Skocz do zawartości
racegrid

Call Of Duty: Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedawcy gier online w tym jeden z popularniejszych czyli D2D uznają, że nie można zmuszać graczy do korzystania tylko z jednego oprogramowania ( chodzi o integrację gry ze Steamem) i nie chcą sprzedawać CoDMW2! Dziś oprócz Direct 2 Drive także Impulse oraz Gamersgate potwierdzili, że nie zamierzają mieć MW2 w swojej ofercie z tego samego powodu.

http://kotaku.com/5398259/online-retailers...odern-warfare-2

trudno im sie dziwić, że nie mają zamiaru wspierać konkurencyjnej usługi sprzerdaży on-line - Steam`a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steama w zasadzie posiadam tylko dlatego , bo mam Orange Box'a i czekam na HL2: E3 oraz mod Black Mesa. Kupowanie gier po przez Steam nie wchodzi w grę. Wolę normalnie zainstalować grę i odpalać ją bez konieczności logowania się do jakiegoś konta online. Mowa tu o trybie SP, bo gdyby to była tylko gra pod MP to nie robiło by mi to większej różnicy.

 

A co do MW2 i czasu przejścia SP (ok 3: 30 minut i to z loadingami misji) dla mnie totalne przegięcie. W życiu nie dam 130 zł za tak krótki tryb SP i totalnie ograniczony MP. Do 18 graczy na serwer ? Co to ma być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy modern warfare 2 jest 16+ czy 18+ na pc w Polsce? Niektóre źródła mówią, że jest 16+ a niektóre 18+. Na stronie gram.pl pisze że mw2 w Polsce jest 16+, a nie w Polsce 18+. O co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steama w zasadzie posiadam tylko dlatego , bo mam Orange Box'a i czekam na HL2: E3 oraz mod Black Mesa. Kupowanie gier po przez Steam nie wchodzi w grę. Wolę normalnie zainstalować grę i odpalać ją bez konieczności logowania się do jakiegoś konta online. Mowa tu o trybie SP, bo gdyby to była tylko gra pod MP to nie robiło by mi to większej różnicy.

 

A co do MW2 i czasu przejścia SP (ok 3: 30 minut i to z loadingami misji) dla mnie totalne przegięcie. W życiu nie dam 130 zł za tak krótki tryb SP i totalnie ograniczony MP. Do 18 graczy na serwer ? Co to ma być.

To jest akurat plus imo ;). Najlepiej mi się grało na pubach 7v7 lub 8v8. To nie Bf2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MW2 na PC już wyciekło do sieci

Ruska wersja gry :razz:

No i kogo to obchodzi się pytam ? Jak mi ktoś z graniem wyjdzie przed premierą bedzie niespodzianka. Trudno ze IW zachowało się jak szmaty ale to nie znaczy ze trza grać na piracie. Po prostu tytuł się omija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kogo to obchodzi się pytam ? Jak mi ktoś z graniem wyjdzie przed premierą bedzie niespodzianka. Trudno ze IW zachowało się jak szmaty ale to nie znaczy ze trza grać na piracie. Po prostu tytuł się omija.

Szkoda, że IW nie wypuści łaskawie dema - zwłaszcza gdy większość graczy na PC poważnie się zastanawia nad zakupem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

A Jakie jest kryterium? Ilość reklam i marketingu? Poczekajmy może na recenzję i to co jeszcze w tym roku ma wyjść dobrze?

Ten sam wypromowal Assasina, ktory wypasem nie byl ;)

 

Steama w zasadzie posiadam tylko dlatego , bo mam Orange Box'a i czekam na HL2: E3 oraz mod Black Mesa. Kupowanie gier po przez Steam nie wchodzi w grę. Wolę normalnie zainstalować grę i odpalać ją bez konieczności logowania się do jakiegoś konta online. Mowa tu o trybie SP, bo gdyby to była tylko gra pod MP to nie robiło by mi to większej różnicy.

 

A co do MW2 i czasu przejścia SP (ok 3: 30 minut i to z loadingami misji) dla mnie totalne przegięcie. W życiu nie dam 130 zł za tak krótki tryb SP i totalnie ograniczony MP. Do 18 graczy na serwer ? Co to ma być.

Co do Steama, mnie lekko smieszy ta platforma choc dobre jest to, ze nie wymaga posiadania plyty cd, zle za to - przykladem R07WTCC - ze dzialanie offline uzaleznione jest od neta w wersji

:blink:

 

Ps - 4h grania to plucie ludziom w twarz przy cenie wynoszacej z 40$.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

No i kogo to obchodzi się pytam ? Jak mi ktoś z graniem wyjdzie przed premierą bedzie niespodzianka. Trudno ze IW zachowało się jak szmaty ale to nie znaczy ze trza grać na piracie. Po prostu tytuł się omija.

Ale czy od razu trzeba piracić? Ja zamierzam grę pożyczyć na jeden wieczór od sąsiada bo on CoDy i NFSy zawsze kupuje ;] Mam nadzieję tylko, że Steam mi nie przeszkodzi w tym ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Jakie 4, masz jeszcze multi :lol2:

 

 

 

 

 

 

taki zarcik :wink:

Spoko ;)

 

Jedyny online, ktory do mnie przemawia to simracing, strzelanki odpadaja, wole singla ;) wiec mi generalnie multi w MW2 wisi i ja nie placze, ze nie ma serwerow bo i przy MW1 nie gralem na nich, choc raz odpalilem chcac zobaczyc ocb.

 

Ale czy od razu trzeba piracić? Ja zamierzam grę pożyczyć na jeden wieczór od sąsiada bo on CoDy i NFSy zawsze kupuje ;] Mam nadzieję tylko, że Steam mi nie przeszkodzi w tym ;/

Zalogujesz sie na jego konto i po problemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy od razu trzeba piracić? Ja zamierzam grę pożyczyć na jeden wieczór od sąsiada bo on CoDy i NFSy zawsze kupuje ;] Mam nadzieję tylko, że Steam mi nie przeszkodzi w tym ;/

Palaczu chroniczny ja zamierza to samo zrobić przecież ;]. Kumpel z UK nie tyle co mi pożyczy gre ale raczej ją mi odda. Będę mógł spokojnie oblokać SP i MP. Od MP zależy czy kupie gre dla siebie (chociaż znając kumpla w przypadku Fallouta 3 nie chciał zwrotu wiec gre dostałem za free ;d).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy od razu trzeba piracić? Ja zamierzam grę pożyczyć na jeden wieczór od sąsiada bo on CoDy i NFSy zawsze kupuje ;] Mam nadzieję tylko, że Steam mi nie przeszkodzi w tym ;/

Tylko nie pożycz jej przypadkiem jeszcze przed premierą... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to wersja pudełkowa to 10 można grać.

12.11 tyczy się możliwości kupna poprzez steam.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to wersja pudełkowa to 10 można grać.

12.11 tyczy się możliwości kupna poprzez steam.

Hmm no wlasnie mi sie tez zdawalo, ze premiera swiatowa jest 10, ale wczoraj bylem w warszawskim sklepie Mad Games i ludzie odbierali juz swoje preorderowane ezgemplarze gry (wersja X360). Nie wiem czemu tak, w UK otwieraja sklepy o polnocy a u nas takie kwiatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alCatraz lol

 

Orientacja obrazka: 1

Data i czas modyfikacji pliku: 2009:10:23 10:22:31

Oprogramowanie: Adobe Photoshop CS4 Windows

Lol, ty na poważnie? :lol:

 

Wersja retail nie wymaga czasem Steam do odpalenia? (afaik z tego powodu D2D i Stardock odmówiły sprzedaży MW2).

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...