porównanie. Jednak to tylko kilka miejsc i jak sporo się dzieję. Ogólnie da się grać u mnie ze wszystkim na max.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynaja mnie denerwowac ci wszyscy ktorzy tak krytykuja skrypty. To jest pole bitwy i wojenne ustalone dzialania taktyczne. Wykonujemy misje wg wczesniej opracowanego planu. Dajcie spokoj. Najlepiej wlaczcie inna gre i latajcie po polach albo zgubcie sie w labiryncie.

 

Gra jest swietna. DOstalem to czego chcialem. Predator drony itp. SUperr.. Szkoda ze nie ma wiekszej ilosci misji z BArretem, lub podkladaniem duzych ladunkow wybuchowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynaja mnie denerwowac ci wszyscy ktorzy tak krytykuja skrypty. To jest pole bitwy i wojenne ustalone dzialania taktyczne. Wykonujemy misje wg wczesniej opracowanego planu. Dajcie spokoj. Najlepiej wlaczcie inna gre i latajcie po polach albo zgubcie sie w labiryncie.

 

Gra jest swietna. DOstalem to czego chcialem. Predator drony itp. SUperr.. Szkoda ze nie ma wiekszej ilosci misji z BArretem, lub podkladaniem duzych ladunkow wybuchowych.

omg, Ty tak na powaznie? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jezeli ktos sobie nie radzi to poprostu nie dorosl do grania albo grac nie umie. Nie jest to prowokacja ale w latach 90 gry byly baaardzo wymagajace i nie wyobrazam sobie obecnych graczy odnoszacych sukcesy w kultpwych tytulach.

Glupoty piszesz imo. Jak kogos jara strzelanie do tlumu ktory bierze sie znikad w ilosciach zblizonych do liczby chinczykow w kontenerach przed budowa to jego sprawa. W jedynce jeszcze jakos sie dalo z tym grac ale tutaj to jest porazka. I tu nie ma nic do rzeczy to czy ktos umie grac czy nie, wiec nie schlebiaj sobie ;) Osobiscie wole pograc w dobrego fps w necie (nawet z lagami) niz strzelac do choloty, ktora znaczyna znikac dopiero po uaktywnieniu przez nas skryptu (jakas akcja).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jezeli ktos sobie nie radzi to poprostu nie dorosl do grania albo grac nie umie. Nie jest to prowokacja ale w latach 90 gry byly baaardzo wymagajace i nie wyobrazam sobie obecnych graczy odnoszacych sukcesy w kultpwych tytulach.

Ta, Wolf3d, Duke3d, Blood, Chasm, Hexen, Heretic, Doom, Quake były naprawdę skomplikowane. Nad zagadkami trzeba było się głowić tygodniami, a poziom wrogów był bardzo wysoki :lol2:

Wg mnie ta gra nie dorasta do pięt pierwszej części CoD'a czy do MoHAA. Taka prosta nawalanka, z wku... denerwującymi skryptami. Nikt mi nie wmówi, że nie można zrobić "epickiej, wartkiej" gry akcji bez uskrytykowania wrogów. CoD:MW2 byłaby naprawdę genialną GRĄ AKCJI, gdyby nie skrypty.

 

SKRYPTY w odpowiedniej ilości polepszają grę, lecz przekraczając tą granicę gry stają się irytujące i durnowate. Niestety IW nie zauważyło, że już dawno dawno temu tą graniczę przekroczyli, a w CoD: MW czasami prosiło się o ciche wyeliminowanie wrogów...

 

Hm... mogę zaryzykować stwierdzenie, że ponad połowa społeczeństwa urodzonych po 1996/7 roku nie umiałaby przejść pierwszej części Project I.G.I czy też pierwszego Hitman'a, nie wspominając o pierwszych częściach Rainbow Six :huh:

Edytowane przez konkurs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasy kiedy "mission obiective" nie było tylko przerywnikiem podczas ładowania misji, a do celu nie wiodła nas strzałka wskazująca położenie co do mm już raczej nie powrócą ;) Z resztą tak chyba jest nawet realniej ;) Spójrzmy na to tak: 60% amerykanów nie wie o co toczy się wojna i po co tak naprawdę są na froncie. Dostają rozkaz od dowódcy i GPS w łapę i heja na patrol. Jak się co trafi to strzelamy, jak nie to jeszcze lepiej bo opylimy niezniszczony sprzęt na lewo a sami dostaniemy nowy przydział. Po co sobie komplikować ;)

Myślenie boli i wymaga wysiłku, czytanie to samo. Co gorsza nie jest trendy. Przecież nie będziemy robić gier nie trendy czy foxy ;)

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyższości CoD4 nad MW2 nie trzeba udowadniać.

W MW2 brak dedyków, brak modów powoduje szybkie zużycie materiału [; Szczególnie jak będziesz grał sam to gra bardzo szybko powinna Cię znudzić, przynajmniej tak mi się wydaje.

 

IWnet w praktyce wygląda tak że nie możesz sobie ciułać na swojej ulubionej mapie, bo to system lepiej wie gdzie w danej chwili chcesz grać. W multi występuje losowość sytuacji, nigdy nie wiesz gdzie zagrasz i z kim i czy czasem nie wyrzuci cię z lobby jak już trafisz na to na co tak długo czekałeś (najczęściej w tej grze czeka się na ulubioną mapkę...) . Odnośnie samej rozgrywki, brak balansu daje nierzadko w kość, wystarczy np że team przeciwny ma lepsze zrzuty np AC130 i po zabawie... Świry latające z tubami jakby to była ich broń podstawowa, bugi typu 3xspeed - czyli koleś z granatem od paczki biega z nożem jak poje...ny co jest mocno irytujące bo taki porusza się znacznie szybciej od ciebie więc zanim się połapiesz dostaniesz kosę w bebechy [; .

No i warto wspomnieć o texture hacku który jest legalny, a pomaga on w tym że łatwiej dostrzec delikwenta w kolorze czerwonym niż dopatrywać się celu odzianego w mundur. Jakby tego było mało IW ma to kompletnie w pupie pomimo że bugi/glitchy/hacki występują na każdej platformie (X360/PC/PS3).

 

W sumie do niczego nie namawiam ani nie odradzam ^^, sam za tą grę zapłaciłem [; Chcesz powtórzyć mój wyczyn to proszę bardzo ;)

 

Możesz również odwiedzić blog www.modernwarfail2.com by przekonać się jak jest miło i przyjemnie .

 

 

Warto obejrzeć ten filmik (choć z wersji konsolowej to jednak równie źle to wygląda na PC).

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...