Skocz do zawartości
racegrid

Call Of Duty: Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

tekstury na Ekstra, 4xAA i Sync ON; mapy, cienie, swiatla, dym na TAK.

Problem w tym że ta gra ma gorsze tekstury niż np. CoD2. Cod2 był grą jeszcze robioną pod Peceta (i konwertowaną w dół na konsole). Teraz gry się robi na konsole i to widać, na niektórych obiektach tekstury wyglądają jak z Ps2 (niezaleznie od ustawień w opcjach). Strasznie szkoda że uzyli bardzo starego i ograniczonego enginu, w niektórych miejscach gra wygląda po prostu okropnie (np w lesie).

 

Zaś do do samego singla to bardzo mi się podobał...ale dopiero od misji na platformie..wczesniej imho gra przynudzała i brak było klimatu. Grę oceniam jako całość wyżej od 1 częsci (ale parę momentów w jedynce było lepszych niż w 2-ójce)

Edytowane przez AZAKIEL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Kupiłem grę. 105 (tesco) zł wydane. 5 dni czekałem by pograć. (zapiernicz w pracy) Wracam dzisiaj, odpalam grę. 10 minut samo ładowanie filmiku, drugie 10 na ładowanie gry. Ok, już łapię za gryzonia i wsad, i ... i... po 3 minutach dźwięku w kółko i czarnym ekranie ukazuje się mym oczkom ładna grafika, wszystko cacy, wybuchy itp. ale żeby z 60fps co 2 sekundy spadało do zera? o.0 Są jakieś dedykowane sterowniki pod to? Wydawało mi się, że 8800gt 512 starczy. 2gb ramu też powinno (już przeżyje ładowanie 10 minut, choć wątpie by zużywała ta gra więcej ramu niż 1,5gb.. ) Zresztą sprzęt w podpisie. To z moim sprzętem coś nie tak? Zasysam teraz stery beta 195.39 pod win 7 32b. Jak to nie pomoże, to może macie jakiś inny pomysł? Nie chciałbym kupować tej gry po raz drugi, tyle że na konsole, bo to bez sensu. Pozdrawiam.

Z tego co mi wiadomo to MW2 lazi pod steamem - sprawdz polaczenie z netem. Jesli probowales grac w multi to przy steamie kazdy "zasysacz transferu" bedzie powodowal problemy w grze. To samo mialem w Race 07 WTCC pod steamem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem singla. Nowa gra kliknąłem po 20stej. Czy te kilka godzin to mało? Myślę, że w sam raz. Ten CoD to iście filmowa rozrywka i w takich kategoriach trzeba rozpatrywać tą grę. Wszystko dzieje się błyskawicznie, nie ma czasu na chwilę oddechu. Wiele wątków, niespodziewane zwroty akcji, granie na uczuciach widza ( tutaj jednak znacznie aktywniejszego ). Wszystko niczym w dobrym, sensacyjnym kinie. Obraz całości psuje nieco zachowanie oraz ilość przeciwników. Niektóre momenty są zwyczajnie irytujące - a brazylia jest takim jednym wielkim momentem. Czasami chciałoby się, żeby to wszystko szło jeszcze łatwiej i szybciej, tak aby nic nie psuło odczucia, że bierzemy w tym wszystkim udział.

Sceny w lotnisku, łamią pewne granice, które wcześniej nie były dla gier dostępne. Mam nadzieję, że z powodu jakieś dziwnej nagonki, autorzy nie zrezygnują z tego typu pomysłów.

 

Grafika, jak dla mnie bardzo dobra. Nic jej nie brakuje, a przynajmniej śmiga jak złoto. Osobiście nie zwróciłem też większej uwagi na 3 powtarzające się skrypty śmierci i upadku postrzelonych - nie miałem na to poprostu czasu.

 

Jeśli ktoś zastanawia się czy kupić tą grę, odpowiem TAK. Gdzie za 100 zł dostaniecie tyle świetnej rozrywki, przez tak długi czas? Za taką kwotę mamy kilka opcji: film w kinie ( popcorn + laska + dojazd )' kilka drinów w knajpie; godzinka tiruriru w podrzędnej norze. Nie zapominajcie że dodatkowo dochodzi tryb multi. Ułomny bo ułomny, ale jest.

 

SP 8/10

MP x/10 - z jednej strony świetne mapki (skidrow, invasion, karaczi ) oraz jeszcze większe możliwości dostosowania do swoich wymagań slotów, z drugiej brak dedyków, przez co cała gra się sypie. O czymś innym niz TDM mozna zapomnieć. Zawsze uwazalem ze na publiku, jakikolwiek tryb wymagajacy wiekszej wspolpracy, niz nie strzelania do siebie, nie ma racji bytu. Tutak jest to jeszcze bardziej uwidocznione. W sumie to i dobrze. Licencjacka sama sie nie napisze, a robota sie nie zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno w wersji pudełkowej PL można zmienić język na angielski (w Steamie), może ktoś to potwierdzić?

Potwierdzam.. ja kupilem PL w Empiku i pierwsza rzecza jaka zmienilem byl jezyk na EN.. tylko jest jedno duze ale w tym przypadku. Praktycznie cala gra sciaga sie wtedy ze steama od nowa. Zmiana jezyka powoduje wyciecie plikow gry (zostaje tylko niewielka czesc, niezalezna od jezyka) i zaczyna ciagnac update, a to troche trwa.. ok 7.5GB musi sie sciagnac.

 

W steamie masz 2 wpisy, osobno SP i MP, na kazdym z nich mozesz ustawic jezyk, ale tak naprawde pliki sa wspoldzielone. Ja mialem taki myk, ze w SP zmienilem na EN, podcielo mi pliki, sciagnalem co trzeba przez noc, wlaczam SP, jest EN, czyli git. Jak z gry przelaczalem sie na MP (z glownego menu) to bylo ok, przelaczalo mi sie poprawnie. Jak wyszedlem z gry i chcialem odpalic MP bezposrednio ze steama (mial jeszcze caly czas ustawiony PL) to wyskakiwal jakis blad. Zmienilem i to na EN, ale znowu podcial jakies pliki cham jeden. No i wtedy przestalo sie odpalac cokolwiek.. blad, ze brakuje pliku localization.txt i paru innych. Znalazlem w necie, ze pomaga opcja sprawdzenia integralnosci instalacj (3 opcja na obrazku):

 

Dołączona grafika

 

Rzeczywiscie pomoglo, sciagnelo kilkadziesiat MB tak na oko i juz teraz obie odpalaja sie bezposrednio ze steama.. juz widze, jakby laik sobie z tym poradzil.. ten steam to jakes wielkie gowno jest :) Moze i idea byla dobra, ale wykonanie nienajlepsze.

 

--------

Kilka dni minelo, moge troche zrewidowac opinie o MP. Im dalej sie wgryza tym jest fajniej.. na poczatku bez perkow, broni i innych dodatkow i jeszcze na mapach, ktorych sie w ogole nie ogarnialo bylo naprawde ciezko (a jestem raczej zaprawiony w boju w FPP online, tak od 10 lat gdzies :P). Jak jest ciezko to sie duzo ginie i nie jest fajnie. Sama rozgrywka jest generalnie calkiem przyjemna, ale tylko pod warunkiem, ze jest dobry ping (4 kreski).

 

Zdarza sie, ze hostem jest ktos kto powoduje, ze wszyscy maja 2-3 kreski i jest lipa.. mocno wyczuwalne opoznienie utrudnia ustrzelenie czegokolwiek jak nie stoi sie obok niego. Szczegolnie, ze bez trybu HC troche naboi trzeba wladowac, zeby kolesie padali. Niestety roznie z tym bywa i czasem trzeba sobie wyjsc z gry na chwile ochlonac, zeby czegos nie ... popsuc ;) Ale jak sie trafi dobry "serwer" to jest calkiem fajnie. Inaczej niz poprzednia czesc, wiekszosc broni jest inna, trzeba sie na nowo wszystkiego uczyc, map, broni, perkow, streakow.. a jest tego sporo, az chyba za duzo.

Rzeczywiscie duzo wyskakujacych informacji, ale odblokowalem juz tryb HC i tam nie ma HUD'a praktycznie (to co lubie, zadnych celownikow, radarow, itp.) i tez nie wyskakuje tyle rzeczy. Lipa jest taka, ze z tego co narazie gralem tego HC to jest gorzej niz w MW1, tam bylo to rozwiazane praktycznie idealnie, tutaj jest jakos inaczej.. sprobuje jeszcze pozniej jak odblokuje troche broni, bo trafilem na rzeznikow na 50-60lvl, ktorzy ta gre znaja juz lepiej.

 

Caly czas nie podoba mi sie sposob podlaczania do gry i wszystko co z tym zwiazane, lubilem jednak pograc w stalym gronie, gdzie juz sie w miare ludzi znalo. Ale jesli chodzi o sama rozgrywke to fun jest (jak jest spelniony warunek pingu), takze nie jest tak zle jak na poczatku to ocenilem, choc rewelacji tez jeszcze nie ma. Fajnie, ze mozna zestrzelic np. UAV przeciwnika, ale zniszczenie heli, harrier'a i innych gowien siejacych spustoszenie z powietrza to jakas paranoja.. trzeba miec chyba stingera, ale on sie odblokowuje dopiero w lvl30, no i zabiera cenny slot na druga bron. W MW1 domyslnie tez heli byl przegiety, ale na serwerze gdzie gralem jego zycie obnizono praktycznie do zera, bo psul zabawe.. jak wlatywal to zawsze kosil z 4-10 osob, po zmianie kilka strzalow go "ploszylo". W MW2 nie wiem nawet ile trzeba wladowac z karabinu (ponad 1 mag M4A1 to malo.. moze LMG daloby rade szybciej jak w poprzedniej czesci, ale nie lubie tych broni), zeby zniszczyc heli, a tez jest rzeznik, o harierze czy pave low nie wspomne :|

 

Zobaczymy za tydzien.. moze bedzie jeszcze lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja już w multi trochę pograłem ;p 48lvl, całkiem fajna sieciówka oprócz braku dedyków :/ zmiana hosta w trakcie gry/wysokie pingi .

 

Apropo monitorowania pingu, można zmodyfikować plik :

\steam\steamapps\common\call of duty modern warfare 2\players\config_mp.cfg

zmienić w nim:

scoresping_interval - ze standardowych 100 na 20 (dzięki czemu każda kreska będzie równoznaczna opóźnieniu 20ms, a nie standardowe 100)

oraz

maxbars -ze standardowych 4 na 10(10 to max) (dzięki czemu będziemy mogli dokładniej zanalizować jak duży mamy ping).

 

w praktyce przy np. 7 kreskach będziemy mieli ping=3x20=60 czyli w miarę dobrze ;)

 

Problemy jakie mnie irytują: (też je macie?)

-MP: Dosyć często jak np gram którąś tam mapkę z kolei, ładuję się nowa gra, error i do windowsa wraca...

-MP: Już od początku mapy nie widzę textur swojej broni, oraz textur kombinezonów graczy. (muszę wtedy wyłączyć/włączyć coda)

-MP: W trakcie rozgrywki nagle zmieniają mi się textury całego otoczenia(niektóre rzeczy znikają, inne migają na czarno, inne normalnie) (muszę wtedy wyłączyć/włączyć coda)

-SP: denerwujące sekundowe spadki fpsów - raczej nie chodzi o sprzęt, bo włącze ponownie coda i już ich nie ma.

-SP/MP: w trakcie gdy ma się pojawić komunikat Steama (naciśnij shift+tab), okienko się nie pojawia, gra się zacina na 3-5min. Czekam, czekam,czekam ,aż się odetnie i jest wszystko ok. (raz odpale kompa tak jest, raz o dziwo wszystko płynnie - reset kompa nie pomaga).

 

w innych grach nigdy nie miał doczynienia z tyloma bugami naraz ;>

Edytowane przez Milkman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwilę, i gierka jest świetna, to tyle co na obecną chwilę mogę napisać, grałem dopiero godzinę ale bawiłem się świetnie. Po godzinie mogę stwierdzić że to dobry stary COD MW 1, może trochę z gorszą grafiką (tekstury) ale nie ma źle.

 

Idę grać :rolleyes:

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to gra jest troche trudna... a misja na lotnisku ruskim i strzaly w cywilow to troche przesada.

Do gry chyba najlepiej jest miec WinXP sp3

Edytowane przez memel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to gra jest troche trudna... a misja na lotnisku ruskim i strzaly w cywilow to troche przesada.

Do gry chyba najlepiej jest miec WinXP sp3

Gra jest trudna tylko ze względu na zmasowany atak respawnującego się mięsa armatniego z zerowym IQ.

Misja na lotnisku ani grzeje ani ziębi dla mnie fajna odmiana bez celowania szedłem i tylko prułem do typa, ale jaka to przesada wystarczy spojrzeć na Carmageddon, Postal, Grand Theft Auto, itd. to tylko gra nie traktujmy jej serio nikt normalny przecież nie pójdzie z RPD na Okęcie i nie będzie strzelał do wszystkiego co się rusza bądź już nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

nie traktujmy jej serio nikt normalny przecież nie pójdzie z RPD na Okęcie i nie będzie strzelał do wszystkiego co się rusza bądź już nie.

E, zapomniales o ostatnich rewelacjach prasowych : "po nieudanej grze wyszedl z siekiera na miasto i ranil xxx". Zabraklo : koles cierpial na schozofrenie, a przez wyjsciem obalil litra - wodka to zuo :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie grając w tą misje.. myslalem kiedy teraz dzieciak z schizofrenią rozpruje cale CH.

 

Wracajac do tematu.. ja mam inny problem z tą grą jak z kazdą inną... ilosc FPS caly czas trzyma sie na jednym poziomie 60FPS :/ W kazdej grze. cos nie tak

Edytowane przez memel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

claudo - możesz podać jakiś SENSOWNY argument dlaczego niby Rosja nie mogła by zaatakować USA. Pisząc o młodych tępakach rozumiem, że ty nim nie (?) byłeś i na lekcjach historii cie nie było? W takim razie poszerzę twoją wiedzę i podpowiem, że od zakończenia II WŚ było coś takiego jak Zimna Wojna i zgadnij kto stał na przeciwko kogo :)

 

- Wow! na to ciężko odpowiedzieć bez salwy śmiechu.

Tak przy okazji: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=49150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do tematu.. ja mam inny problem z tą grą jak z kazdą inną... ilosc FPS caly czas trzyma sie na jednym poziomie 60FPS :/ W kazdej grze. cos nie tak

Ja bym jak najszybciej przechodzil crysisa na twoim miejscu :D A tak serio to wylacz ten v sync i przestan pajacowac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E, zapomniales o ostatnich rewelacjach prasowych : "po nieudanej grze wyszedl z siekiera na miasto i ranil xxx". Zabraklo : koles cierpial na schozofrenie, a przez wyjsciem obalil litra - wodka to zuo :lol2:

My wiemy, że to śmieszne, ale jak widać ciemnota łyka takie tłumaczenia (np. w Niemczech) :lol: najlepiej jest wciskać kit ludziom przez obrońce tego degenerata "przecież to nie mój klient zabijał to gry zabijały" <_< i ludzie w to wierzą. W GTA gra miliony, a ilu zabijało rzekomo z powodu gry 5-10 równie dobrze mogli to zwalić na zbyt kwaśne mleko w dzieciństwie, albo zepsute drewniane zabawki.

Ogólnie misja na lotnisku jest OK nie ma w niej nic kontrowersyjnego czego byśmy już wcześniej nie widzieli w grach czy filmach. Nie dziwi mnie natomiast postawa Rosjan sam bym się zdenerwował gdyby ktoś w grze umieścił Polaków strzelających na Okęciu, zamiast Rosjan mogli umieścić bliżej niezidentyfikowaną grupę terrorystyczną z Bliskiego Wschodu :wink:

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jak najszybciej przechodzil crysisa na twoim miejscu :D A tak serio to wylacz ten v sync i przestan pajacowac ;)

Jeszcze mam monitor CRT i z wyłaczoną synchronizacją miga mi obraz... takie pasy... dzielace obraz czy jak to nazwac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ze mozna zestrzelic np. UAV przeciwnika, ale zniszczenie heli, harrier'a i innych gowien siejacych spustoszenie z powietrza to jakas paranoja.. trzeba miec chyba stingera, ale on sie odblokowuje dopiero w lvl30, no i zabiera cenny slot na druga bron. W MW1 domyslnie tez heli byl przegiety, ale na serwerze gdzie gralem jego zycie obnizono praktycznie do zera, bo psul zabawe.. jak wlatywal to zawsze kosil z 4-10 osob, po zmianie kilka strzalow go "ploszylo". W MW2 nie wiem nawet ile trzeba wladowac z karabinu (ponad 1 mag M4A1 to malo.. moze LMG daloby rade szybciej jak w poprzedniej czesci, ale nie lubie tych broni), zeby zniszczyc heli, a tez jest rzeznik, o harierze czy pave low nie wspomne :|

 

Zobaczymy za tydzien.. moze bedzie jeszcze lepiej :)

Nie ma co strzelać ze standardowej broni, najlepiej jak 1-2 osoby w drużynie mają Stingera. Harrier i pierwszy heli to jeden strzał. Pave Low i AC-130 potrafią wypuścić flary i "odbić rakietę", w ich przypadku potrzeba ~3 strzałów.

 

A u mnie jakas lipa

Zainstalowalem, pogralem, po czym teraz jak uruchamiam gre wywala mi fatal error : "Could not load localization.txt" :|

 

Chyba trzebago przeinstalowac ;/

Zobacz post FiDo i sprawdź integralność plików gry.

 

 

 

Pozdrawiam domorosłych specjalistów od geopolityki. Jak widać to prawda, Polacy są specjalistami z każdej dziedziny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram już od paru godzin, i mogę co nie co już napisać. Ogólnie gra super, fajne klimatyczne misje, z początku gra może wydawać się nudna ale po czasie się rozkręca. Tłumy wybiegających wrogów mi nie przeszkadzają, lubię siekane :razz: (gram na poziomie doświadczony), w każdy cod tak było zresztą, tutaj jest może trochę więcej skryptów ale mi to nie przeszkadza. Misja na lotnisku jak dla mnie nudna, żadnych negatywnych emocji we mnie nie wzbudziła, nie ma czym się bulwersować, już widziałem i robiłem gorsze rzeczy w grach ( np GTA ). Teraz mam misję na platformie i robię sobie przerwę z grą by szybko jej nie ukończyć. :razz:

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Panowie mający wersję EN. Co zrobić aby odblokować poziom PRO perka Cold-Blooded ? Wersja PL została tak przetłumaczona, że zwyczajnie nie potrafię zrozumieć o co chodzi.

"cold-blood" to zimna krew, mozna domniemywac, ze idzie np. o oponowanie/brak emocji. Jesli uzwasz slow "cold-blooded" w stosunku do osoby, tak ma to wydzwiek negatywny, czesto mowi sie "zabil z zimna krwia' ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie... nie zrozumieliśmy się. Wiem co ten perk oznacza, jednak nie potrafię zrozumieć polskiego tłumaczenia wskazówki, w jaki sposób mam uzyskać poziom PRO tego perka.

 

Pisze tam że muszę przerwać 40 serii ofiar przeciwnika. WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie... nie zrozumieliśmy się. Wiem co ten perk oznacza, jednak nie potrafię zrozumieć polskiego tłumaczenia wskazówki, w jaki sposób mam uzyskać poziom PRO tego perka.

 

Pisze tam że muszę przerwać 40 serii ofiar przeciwnika. WTF?

Hehe tłumaczenie nowego COD'a rządzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie mam mały problem z grą mianowicie podczas misji gdzie ścigamy sie na motorówkach i po rozwaleniu helikoptera wpadamy do wodospadu i ładuje się pasek i przy końcu ładowania wyskakuje mi błąd texture coś tam czy u was tez to występuje czy tylko u mnie

Edytowane przez rafiki20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mający wersję EN. Co zrobić aby odblokować poziom PRO perka Cold-Blooded ? Wersja PL została tak przetłumaczona, że zwyczajnie nie potrafię zrozumieć o co chodzi.

hahaha zaje***te to jest!!

Pamietam lata temu jak ludzie marudzili ze chca polonizacje gier i takie tam... a teraz musimy szukac wersji obcojezycznej bo nie mozna zrozumiec gry w we wlasnym jezyku ^_^

Sry za offtop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie mam mały problem z grą mianowicie podczas misji gdzie ścigamy sie na motorówkach i po rozwaleniu helikoptera wpadamy do wodospadu i ładuje się pasek i przy końcu ładowania wyskakuje mi błąd texture coś tam czy u was tez to występuje czy tylko u mnie

Nie to zebym offtopowal, ale daj sobie z tym spokoj, to koncowka gry, zostaly ci jeszcze ze 2 minuty i to bardziej filmowe ;) poszukaj lepiej na youtube zakonczenia bo imho nie ma sensu kombinowac i sie z tym uzerac Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matkoooooooo !!!!!!!!!! Ale Multi w tym to SZAJS NA MAkSA JEST. :damage_wall: :damage_wall: Jednym słowem PORAŻKA. ping dziennie średnio 300-500 czasami jak sią trafi host z 1000 mb łączem to może ~100. Te ciach!iane perki i to całe dziadostwo tylko powiększyło populacje n00bów i lamerów. (gram na serverach z promodem i chyba tak zostane) Cod 6 Modern failure of the year edition !!!!! Nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matkoooooooo !!!!!!!!!! Ale Multi w tym to SZAJS NA MAkSA JEST. :damage_wall::damage_wall: Jednym słowem PORAŻKA. ping dziennie średnio 300-500 czasami jak sią trafi host z 1000 mb łączem to może ~100. Te [ciach!]iane perki i to całe dziadostwo tylko powiększyło populacje n00bów i lamerów. (gram na serverach z promodem i chyba tak zostane) Cod 6 Modern failure of the year edition !!!!! Nie polecam.

To dziwne, bo ja mam pingi 60-80. Po ustawieniu większej skali kresek (kilka postów wyżej ktoś napisał jak to zrobić) można to spokojnie sprawdzić. Zamiast 4 kresek jest 10, każda to 20ms. Widać też od razu kto ma hosta (w 80% przypadków host nie jest "pierwszy", tak btw). Wyglądasz mi na frustrata.

 

 

 

Xpektor - musisz przerywać przeciwnikom killstreaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...