Skocz do zawartości
racegrid

Call Of Duty: Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

A spróbuj wgrać najnowsze stery beta - 195.39 + mój cfg.

 

Próbowałem te stery beta i coś się poprawnie nie chciały instalować ponieważ po instalacji niby karta graficzna była widziana dobrze, ale żadna gra się nie chciała uruchomić bo wyskakiwał komunikat że karta graficzna nieobsługiwana <_<

 

Próbowałem instalować 2 razy

 

ps. Dziś wieczorem jeszcze spróbuje zainstalować u kumpla na E4500@2.5GHz + GF9600GSO 384MB czyli teoretycznie słabszym konfigu i zobaczę jak u niego będzie działało

Edytowane przez Raus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiono już 7 milionów egzemplarzy najnowszego „Call of Duty”.

 

Fakt, że „MW2” jest najlepiej sprzedającą się grą w historii nie jest zaskakujący, wiele osób się tego spodziewało. Zaskakujące są natomiast liczby – 7 milionów w jeden dzień to ogromny wyczyn. 55% z tego przypadało na Xboksa 360, 33% na Playstation 3, a 12% na komputery osobiste.

Obejrzyj galerię z gry "Call of Duty: Modern Warfare 2"

 

Najwięcej zainteresowanych było w USA – tam sprzedano 4,2 miliona. W Wielkiej Brytanii FPS znalazł 1,2 miliona nabywców, natomiast w Francji i Niemczech po 350 tysięcy. Bardzo realne są przewidywane przez niektórych wyniki na poziomie 10 milionów w tydzień. Pozwoli to zająć pierwsze miejsce na liście najlepiej sprzedających się gier. Obecnie na 1 miejscu jest „GTA: San Andreas” z wynikiem niecałych 4 milionów. Tak więc najprawdopodobniej nawet sam wynik z Xboksa 360, bez PS3 i PC pozwoli na objęcie pozycji lidera.

 

Soldamn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gram na sieci od tygodnia i "czuję" ping. Więc jak mówię że pingi są poniżej setki to, wierz mi, są. Grałem ostatnio w demko L4D 2 i tam wyraźnie czuć lagi. Rozgrywka (perki, streaki) to już rzecz gustu i nie ma co się przekonywać.

No widzisz.. ja wczoraj gralem troche i mialem ping > 100ms bankowo. Tez mam wieloletnie doswiadczenie w FPP od czasow modemow i wiem jaki ping jak sie czuje. Ewidentnie wczoraj cos bylo nie tak, nawet na killcamie widzialem, ze przeciwnik czesto widzial mnie duzo wczesniej niz ja jego, czas reakcji po wcisnieciu spustu tez pozostawial wiele do zyczenia.

 

Dla mnie ta gra to stary dobry COD4 tylko lepszy (jeśli chodzi o rozgrywkę, nie "zaplecze" - IWnet itd). Za dedykami tęsknię rzecz jasna, no ale na to nic się nie poradzi. Doświadczyłem kilka razy operacji zmiany hosta - całość trwa ok. 10 sekund i przeważnie się udaje, raz mnie tylko wywaliło.

Dla mnie narazie to troche porazka.. narazie najfajniejszy z wszystkiego to jest kubek z promocji z empiku. Singiel [gluteus maximus] nie urywa, jest dobry, ale na kolana mnie nie powalil, aczkolwiek to samo moge powiedziec o kazdej poprzedniej czesci CoD, wszystkie byly dobre, trzymaly w napieciu, chociaz kopara nie opadala.

 

Multi z tym p2p to troche lipa.. raz, ze nie mozna grac ze stalymi ludzmi (zapraszanie za kazdym razem kilkunastu osob to nie to co mam na mysli, to jakis kiepski zart). Dwa to sprawa wlasnie pingow.. w CoD4 moglem sobie wybrac taki serwer, na ktorym mialem wszystko ok, a tutaj serwera nie ma, wiec jest problem, sytuacja zmienia sie w czasie bardziej niz w przypadku dedykow. Kolejna i chyba najwazniejsza sprawa to brak mozliwosci wylaczenia niechcianych broni/perkow. Szlag mnie juz trafia od tych kolesi z granatnikami :P w CoD4 na dobrych serwerach byl z tym spokoj.

 

Brak trybu hardcore od poczatku.. sux.. cala frajda w CoD4 to wlasnie tryb HC, na inne serwery nawet nie wchodzilem, a tutaj nie mam wyjscia :( Mam nadzieje, ze jak dojde do poziomu, w ktorym odblokowuje sie hc to bedzie lepiej.

No i... IWNet mial zapobiec oszukiwaniu podobno.. wczoraj widzialem filmik jak koles gral z wh i aimbotem na necie.. super po prostu.. jakos punkbuster sobie lepiej z tym radzil.

 

Podsumowujac, troche sie zawiodlem. Single jest ok, ale to tylko troche ponad 6h, SpecOps juz ciekawiej, bo mozna z kumplem, ale multi to narazie amatorka dla mas, a na niego glownie liczylem. Mam nadzieje, ze z czasem sie cos z tym poprawi. Gdybym mogl sie teraz cofnac do wtorku to bym tego nie kupil drugi raz. Nie skreslam jeszcze gry, zobaczymy co sie stanie, ale trzeba bedzie chyba wrocic jednak do CoD4..

Edytowane przez FiDO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja czytałem o trochę mniejszej liczbie:

 

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=49100

 

niemniej: tak wygląda dzisiejsza konsumpcja. Do sklepów uderzyły miliony osób bez względu na to jaki dostaną mp ani na to, że sp można przejść w kilka godzin. Mi to generalnie rybka bo interesuje mnie jedynie sp, a takowego NIGDY nie kupię za 120+ zł. Niestety jest to złą wiadomość dla osób, które myślały, że IW będzie zwiększać jakość produktu - nie zrobią tego bo po co? Skoro za coś trochę chyba gorszego jak CoD 4 (sugeruję się na tym co piszecie o mp) zgarniają ogromne pieniędze to po co w ogóle się starać? i tak to ludzie kupią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Singiel ok? Hmmm, poziom AI naszych 'eniemies' jak i naszych 'm8's' na poziomie botów w naszym sejmie, na dodatek naszym magazynier wydał amunicję ćwiczebną... [czyli bez zmian w stosunku do ostatnich części serii]

 

Mnie jedyne co się w singlu spodobało, to odgłos AK-47 i modele, animacja postaci i chyba tyle.

 

 

A co do MP, no to sobie 'niestety' nie pogram, a szkoda, bo mogłoby być ciekawie... ale cóż, liczy się większość i jej 'dobro', a raczej dobra ; )

 

 

 

edit:

 

poziom trudności oczywiście - veteran.

Edytowane przez metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstalowałem w sobotę, troszkę pograłem nawet fajna akcja, ale wczoraj dopadł ją mój dzieciak (11lat) dzisiaj zakomunikował "tato przeszedłem", chyba coś nie tak z czasem gry, dodam tylko że za długo w nią nie grał i szedł na normalnym poziomie trudności, choć w fps ma trochę wprawy (najśmieszniejsze to że jako leworęczny, myszkę ma w prawej ręce i w ogóle mu to nie przeszkadza)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Singiel ok? Hmmm, poziom AI naszych 'eniemies' jak i naszych 'm8's' na poziomie botów w naszym sejmie, na dodatek naszym magazynier wydał amunicję ćwiczebną... [czyli bez zmian w stosunku do ostatnich części serii]

 

Mnie jedyne co się w singlu spodobało, to odgłos AK-47 i modele, animacja postaci i chyba tyle.

 

 

A co do MP, no to sobie 'niestety' nie pogram, a szkoda, bo mogłoby być ciekawie... ale cóż, liczy się większość i jej 'dobro', a raczej dobra ; )

 

 

 

edit:

 

poziom trudności oczywiście - veteran.

Skoro masz grę to co stoi na przeszkodzie, żebyś pograł w multi ? Sprzedali Ci samego singla czy co ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Skoro masz grę to co stoi na przeszkodzie, żebyś pograł w multi ? Sprzedali Ci samego singla czy co ? :D

Gorszy poziom multi niż w poprzedniej części nie wliczając srylionów achievmentów dla achive who*es?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz grę to co stoi na przeszkodzie, żebyś pograł w multi ? Sprzedali Ci samego singla czy co ? :D

A od kolegi pożyczyłem! ; P [ ;

 

 

COD 2, COD 4 i COD 5 stoją sobie spokojnie na półce : ) Dlaczego 6'sta część do nich nie dołączy? Chyba nie muszę mówić : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A od kolegi pożyczyłem! ; P [ ;

 

 

COD 2, COD 4 i COD 5 stoją sobie spokojnie na półce : ) Dlaczego 6'sta część do nich nie dołączy? Chyba nie muszę mówić : )

Szkoda, że nie masz w kolekcji najlepszego cod'a - 1. ;)

A multi w mw2 jest po prostu dla tzw. casuali, co nie znaczy, ze jest tragiczne.

I tak ludzie w to będą grać.

Ja się dobrze bawiłem z grupą znajomych we wszystkich cod'ach i nawet brak dedyków, czy modów (zawsze preferowałem grę na czystej wersji) mi w tym nie przeszkodzi.

Fakt, że z deka pokpili sprawę, ale na pewno dziesiątki godzin zabawy z multi pozostaną w pamięci.

Chcecie walić sobie focha to walcie, nikt nikogo nie zmusza do zakupu, większość tutaj ściąga z netu i jeszcze marudzą, ehh. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ath, a zaplantuję focha, na A! :lol: [ ; : )

 

 

Swoją drogą, w SP nie ma przechylania się, w MP też?

 

 

A co do tej misji na lotnisku... może jakiś wciach!iony brakiem dedykowanych serwerów dzieciak wtargnie w podobnym stylu do siedziby IW? ; >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i... IWNet mial zapobiec oszukiwaniu podobno.. wczoraj widzialem filmik jak koles gral z wh i aimbotem na necie.. super po prostu.. jakos punkbuster sobie lepiej z tym radzil.

WH

 

Niebieskie punkty to nasi, czerwone wróg.

 

IWnet w żaden sposób nie może przyczynić się do zmniejszenia liczby oszustw, bo niby jak? Hosty są na maszynach graczy, admin nie może konfigurować ustawień serwera, brak screenów, nie można nawet dać takiemu porządnego kopa z serwera a o banowaniu nie ma co wspominać. Po prostu jest całkowite przyzwolenie na hacki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak..Chocby ch** na yhym** stawał to i tak wam nikt nie dogodzi.Nie wiem czego byscie chcieli.Wg mnie single jest na mega wypasie.Znowu producenci znalezli jakies ciekawe rozwiazania/misje ,ktorych wczesniej nie bylo.Co do aI czy jak tam to zastrzerzenia moge miec do tego ,ze czasami biegaja przed nosem pakujac sie pod celownik ,ale nie zmienia to faktu ,ze niektore momenty po pare razy musialem wczytywac.Na Coda5 wszyscy narzekali jaki crap ,a i tak masa ludzi w to gra.Skoro wszycy robia kijowe gry to najlepiej wogole niech przestana sobie glowy zawracac ,a "WY" sobie 3dmarki puszczajcie i idzcie sie nad soba uzalac ,ze nie ma w co grac..omg

Edytowane przez adrian1024

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to jest za update po instalacji ? idzie jak krew ,ile on waży ? ciśnie 750kb/s ale procentów końca nie widać. A teraz miałem steam przestał działać i od 0 idzie ;/

u mnie to samo! Po instalacji zaczęła się aktualizacja przez steam 480kb/s trwa to już 1,5 h i mam 30%. Czy to jakiś żart?? Czy uruchomienie gry trwa dłużej od singla bo słyszałem że singiel 6 godzin? Jestem właśnie na etapie wymyślania nicka do multi waham się między IH8STEAM a IH8ACTIVISION !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak..Chocby ch** na yhym** stawał to i tak wam nikt nie dogodzi.Nie wiem czego byscie chcieli.Wg mnie single jest na mega wypasie.Znowu producenci znalezli jakies ciekawe rozwiazania/misje ,ktorych wczesniej nie bylo.Co do aI czy jak tam to zastrzerzenia moge miec do tego ,ze czasami biegaja przed nosem pakujac sie pod celownik ,ale nie zmienia to faktu ,ze niektore momenty po pare razy musialem wczytywac.Na Coda5 wszyscy narzekali jaki crap ,a i tak masa ludzi w to gra.Skoro wszycy robia kijowe gry to najlepiej wogole niech przestana sobie glowy zawracac ,a "WY" sobie 3dmarki puszczajcie i idzcie sie nad soba uzalac ,ze nie ma w co grac..omg

I po co się tak unosić? Są ludzie bardziej i mniej wymagający, ludzie, którzy potrafią obiektywnie spojrzeć na sprawę i ludzie, którzy patrzą na nią subiektywnie, czyli zupełnie normalnie, są też ludzie, którzy nie potrafią zaakceptować zdania innych ludzi... dla mnie to już nie jest normalne, tym bardziej, gdy się przy tym irytują, zaczynając rzucać sporymi uogólnieniami skrajnie wszystko generalizując zamykając tym samym drogę do dyskusji, więc... . [ ; : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie to samo! Po instalacji zaczęła się aktualizacja przez steam 480kb/s trwa to już 1,5 h i mam 30%. Czy to jakiś żart?? Czy uruchomienie gry trwa dłużej od singla bo słyszałem że singiel 6 godzin? Jestem właśnie na etapie wymyślania nicka do multi waham się między IH8STEAM a IH8ACTIVISION !

Ja i mój kumpel mieliśmy to samo - pomógł sposób podany przez crazyPL

Dochodzę do wniosku że mamy do czynienia z pewnego rodzaju glitch'em który polega na tym że po instalacji gry, steam nie wykrywa tego że się zainstalowała i ta "aktualizacja" która się ściąga i ściąga to tak na prawe ściąganie całej gry tak jakbyśmy nie mieli pudełkowej wersji. Inaczej nie umiem tego wytłumaczyć.

Mi osobiście pomogła instrukcja jn tylko że jeśli instalacje masz już za sobą to pomiń punkty: 1 i 2

Wyskoczy okienko z instalacją gry, klikamy dalej i dalej, pojawi " przygotowywanie do instalacji" i jego pasek postępu a po chwili zakończy się informacją że wykryto że gra jest już zainstalowana i wtedy dopiero w steam w zakładce "moje gry" COD będzie miał status "100% - Gotowe"

To przynajmniej u mnie pomogło ;)

Gry oryginalne co jeszcze bardziej mnie dziwi że na etapie instalacji/uruchomienia gry są takie cyrki.

powodzenia.

 

Using Steam launch options to install from disc

 

1. Log in to Steam and click the My games tab.

2. Right-click on the game, select Delete local content, and confirm.

3. Insert the first disc into your computer.

4. Close Steam (File > Exit).

5. Go to the Start button and select Run (XP) or type Run in the Search box and choose Run from the list (Vista).

6. In the Run window type:

 

"C:\Program Files\Steam\Steam.exe" -install E:

 

Replace E: with the CD/DVD drive you are installing from if is not correct.

Replace C:\Program Files\Steam if your Steam installation is not in the default location.

7. Press OK. Your installation should continue from the disc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzis poraz pierwszy odpalilem MW2. Po 8 godzinach gry postaram sie odpowiedziec na wszystkie dreczace was pytania....! Pierwsze co mozna odczuc zaraz po odpaleniu gry to ten sam klimat co MW. Wymagania sprzetowe wedlug mojej oceny sa identyczne jak w pierwszej wersji Cod'a. Grafika niczym nie odbiega od poprzedniczki. Kilka prostych smaczkow graficznych jest prawie nie zauwazalne (przy odniesieniu obrazen, wieksza interakcja z otoczeniem). Tak wiec dla wszystkich osob ktore graly w pierwsza czesc, odpowiadam - Gra chodzi tak samo, a wiec wymagania podane przez producenta sa zupelnie sluszne i prawidlowe. (Jezeli twoj PC pociagnal pierwsza czesc, smialo mozesz zakupic kolejna) Campania standardowo zaczyna sie od krotkiego treningu ktory ma za zadanie ocenic twoje umiejetnosci, a zarazem wyznaczyc poziom trudnosci na ktorym powinienes rozpoczac gre. I tu zaczyna sie pierwszy problem. Gra jest strasznie chaotyczna. Misja po misji, a ty odnosisz wrazenie ze grasz 5 scenariuszy na raz! Wszystkie prezetowane na trailerach filmy to poprostu pierwsze misje nie majace ze soba zbyt wiele wspolnego. Dynamika gry oczywiscie pozostaje na wysokim poziomie, niestety grajac na niskich poziomach trudnosci Dod' staje sie strasznie nudny. Jezeli chodzi o plusy gry, napewno jest trudniej, wieksza ilosc wrogow masowo atakujacych twoj oddzial, fabula ( ktora mimo wszystko mogla by smialo nazywac sie Cod:MW new story), Misja jako terrorysta (acz kolwiek zostawia wiele do zyczenia) oraz adrenalina ktora towarzyszy Ci przez caly, spedzony przd gra czas. Na dzien dzisiejszy to tyle. W najblizszych dniach postaram sie dopisac kolejne wrazenia z gry. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to dochodzimy do paranoi i idiotyzmu. Sugerujesz, ze jesli kupie auto i pozycze np. koledze/ojcu/dziewczynie/bratu/siostrze/babci/wujkowi - kradne bo producent auta nie zarobil. Ludzie bez jaj !. W ogole u nas widze, ze latwo ostatnio cos ludziom przychodzi nazywanie innych zlodziejami. GRATULACJE.

Krotka riposta: dwie osoby moge zainstalowac i rownoczesnie korzystac z jednej kopii gry = kupujesz 1, dostajesz 2 - jak zrobisz to samo z samochodem bedziesz moim mistrzem.

 

 

Wczoraj wlaczylem na 2 minuty gre, grafika ladna, dzwiek nawet ujdzie, mam nadzieje ze SP bedzie grywalny, bo MP nie skomentuje. Ktos wykminil jak wlaczyc konsole w grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Krotka riposta: dwie osoby moge zainstalowac i rownoczesnie korzystac z jednej kopii gry = kupujesz 1, dostajesz 2 - jak zrobisz to samo z samochodem bedziesz moim mistrzem.

 

 

Wczoraj wlaczylem na 2 minuty gre, grafika ladna, dzwiek nawet ujdzie, mam nadzieje ze SP bedzie grywalny, bo MP nie skomentuje. Ktos wykminil jak wlaczyc konsole w grze?

Dołączona grafika

 

a co dopiero na konsole człowieku to za trudne rzeczy są

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IW/ACTIVISION wykastrowali MW2 za co kasy im po prostu nie dam ale okradać ich też nie będę (chociaż w sumie zasłużyli...).

Jak Ci kiedys pod***** nieubezpieczony samochod to raz na zawsze zapamietasz czym sie pirat rozni od zlodzieja. Za to tez powinny byc przyznawane procenty.

 

Ktos wykminil jak wlaczyc konsole w grze?

W tej grze nie ma konsoli :D

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co było jednym z dobrze znanych faktów jeszcze przed premierą. Nawet ktoś dał linka do porównania MP COD4 vs MW2. Było tam wyraźnie napisane brak konsoli. Zresztą już dawno czytałem na forach, że jej nie będzie. Za to zawsze można pogrzebać w konfigu. Zawsze to coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co ogolnie lipa ? u mnie ludzie na xfire graja bo graja .. ale jakos tak bezplociowo .. ja czekam az w hurtowni bedzie bo sie zgapilem i nie zaklepalem zmaowienia ( nie bede przeplacal )

Ale czy warto ? Znajomy na biezaca mi releacjonuje jak tam na multi i coz 6vs 6 ... bronie mowie jakies mutanckie sa .. tzn takie jak w ut 3 duze ;p .. czujnik ruchu porazka , perka aka Wampir ze po zabicuu z trupa bierzemy all supply - mialo nie byc p90 a jest .. i ogolnie mowi ze jest prosta :) slabi gracze.. aby grac spary trzeba przez steam dolaczac .. podobno przez xfire nie idzie ;/

Osobiscie mam zamowiona gre tylko czekam na ta przekleta dostawe ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...