Skocz do zawartości
racegrid

Call Of Duty: Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy trailer

 

http://www.gametrailers.com/video/infamy-t...n-warfare/57265

 

Premiera już za miesiąc i kilka dni...

 

Na trailerze widać kolejne nawiązanie do "Helikoptera w Ogniu" tak jak to było w MW1- desant z helikopterów, to tu widzę konwój który wpada w pułapkę i zapewne będzie trzeba odpierać ataki jadąc przez ciasne uliczki.

A tak ogólnie to myślę że twórcy gry przedstawią nam jakiś ogromny światowy konflikt przynajmniej to wynika z niektórych urywków.

Ciekawe jest też to że muzykę do gry komponował m.in. Hans Zimmer ^^

No to juz wiadomo ze przynajmniej muzyka bedzie na bardzooo wysokim poziomie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda troche, mimo ze mi zwisa wersja na PC, to jednak nalezy wspolczuc, bo czekanie kolejnych 14 dni w momencie, gdy inni juz graja to nie jest przyjemne. Szczegolnie, gdy chodzi o TAKA gre.

 

edit.

Ciekawe jaki jest prawdziwy powod obsuwy?

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda troche, mimo ze mi zwisa wersja na PC, to jednak nalezy wspolczuc, bo czekanie kolejnych 14 dni w momencie, gdy inni juz graja to nie jest przyjemne. Szczegolnie, gdy chodzi o TAKA gre.

 

edit.

Ciekawe jaki jest prawdziwy powod obsuwy?

Pewnie ten drugi co podali na gamezilli. Nasycą rynek konsolowy a resztki dla PC zostaną. Mówi się trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W razie, gdyby jednak okazało się to prawdą, można jedynie cieszyć się, że to przesunięcie jest tak niewielkie...

Oby... ale mówiąc krótko - żenada jeśli info się potwierdzi... Edytowane przez Wreq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Analiza najnowszego trailera:

http://www.gametrailers.com/video/gt-pop-b...n-warfare/57292

 

A tutaj ciekawa opinia crapmerykaniskich konserwatystów:

http://www.gamezilla.pl/content/modern-war...atywnych-mediow

Nadchodzącą grę “Call of Duty: Modern Warfare 2” wyróżnia jedno (na tle innych gier wojennych - przyp.): ten wspaniały, zrównany z ziemią budynek nie należy do jakiegoś szalonego dyktatora (...) . To Biały Dom. Sceny posta-apokaliptycznej rzezi nie rozgrywają się w jakimś fikcyjnym miasteczku we wschodniej Europie, ale w samym Waszyngtonie. (...)

Wuj im w pupe, i to taki jak wujek sam...

 

A i niech ktoś mi powie co to za kawałek Zimmera w tle ? Nazwe po prosze no chyba ze to specjalnie pod MW2 jest robione ;)

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i niech ktoś mi powie co to za kawałek Zimmera w tle ? Nazwe po prosze no chyba ze to specjalnie pod MW2 jest robione ;)

Mi też to brzmi znajomo ale chyba to nowa kompozycja w oparciu o coś co wcześniej gdzieś słyszeliśmy .

 

Activision potwierdza opóźnienie premiery Modern Warfare 2 na PC

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=48555

 

Opóźnienie wymusiła konieczność dopracowania kilku elementów Modern Warfare 2 na PC.

taa... jasne.

 

Czyli piraci mają pole do popisu :lol2: wydać wersję PC wcześniej niż sam oficjalny wydawca.

Wg mnie do tych 2 tygodni opóźnienia idealnie pasuje opinia z GZ:

Jedną z przyczyn mogą być kłopoty z przygotowaniem dostatecznie dużej liczby kopii Modern Warfare 2 w stosunkowo krótkim czasie. Gdyby rzeczywiście tak było, to opóźnienie wersji PeCetowej zamiast konsolowej byłoby (z biznesowego punktu widzenia) zrozumiałe. Sytuacja może być jednak zupełnie odwrotna - Activision chciałoby, aby wersje konsolowe sprzedały się znacznie lepiej niż PeCetowa i dlatego celowo opóźnia premierę tej ostatniej.

A więc z obu powodów. Skupić się na konsolach- wydać grę wcześniej oraz przygotować więcej kopii.

Tłumaczenia Activision są śmieszne i jak zwykle naiwne, podobnie jak to było z wyciekiem bety Wolfa - którego też podobno mieli jeszcze dopracować jak okazało się jaki to chłam a w dniu premiery dostaliśmy praktycznie to samo [;

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest też trzeci powód: gra na PC ukaże się w cenie 130/140 zł z tego co wiem, a jest to więcej jak 100 zł jakie chciano za MW 1 - ktoś może powiedzieć do cholery dlaczego mam płacić tyle za grę na PC i wtedy dostanie się rozwiązanie: spójrz gra na konsole sprzedała się lepiej, nam zalega masa pudełek w sklepach więc cena wyższa bo przez piractwo tracimy pieniądze. I nikt już nie będzie mógł wprost zarzucić checi zwyczajnego wzbogacenia się developera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F YEAH :). Wkurza mnie tylko:

Jest to prawdopodobnie najmocniejsza premiera w tym roku, wraz z którą wydawca (Activision Blizzard) chce przetestować cenową tolerancję graczy (na Zachodzie tytuł będzie nieco droższy niż zwykle).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pff no to piękny start podobnie jak z nowym OPF?... no ale chyba przynajmniej udostępnią jakieś narzędzia do stawiania dedyków?

Choć brak bezpośredniego dostępu do typowej przeglądarki mocno zdusi rozwój gry, tylko bardziej kumaci poszukają sobie odpowiednich serwerów a reszta będzie korzystała z "dobrodziejstwa" matchmaking.

 

Poza tym co z "anty czitem"? Znowu wprowadzą go z dużym opóźnieniem tak jak to miało miejsce w CoD2 lub nawet całkowicie zrezygnują?

Na stronie http://evenbalance.com/ nie ma zapowiedzi PB dla MW2.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakaś paranoja do wuja :blink:. Tytuł który był pewniakiem, jeden z pierwszy pre orderów u mnie a tutaj wyjeżdżają z czymś takim ? Nie będzie serwów nie kupie bo przecież inaczej sobie mp nie wyobrażam (hostowanie przez userów ? litości :lol:). Piękny prezent pod wczesną choinkę dostaliśmy. Oby coś ludzie wymyślili, hakują gry więc coś takiego nie powinno być dla nich problemem ale z drugiej strony brak DS od IW sprawi ze MW2 nawet z innymi DS już tak popularne w necie nie bedzie. Brawa dla IW a raczej dla wydawcy Activision...

 

PC został zamieniony w konsole. Specjalne chcą wywalić kilka plusów pecetowej wersji aby ludzie teraz dylematu nie mieli.. zal.ru i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta wiadomość popsuła mi dzień :|

%*#&^@ konsole!

Nowy CoD był dla mnie niemal murowaną grą sezonu... Już nawet zastanawiałem się, gdzie kupić, żeby mieć jak najwcześniej.

Mam jeszcze cichą nadzieję, że przejrzą na oczy i wypuszczą jakiegoś patcha. Ale dopóki taka sytuacja nie nastąpi - nie kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dodatku ta wyższa cena gry za brak dedyków i porządnego MP :lol: VAC zamiast PB i szerzące się "cziterstwo" noobów z publicznymi hackami, wystarczy poczytać fora CSa gdzie dzieciaki chwalą się jak to miesiącami korzystają z jednego wallhacka.

 

http://www.esports.pl/news/CoD-MW2-nie-bed...37/strona/1/kom

 

IW.NET ma uniemożliwić stawianie prywatnych serwerów co w połączeniu z systemem steam stwarza taki problem że jeśli nawet ludzie obejdą IW.NET to ich serwery nie będą miały ochrony 'anty-cziterskiej' będąc poza steamem i jego VAC.

Wątpię że IW nagle zmieni zdanie i wyda jakiegoś patcha w sytuacji gdy na obecną chwilę zamówień pre order jest ponad 2mln, czyli jeśli gra tak świetnie się sprzeda to po co słuchać garstki graczy.

 

Ja tam już nie marudzę, bo gry w takiej postaci nie kupię... :lol2:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem tylko co tu konsole mają do rzeczy. To wina tych mend z IW i Acti, bo się łaszą na hajs z mappacków, które bedą płatnie wydawać również na PC (stąd brak możliwości modyfikacji i customowych map).

 

czy ktoś ma jeszcze wątpliwości, że Activision to największe zło w branży?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie i też nie obwiniam tu konsol. Jak na konsolach tak i na PC chcą zarobić. Grę pożyczę od kogoś w celu przejścia trybu Single, a do MP nie mam zamiaru kupować. Szkoda kasy jak nie będzie można grać na custom mapach i nie będzie dedyków. Jeszcze te badziewne steam'owskie zabezpieczenie. Od zawsze nie cierpiałem takich wytworów jak Steam i inne marketingowe badziewia.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się kto z nich wpadł na tą jakże debilną decyzje, zapewne podjętą po wnikliwych badaniach rynku multi na pc. :damage_wall: Przecież klany czy zwykli gracze wykupują serwer za parę zł a tu taki zonk .

 

Przykładowa lista gier dla których można wykupić taka usługę:

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "LISTA"
* America's Army v2.8.5

* Armed Assault

* Battlefield 1942

* Battlefield 1942:Desert Combat

* Battlefield 2

* Battlefield 2142

* Battlefield Vietnam

* Call of Duty 2 v1.3

* Call of Duty 4 v1.7

* Call of Duty 5 v1.6

* Call of Duty v1.1

* Call of Duty v1.5

* Call of Duty: United Offensive

* Counter-Strike v1.5

* Counter-Strike v1.6

* Counter-Strike: Condition Zero

* Counter-Strike: Source

* Counter-Strike: Source [Tick 100]

* Day of Defeat

* Day of Defeat: Source

* Day of Defeat: Source [Tick 100]

* Enemy Territory v2.6

* Enemy Territory: Quake Wars

* F.E.A.R.

* GTA: San Adreas

* Half-Life

* Half-Life 2: Deathmatch

* Half-Life: Team Fortress Clasic

* HLTV v1.5

* HLTV v1.6

* Jedi Knight 2: Jedi Outcast

* Jedi Knight: Jedi Academy

* Left 4 Dead

* Medal of Honor: Airborne

* Medal of Honor: Allied Assault

* Medal of Honor: Spearhead

* Painkiller

* Prey

* Quake 2

* Quake 3 v1.11

* Quake 3 v1.16

* Quake 3 v1.32

* Quake 4

* Red Orchestra

* Soldat

* Soldier of Fortune 2

* Tactical Ops v3.40

* Tactical Ops v3.50

* Tactical Ops: Crossfire

* Team Fortress 2

* Tremulous

* Unreal Tournament

* Unreal Tournament 2003

* Unreal Tournament 2004

* Urban Terror v4.1

* Warsow

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co konsole maja to tego? :blink: Konsola zadecydowala czy kierownictwo wydawcy/tworcy gry? Konsola=zuooooo :lol:

No sorry, ale jeśli Ty tego nie widzisz i reszta to nie mam pytań. Konsole=zdzieramy za wszystko. Activision łatwo wykalkulował sobie ile może zarobić na rynku PC po wydaniu zamkniętej gry. Interes graczy schodzi na dalszy plan z kasą nie wygra. Konsole nauczyły firmy/Activision, że da się zarobić na wszystkim nawet na ikonce czy tapecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale w dzisiejszych czasach liczy się tylko i przede wszystkim kasa... Raczej nie ma szans na zmianę tych "dziwnych" rozwiązań które uderzą w PCtowców - konsolowcy mają tak na codzień (sam chętnie bym się na konsole przeniósł ale granie klawiaturą i myszka nie przejdzie) ;) Pozostaje mieć nadzieje, że mimo to SP będzie stał na wysokim poziomie...

Edytowane przez Wreq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...