Skocz do zawartości
racegrid

Call Of Duty: Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

[...]

 

No, ale jak nie możesz kogoś pokonać, to musisz się do niego przyłączyć. Trzeba będzie kupić X360. :D

Nigdy w zyciu :)

Odnosnie duzego mlti to jeszcze ma go Counter Strike :).

Coz gra bedzie miala teraz VAC jako antycheat ktory chyba jest gorszy niz PB -

No nic premiera juz niedlugo ( w hurtowni juz widze TDN - termin dostawy niepotwierdzony - data dostawy zostanie podana wkrotce)

Trzeba bedzie zamowic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Już tak nie płaczcie tragicznie, tworzenie prywatnych meczów to nie problem, zrobi to ktoś z najmocniejszą maszyną i już. Nikt wam nie każe grać z dziećmi. Każdy narzeka a i tak wszyscy będziecie grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już tak nie płaczcie tragicznie, tworzenie prywatnych meczów to nie problem, zrobi to ktoś z najmocniejszą maszyną i już. Nikt wam nie każe grać z dziećmi. Każdy narzeka a i tak wszyscy będziecie grać.

Ale nie każdy kupi ;]. Ja mam tego farta ze przy krapach dostaje gry od kupla z UK. To samo było z F3 i to samo bedzie z MW2. Nie będę płacił za coś co mi nie pasuje ale nie będę też kradł.

 

Poza tym już widzę jak na prywatnych da się stworzyć serwer bez marty czy streaków (ac,heli predator itd).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

To sie można umówić że tego nie używacie, chyba w pro rozgrywkach to nie problem, a jeśli tak to ktoś powinien chyba coś przemyśleć zamiast grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sie można umówić że tego nie używacie, chyba w pro rozgrywkach to nie problem, a jeśli tak to ktoś powinien chyba coś przemyśleć zamiast grać.

W sp się grało na fulla zawsze mp to lego land ;]. Gdyby nie dedykowane serwy to byłyby dla mnie pewnie gra roku a tak niesmak pozostaje... matchmaking jest po prostu słaby. Fun z gry MP bardzo zależy od ludzi z jakimi się gra i na jakich ustawieniach (ile graczy, perki mody, zasady, admin itd). Matchmaking to niszczy, co z tego ze kumpel może postawić "serwer" jak zaraz może sobie po prostu pójść.

 

Co do trailera zajebisty ale rzeczywiście grafika miejscami średnia :) (stacja kosmiczna :blink: ). Nie mogli zrobić dużego progresu jeżeli chodzi o grafę bo konsole już swój szczyt osiągnęły co imo jest plusem bo teraz większość gier bedzie po prostu dobrze chodzić na piecach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Już tak nie płaczcie tragicznie, tworzenie prywatnych meczów to nie problem, zrobi to ktoś z najmocniejszą maszyną i już. Nikt wam nie każe grać z dziećmi. Każdy narzeka a i tak wszyscy będziecie grać.

Ja tam nie płaczę do multi mam Arma I i II, AAO 2 i 3, Insurgency, BF2 z modem Project Reality i kilka innych. Chociaż ostatnio gram po sieci w inne klimaty bo TF2. Masz rację nie ma co narzekać bo alternatywa do MP jest. Dla samego singla jednak gry za te pieniądze nie mam zamiaru kupować, 4-5h kompletnie liniowej i oskryptowanej do bólu rozgrywki mnie nie zadowala. Chyba się skuszę na Hells Highway bo choć całkowicie inne czasy to przynajmniej rozgrywka nie aż tak odmóżdżona. W dodatku ActiBlizz są tak pazerni, że nawet im się wychylania w wersji PC nie chciało robić a życzą sobie za tą gre 60€ na steamie :blink: Wcześniej jakoś dawało rade sprzedawać grę taniej i zrobić dedicated serwery. Wyobrażenie tej gry jest śliczne, hype duży, każdy chce w to grać. Ale dla mnie czyli człowieka który gry kupuje prawda jest taka, że jak raz tą grę przejdę to nie będę miał ochoty ani czasu do niej wracać bo gra jest tak liniowa, że misje ciągle przebiegają tak samo. Z MP P2P mam złe wspomnienia w dodatku rozgrywka jak dla mnie robi krok w tył, ciekawe tez czy będzie taki delikatny autoaim jak na konsolach.

 

@HarryLloyd pewnie Cię to ominęło ale CoDy to był eSport. Lan party, poznawanie ludzi i wspólne imprezy z nimi. Jak Ty wolisz leżeć na kanapie z padem i grać na konsoli to ok ale zrozum, że wiele rzeczy można robić w różny sposób. Nie wiem skąd tyle złości na PC graczy, że narzekają. Większość konsolowców i tak nie ma pojęcia jak to wyglądało no ale krytykują. Pojawia się problem bo:

 

- there is no console command menu to tweak settings;

- confirmation that there will be no modding; ( w połączeniu z tym powyżej oznacza to, że raczej nie wytniemy z map tego co będzie w CW przeszkadzać)

- confirmation that there will be no dedicated servers whatsoever; ( w rozgrywkach krajowych może będzie ok ale w europejskich może być źle a ping nie zależy od przepustowości )

- the ability to lean has been removed; ( trochę bardziej ala Quake ;) )

- there is no function to record matches; ( mecze w ligach zawsze musiały być rejestrowane by wykluczyć cheaterstwo )

- the largest matches will be limited to 9 v 9 players; ( to na CW i tak wystarczy)

- IW.net will determine who should be the host player. ( czyli wybiera IW.net a nie my, ciekawe czy admin może sobie pozwolić na więcej co będzie oznaczać, że nie każda drużyna ma równe szanse, nie mówiąc o tym, że jak ktoś nie wytrzyma nerwowo to sobie może pójść i cały mecz w pupe)

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do trailera zajebisty ale rzeczywiście grafika miejscami średnia :) (stacja kosmiczna :blink: ). Nie mogli zrobić dużego progresu jeżeli chodzi o grafę bo konsole już swój szczyt osiągnęły co imo jest plusem bo teraz większość gier bedzie po prostu dobrze chodzić na piecach.

Niestety potwierdzam.

Grafika można powiedzieć wygląda identycznie jak w części 1, choć przy szybszej rozgrywce (mówie o singlu) często nie ma czasu się rozglądać, tylko idziesz dalej by nie dać się zabić.

Ponadto niezbyt przypadła mi krew na podłodze, wygląda to po prostu śrenio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogli zrobić dużego progresu jeżeli chodzi o grafę bo konsole już swój szczyt osiągnęły

To rozumiem taki zarcik? :lol:

co imo jest plusem bo teraz większość gier bedzie po prostu dobrze chodzić na piecach.

...czego najlepszym przykladem jest wlasnie wypuszczone Force Unleashed :lol2:

 

A co do trailer to: O KUTWA!! Nie przypominam sobie zeby nawet jakis film mial podobna zajawke, a co dopiero mowic o grze. Faktycznie, kadr z kosmosem troche dziwny, ale to chyba bedzie fragment jakiegos filmiku z gry, bo MW2 to chyba nie Space Marines ;) A grafa? Mi ta z MW1 wystarcza, a pewnie i tak bedzie teraz dopieszczona wiec nie ma co narzekac. Klimat bedzie? Bedzie. Interaktywny film bedzie? Bedzie. Akcja, akcja, akcja? A jak!! Mi nic wiecej nie potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

To rozumiem taki zarcik? :lol:

Nie, niby jaki? Tam sa graty o technologie do tylu wzgledem pcta jesli mowimy o grafice, czarowac mozna (Colossus - ps2), ale do pewnego momentu i ograniczen sprzetowych nie przeskoczysz.

 

Na marginesie, wczoraj widzialem to :

http://www.youtube.com/watch?v=MerKN3u_s9E...5A24D2B2FE3625D

 

I do dzis po chyba 2 latach nie ma gry, ktora "sklepalaby" pod wzgledem graficznym Crysisa na i bez modow (zrszta, te mody to i tak tweaki w ini wiec samemu mozna sobie pozmieniac). Pomijajac "fun" z gry tak grafiki nie podrobia na takim poziomie, a konsolowa woda do dzis smieszy. Zreszta, to ma wyjsc na konsole i chyba kazdy widzial filmiki graficzne z X360 vs Ps3 vs dzisiejszy pc.

 

Wczoraj to ogladalem i mowie sobie : fun funem, klimat klimatem, ale mamy koncowke 2009 i karty z DX11...Rozumiesz co chce przez to powiedziec?

 

...czego najlepszym przykladem jest wlasnie wypuszczone Force Unleashed :lol2:

To zobacz sobie MW1, Mass Effect 1, Mirror's Edge czy moze DMC4 - konwersje praktycznie idealne i laza bez problemow, na trupach typu 8600GT/9600GSO.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, niby jaki? Tam sa graty o technologie do tylu wzgledem pcta jesli mowimy o grafice

A czytac ze zrozumieniem umiemy? Kolega stwierdzil, ze grafika w MW2 jest srednia i ze oznacza kres mozliwosci konsol, a chociazby tacy Gearsi wygladaja o niebo lepiej od MW2 a i to pewnie nie jest "ostatnie slowo" od obecnych konsol. Nie powiedzialem nic o tym, ze PC sa slabe albo ze nie maja lepszej grafiki. Odnioslem sie tylko do tego, ze mowienie o grafie MW2, ze to max na jaki stac X360 czy PS3 to bzdury.

To zobacz sobie MW1, Mass Effect 1, Mirror's Edge czy moze DMC4 - konwersje praktycznie idealne i laza bez problemow, na trupach typu 8600GT/9600GSO.

Jeszcze raz, odnioslem sie do tego cytatu: teraz większość gier bedzie po prostu dobrze chodzić na piecach. Teraz oznacza to co sie dzieje w tej chwili, FU wyszedl TERAZ i stad moj przyklad. Skoro wychodza klopsy to nie jest powiedziane, ze inne wpadki sie nie zdarza. Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czytac ze zrozumieniem umiemy? Kolega stwierdzil, ze grafika w MW2 jest srednia i ze oznacza kres mozliwosci konsol, a chociazby tacy Gearsi wygladaja o niebo lepiej od MW2 a i to pewnie nie jest "ostatnie slowo" od obecnych konsol. Nie powiedzialem nic o tym, ze PC sa slabe albo ze nie maja lepszej grafiki. Odnioslem sie tylko do tego, ze mowienie o grafie MW2, ze to max na jaki stac X360 czy PS3 to bzdury.

 

Jeszcze raz, odnioslem sie do tego cytatu: teraz większość gier bedzie po prostu dobrze chodzić na piecach. Teraz oznacza to co sie dzieje w tej chwili, FU wyszedl TERAZ i stad moj przyklad. Skoro wychodza klopsy to nie jest powiedziane, ze inne wpadki sie nie zdarza.

rofl ? :lol:.

 

Wiesz jak sie robi port debilny jak FU (czyli prawie czyściutki port z konsoli) to i tak wyjdą takie kwiatki. Chodzi o to, że dzisiejsze PC są wydajniejsze od konsol co pozwala nawet przy słabej optymalizacji dla PC spokojnie pograć na full z dobrym FPSem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Mastha widzi co chce widzieć ;) Ja Fire'a nie odebrałem jakoby pisał o tym, że MW2 to kres konsolowych możliwości. To raczej coś w stylu, że na PC gra mogłaby wyglądać lepiej ale z racji tego, że ma ograniczenia na konsolach ( co głównie widać po teksturach) to na PC jak na dzisiejsze czasy i możliwości kart z DX11 nie powala bo i taka prawda. Chyba Mastha jakiś przewrażliwiony jest no i widzi same złe porty bo tych lepiej zrobionych na PC już pewnie widzieć nie chce.

 

Swoją drogą ciekaw jestem ilu wytknie chociaż tak oczywistą sprawę jak grafika nie zasługująca na mówienie o najwyższym poziomie w CoD MW2, pamiętam jak Crysis był linczowany za każde nawet najdrobniejsze niedociągnięcie no ale CoDMw2 ma taki hype, że to tak jakby skrytykować papieża ;] Trudno w dzisiejszych czasach o obiektywizm ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, twórcy Uncharted czy panowie z Epic albo T10 potwierdzają, że konsole już osiągnęły szczyt.

 

MW2 nie wygląda super, ale wygląda dobrze, ale taki Bad Company 2 w wersji na konsole jeśli chodzi o grafikę to miażdży klatę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Rzeczywiście, twórcy Uncharted czy panowie z Epic albo T10 potwierdzają, że konsole już osiągnęły szczyt.

 

MW2 nie wygląda super, ale wygląda dobrze, ale taki Bad Company 2 w wersji na konsole jeśli chodzi o grafikę to miażdży klatę.

No dokładnie nawet na konsole są już ładniejsze gry ale ciekaw jestem kto odważy się to powiedzieć na głos a co dopiero napisać w recenzji :wink:

 

@Fire co do tego filmiku to dobra piosenka no i narobiłeś mi ochoty na przejście Crysisa jeszcze raz ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

A czytac ze zrozumieniem umiemy? Kolega stwierdzil, ze grafika w MW2 jest srednia i ze oznacza kres mozliwosci konsol, a chociazby tacy Gearsi wygladaja o niebo lepiej od MW2 a i to pewnie nie jest "ostatnie slowo" od obecnych konsol. Nie powiedzialem nic o tym, ze PC sa slabe albo ze nie maja lepszej grafiki. Odnioslem sie tylko do tego, ze mowienie o grafie MW2, ze to max na jaki stac X360 czy PS3 to bzdury.

Moje czytanie ze zrozumieniem to nie twoj problem w tym momencie, ale pozwol, ze i ja o cos zapytam skoro podkreslasz slowo "teraz". Czemu :

Jeszcze raz, odnioslem sie do tego cytatu: teraz większość gier bedzie po prostu dobrze chodzić na piecach. Teraz oznacza to co sie dzieje w tej chwili, FU wyszedl TERAZ i stad moj przyklad. Skoro wychodza klopsy to nie jest powiedziane, ze inne wpadki sie nie zdarza.

kwestie portow przedstawiasz na przykladzie crapow? Ja wiem o czym pisalem i do czego. Jesli juz mamy mowic o konwersjach to moze skupmy sie na tych, ktore sa poprawnie zrobione bo jesli ktos pisze, ze

dzis - TERAZ - wiekszosc gier dobrze chodzi to nie znaczy to, ze TERAZ w tej chwili wydana konwersja, a TERAZ z racji tego jakie sa procesory - 4 rdzeniowki - czy karty graficzne - zwlaszcza z dx11 - wiec pisanie, ze "najlepszym przykladem jest SWFU" to nieporozumienie bo tutaj wyszla fuszerka i nic wiecej. TERAZ czyli dzisiejsze PCty wciagaja to co wychodzi na konsole bez zadnego problemu. Sa znacznie szybsze i jesli pojawia sie gra, ktora nie olsniewa grafika, za to lazi slabo to wine przenies nie na TERAZ pc, a na konwersje bo sa nowe porty, ktore chodza swietnie.

 

Ps - skoro wychodza klopsy to nie znaczy, ze nie wyjda tez gry poprawne bo pomijajac biedy graficzne z konsol to np. szajsy o nazwie Blacksite Arena 51 czy Conflict Denied Ops chodza tak jak powinny jako porty, a pokazano nam juz kilkukrotnie, ze jak sie chce to mozna zrobic - DMC4, Mass Effect, Bioshock, SHIFT, ktory tez wyszedl TERAZ i smiga bez problemow.

 

 

Mastha widzi co chce widzieć ;) Ja Fire'a nie odebrałem jakoby pisał o tym, że MW2 to kres konsolowych możliwości. To raczej coś w stylu, że na PC gra mogłaby wyglądać lepiej ale z racji tego, że ma ograniczenia na konsolach ( co głównie widać po teksturach) to na PC jak na dzisiejsze czasy i możliwości kart z DX11 nie powala bo i taka prawda. Chyba Mastha jakiś przewrażliwiony jest no i widzi same złe porty bo tych lepiej zrobionych na PC już pewnie widzieć nie chce.

 

Swoją drogą ciekaw jestem ilu wytknie chociaż tak oczywistą sprawę jak grafika nie zasługująca na mówienie o najwyższym poziomie w CoD MW2, pamiętam jak Crysis był linczowany za każde nawet najdrobniejsze niedociągnięcie no ale CoDMw2 ma taki hype, że to tak jakby skrytykować papieża ;] Trudno w dzisiejszych czasach o obiektywizm ;/

+1

 

TERAZ nie oznacza wydanego portu/gry, a TERAZ oznacza DZISIEJSZEGO PCTA, ktory powinien w 100% lykac konsolwe gierki, a jesli nie lyka to mamy do czynienia z fuszerka w przeniesieniu gierki, zas sam wyglad swiadczy tylko o tym, ze nie ma nawet potrzeby robic lepiej na pc bo i po co? I tak sie sprzeda, zas wiele gierek to nawet sterowania nie ma dobrze zrobionego, gdy jest portem. Wydaje sie "durne" konwersje i liczy na zysk.

 

Zreszta, kuriozum jest to, ze dzis reklamuje sie sprzet zgodny z DX11, oes zgodny z DX11, a i tak przez pewnie kolejne 2 lata bedziemy miec grafike ala DX9 i rzadko kiedy konwersje beda w ogole dobrze wygladaly bo wiekszosc gier z konsol to i tak UE3.0, od ktorego mi robi sie juz slabo - tekstury. To co na konsoli dzis wyglada przednio na PC moze wygladac co najwyzej - srednio. Zreszta, jaki jest sens w tracniu kase na dopakowanie gierki by lepiej wygladala? Co to developerom da? Nic, i tak gierki sprzedadza sie.

 

Ps - nie pisalem tego bo licze na wojenke, stwierdzam fakt.

 

No dokładnie nawet na konsole są już ładniejsze gry ale ciekaw jestem kto odważy się to powiedzieć na głos a co dopiero napisać w recenzji :wink:

 

@Fire co do tego filmiku to dobra piosenka no i narobiłeś mi ochoty na przejście Crysisa jeszcze raz ;]

Wlasnie, konsole tez potrafia miec ladniejsze, ale nie liczmy na to, ze nagle zobaczymy 8 cud swiata skoro sprzet mamy z okolic 2005/2006 jesli dobrze pamietam. Kombinowac mozna, ale nie na dluzsza mete.

 

Co do filmiku - nie moj, ja mam tyle godzin przegranych w Crysisa, ze mi sie nie chce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś ma ochotę obejrzeć cały gameplay MW2 :lol2: ?

 

http://www.gameanyone.com/game/X360/3803.html

 

Za długie to to nie jest [;

Nie oglądam, bo nie będę sobie psuł zabawy :) , ale faktycznie długie to nie jest, zresztą jak każdy cod...

 

Jak dla mnie może i być na 3 godz, byle by był niezły fun. :razz:

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ale jak ja miałbym kupić grę za 130 zł na 3 godziny to chyba w [gluteus maximus] musiało by mi się poprzewracać :)

Kto powiedział że trzeba wydać te 130zł :razz:

 

Zamówiłem jakiś czas temu preordera ale anulowałem zamówienie z oczywistych powodów, co nie znaczy że nie zagram w grę :razz:

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Kto powiedział że trzeba wydać te 130zł :razz:

Noooo tak nas IW zachęciło do kupna ^ ^ BTW przed chwilą miałeś avatar białego króliczka czy to ja mam jakieś schizy ;]?

 

a to widzieliście :D?

http://blogs.battlefield.ea.com/cfs-filesy...5F00_Blog01.jpg

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam inny avatar dziś zmieniałem, a króliczek jest stary i nie wiem dlaczego dalej go widać. :D

 

Dobra ale to nie temat o tym.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pamiętam, ktoś w topicu o MW1 napisał 2 lata temu, że jeszcze przyjdą takie czasy, że cod będzie się przechodziło tyle ile trwa dobry film..łot i wykrakane..

 

Dla osób, które celują (mimo wszystko) w mp to nie kasa, dla tych, którzy liczą tylko na singla (np ja ;p) już gorzej..na szczęście na ps3 mogę tytuły wymieniać i tak trzeba będzie zrobić..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noooo tak nas IW zachęciło do kupna ^ ^ BTW przed chwilą miałeś avatar białego króliczka czy to ja mam jakieś schizy ;]?

 

a to widzieliście :D?

http://blogs.battlefield.ea.com/cfs-filesy...5F00_Blog01.jpg

Mocne. Niedługo to co zazwyczaj jest normanlne bedzie reklamowane jako ekstra dodatek... ;)

 

Fajnie 3h gry za 130 zł i z takim MP ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie 3h gry za 130 zł i z takim MP ;].

Nie 3 tylko co najmniej 5h - no chyba, że planujesz grać na "easy' ;)

Poza tym SINGLE jest naprawdę dobry, jak dla mnie dużo, duuużo lepszy od "jedynki" i nie ma wątpliwości, że to gra roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Nie 3 tylko co najmniej 5h - no chyba, że planujesz grać na "easy' ;)

Poza tym SINGLE jest naprawdę dobry, jak dla mnie dużo, duuużo lepszy od "jedynki" i nie ma wątpliwości, że to gra roku.

A Jakie jest kryterium? Ilość reklam i marketingu? Poczekajmy może na recenzję i to co jeszcze w tym roku ma wyjść dobrze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gamezilla.pl/content/lista-perk...odern-warfare-2

3 Zabójstwa -- UAV

4 Zabójstwa – Zrzut zaopatrzenia

4 Zabójstwa -- Anty UAV

5 Zabójstwa – Działko strażnicze

5 Zabójstwa -- Pocisk Predator

6 Zabójstwa – Precyzyjny nalot

7 Zabójstwa -- Nalot

7 Zabójstwa – Wspierający gracza helikopter

8 Zabójstwa – Ulepszony zrzut zaopatrzenia

9 Zabójstwa -- Pave Low

9 Zabójstwa -- Bombowiec Stealth

11 Zabójstwa – Możliwość strzelania z helikoptera

11 Zabójstwa – Możliwość strzelania z AC-130

15 Zabójstwa -- EMP

25 Zabójstwa – Taktyczna bomba atomowa

Za dużo tego badziewia... I jeszcze jak nie da się tego wyłączyć to mp w mw2 pozostanie grą dla niedzielnych graczy

 

I na "pocieszenie" :lol:

 

Dołączona grafika

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Sprzedawcy gier online w tym jeden z popularniejszych czyli D2D uznają, że nie można zmuszać graczy do korzystania tylko z jednego oprogramowania ( chodzi o integrację gry ze Steamem) i nie chcą sprzedawać CoDMW2! Dziś oprócz Direct 2 Drive także Impulse oraz Gamersgate potwierdzili, że nie zamierzają mieć MW2 w swojej ofercie z tego samego powodu.

http://kotaku.com/5398259/online-retailers...odern-warfare-2

 

Co tu dużo mówić monopol zachęca do jednego

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...